4

Plusem ogólnie jest postawa młodzieży, trzech 17latkow i każdy dawał radę

1

@Pawel13sz kuman nie jest Hiszpanem

0

@MeS5i_99 gdyby nie Messi i Mareczek pewnie by szybciej poleciał

0

@MichalZZZ mam nadzieję, że nie jesteś księdzem

0

@Chaoss za to że Yamal zjebał dwie setki a Roberto oddał piłkę na kontrę 4na 2?

0

Dobra zamknijcie już te piz.. tak Roberto jest plackiem, a widzicie ławkę? Kto miał wejść kiedy Pedriego było trzeba zmienić, Oriol pewnie dałby stratę na bramkę jeszcze szybciej, Fermin nie mógł wejść, więcej pomocników nie mamy

0

@Alicja3500 limit małolatów na boisku

0

Kurwa klepią żeby dograć do przerwy... A ten....

1

@zeko0 musiał ratować żeby przypadkiem nie było karnego albo bramki

1

@VamosFCB11 no właśnie też tak myślałem, niestety Balde i Chrystian zabrali miejsce (w sensie, że za nich musieli młodzi wejść)

0

Fermin jest pełnoprawnym zawodnikiem pierwszej drużyny?

0

@basuza no ale nie robią nikomu krzywdy, jest niesportowe, ale właśnie za takie zagrania jest żółta

0

Mamy trzech małolatów na boisku, to jest max? Fermin jest jako kto traktowany?

7

No pcha Forresa, to jest faul sprzed 16tki

0

Kto dziś najgorszy z pomocy?

0

Pena ucz się jak się piłki łapie

0

@regatta52 w jakimś towarzyskim:p a takim pucharowym to nie pamiętam

6

Brawo młody, czasem tak trzeba

1

@ikar34 posyp się brokatem, bo inaczej to nie zabłyśniesz

0

@budel17 akurat tu to dziwne, że bez kontuzji bo to było ostre wejście

1

Serio? Przed chwilą drugiemu stoperowi mało nogi nie urwało a tu zmiana Duńczyka? Czy kolejny uraz

1

@BarcaToSensZycia co ma klub do tego że typ mu wyjebał kopa

0

Oj po kolanie raczej

2

Dżaaaamal :(((( ale szkoda a idealnie przyjął

3

Pena mógł zrobić więcej, to jest strzał z pola 5tki

1

Esu 5 bramek w tej jednej akcji powinno być (gdyby nie spalony, edit: którego nie było)

0

Zacząłem oglądać od jakiejś 20minuty, jestem ciekaw co tu się działo do tego czasu, ile kszawiOUTów i wyzywania zawodników?

2

@hayek oho chyba mamy tu lekarza, podaj mi źródła do tych "poważnych konsekwencji" po tabletkach "dzień po", które nie są tabletkami wczesnoporonnymi

1

Fawelarz robi barki na modlitewniku

0

gdzie ten spalony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?