karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Plusem ogólnie jest postawa młodzieży, trzech 17latkow i każdy dawał radę
1
@Pawel13sz kuman nie jest Hiszpanem
0
@MeS5i_99 gdyby nie Messi i Mareczek pewnie by szybciej poleciał
0
@MichalZZZ mam nadzieję, że nie jesteś księdzem
0
@Chaoss za to że Yamal zjebał dwie setki a Roberto oddał piłkę na kontrę 4na 2?
0
Dobra zamknijcie już te piz.. tak Roberto jest plackiem, a widzicie ławkę? Kto miał wejść kiedy Pedriego było trzeba zmienić, Oriol pewnie dałby stratę na bramkę jeszcze szybciej, Fermin nie mógł wejść, więcej pomocników nie mamy
0
@Alicja3500 limit małolatów na boisku
0
Kurwa klepią żeby dograć do przerwy... A ten....
1
@zeko0 musiał ratować żeby przypadkiem nie było karnego albo bramki
1
@VamosFCB11 no właśnie też tak myślałem, niestety Balde i Chrystian zabrali miejsce (w sensie, że za nich musieli młodzi wejść)
0
Fermin jest pełnoprawnym zawodnikiem pierwszej drużyny?
0
@basuza no ale nie robią nikomu krzywdy, jest niesportowe, ale właśnie za takie zagrania jest żółta
0
Mamy trzech małolatów na boisku, to jest max? Fermin jest jako kto traktowany?
7
No pcha Forresa, to jest faul sprzed 16tki
0
Kto dziś najgorszy z pomocy?
0
Pena ucz się jak się piłki łapie
0
@regatta52 w jakimś towarzyskim:p a takim pucharowym to nie pamiętam
6
Brawo młody, czasem tak trzeba
1
@ikar34 posyp się brokatem, bo inaczej to nie zabłyśniesz
0
@budel17 akurat tu to dziwne, że bez kontuzji bo to było ostre wejście
1
Serio? Przed chwilą drugiemu stoperowi mało nogi nie urwało a tu zmiana Duńczyka? Czy kolejny uraz
1
@BarcaToSensZycia co ma klub do tego że typ mu wyjebał kopa
0
Oj po kolanie raczej
2
Dżaaaamal :(((( ale szkoda a idealnie przyjął
3
Pena mógł zrobić więcej, to jest strzał z pola 5tki
1
Esu 5 bramek w tej jednej akcji powinno być (gdyby nie spalony, edit: którego nie było)
0
Zacząłem oglądać od jakiejś 20minuty, jestem ciekaw co tu się działo do tego czasu, ile kszawiOUTów i wyzywania zawodników?
2
@hayek oho chyba mamy tu lekarza, podaj mi źródła do tych "poważnych konsekwencji" po tabletkach "dzień po", które nie są tabletkami wczesnoporonnymi
1
Fawelarz robi barki na modlitewniku
0
gdzie ten spalony?