karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No coś tu zostało niepokryte
9
Uuuu jaka brazyliana w aut
2
@AlexDark00 i kryje mityczne strefy
0
Co za śmieć, oczywiście nie przeprosił nawet barwy zobowiązują
1
Lewy prawie kolejna asysta
1
Komentarz usunięty
4
Pajacjusz pada po raz pierwszy
0
@adi7adi8 w sumie jak się piłką odbija od słupka to nie anuluje asysty także tutaj też drewniany pałąk lewego nie powinien się liczyć
2
Fajne jest to, że widać że im się chce, że zapierdalają po boisku, że wiedzą za jakie barwy walczą
0
Jeszcze dziura Kurtuła xd
1
Jazda małolaty z tymi prześcieradłami
1
Ale to by był piękny kiks gdyby nie Pau
0
Xdddd jaka asysta drewniaka
0
Lewy jakiś twardziel fiu fiu
3
Pasuje ten Turas do realu, strasznie wku...jaca twarz
0
Ten chłop zrozumie kiedyś, że nie jest rozgrywającym?
3
@zodiak_10 ja tam pamiętam ją doskonale, dwie dziurki w dwie sekundy no ale to po prostu Messi
0
@Hindus wystarczy przeczytać trzy ostatnie słowa wypowiedzi, żeby wiedzieć, że jest gówno warta
7
Pamiętam jak mówiono po Valverde, że teraz treningi są intensywniejsze, potem to samo po pasterzu, następnie po Ludwiczku, teraz po Kszawim ciekawe czy kiedyś ktoś powie "no za poprzednika to był zapierdol teraz to lajcik"
1
@FCBparasiempre dobrze kojarzę, że bał się latać samolotem?
0
@FcPortoFan1999 akurat obronę mamy jako tako obstawiona
10
Xd dziękuję Panom komentatorom dzięki nim wyłączyłem transmisje przed karnymi
2
Lewy zaczyna show xdd
0
Co Kovacic poszedł przez całe boisko
0
O nie hamulcowy wchodzi ://
0
@szymekdymek no ten który wygra na treningu
0
Ale obrona Częstochowy
1
Dawać to $ity w LM!!!
0
Ile my daliśmy za tego placka z Brazylii?
0
@Arden a to nie Balde?