karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na początku sezonu powinno być banowanie jak w lolu jakimś, wybierasz 3 sędziów którzy nie mogą Ci sędziować, mielibyśmy mistrza co roku
3
@Faro o Inaki Peni też tak wielu myślało a potem wszyscy dziękowali niebiosom że wrócił Marek
1
@Aragorn33 niby tak, ale przy wyniku 1-3 1-4 mecz nie zostałby przedłużony o 10 min, Rayo już by się też nie spinalo tak na walkę do końca i prawdopodobnie do tego zajścia by nie doszło
10
@macio_944 gardzę kibicami, którzy myślą inaczej, a jest tu też masa placków co pewnie liczą na kontuzje Olmo, żeby tylko napisać "yyyy a nie mówiłem, że się połamie hyhy"
3
i tu macie odpowiedz dlaczego pozbywamy się Gundo a nie Ferraników i de jondżków, chłopaczkom podoba się życie w pięknym mieście, pokopią piłeczkę, hajs się zgadza, na co się gdzieś ruszać
1
Eric technik...
0
O dzises, Casado ://
1
@arasz1819 nikt nigdy nie był
0
Ferran wolniej biegnij jeszcze
0
Żeby nie miał kwita to na bank by dostał
2
@FCB24 a stoperek taki może grać 89minut zajebiście, zagra jednego babola i najgorszy, do wyebania
1
@Adran360 ależ golazo xd
1
@Kessie nie rozumiem jak można być bocznym obrońcą i tak sobie po prostu stać i pozwolić na centrę w pole karne
2
Ktoś może streścić co się odeebao w meczu Śląska? Tam było 20min doliczonych?
0
@Nazio_87 byłego Barceloniste :)
0
@Ojciec5tkidzieci w Łodzi też w tym roku się urodziło zyrafiatko i zostało odrzucone
1
Milan miszczem hameryki
0
@karci0 no udało się uuf
0
Oj coś mam przeczucie że Tygrysek nie podoła
11
Mecz towarzyski a typ rzuca tekstem "Barcelona wraca z zaświatów" xd
0
@Kazragore komu czego szkoda?
0
O mamy dalej karzełka w składzie
0
oj dziecioki już podłamane chyba
0
@Salchent to się zdecyduj mamy się zbroić czy nie robić transferów jak robiło to Atleti?
1
@Adran360 el clasico nigdy nie jest towarzyskie :)
0
Elegancko 6 punktow w dwóch meczach, teraz pytanie jak je rozłożyć w sezonie? 3pkt w lidze i 3 w LM, chyba będzie sprawiedliwie?
1
No fajnie Rapha pokazuje jak się walczy nawet jeśli kolega źle zagrał...
2
3 metry nad bramką a swiecinski mało się nie spuścil
2
Eh widać kto jest z podstawki, taki Rapha dostanie piłkę i zwalnia udaje, że kozak, że on coś świetnego uknuje, a młodzi ciągle napędzają akcje jak tylko dostaną kulkę do nogi
0
Ajajaj można było dużo więcej wyciągnąć z tej akcji