karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie tym meczem Neymar na razie nie przekonuje, dobra przyznam sie, że od poczatku drugiej połowy do 65 min nie oglądałem dokładnie, ale od tego momentu prócz asysty i strzału w poprzeczkę nie widziałem niczgo nadzwyczajnego, nie mógł przejść dryblingiem piłkarzy, ktorzy nie słynną raczej z wielkich umiejętności jeśli chodzi o obronę, z niecierpliwością czekam na mecze o stawkę, pokładam wielką nadzieję w młodym Brazylijczyku, ale na razie chyba jest przyblokowany jak swego czasu Alexis... zanim zaczniesz minusować najpierw podaj argument i włącz sie do dyskusji
0
kolejna strata
0
nie widziałem ani jednego dobrego dryblingu, dostaje piłę staje w miejscu i podaje ewentualnie traci chcąc przejść przeciwnika
0
na razie Neymar słabiutko
0
widziałem to w siatce już w momencie gdy Adriano miał piłkę przy nodze
0
może ktoś podać skład po przerwie dopiero właćzyłem
0
ciekawi mnie kiedy Neymar będzie miał okazję zgrywać się z zawodnikami pierwszej 11stki
0
można znaleźć, owszem, ale może ktoś ma sprawdzoną, z dobrą jakością itp i chce zaoszczędzić komuś czasu na klikanie w 10 różnych linków, jaki widzisz problem ?
0
czytaj artykuły na stronie
0
Chyba Puyol
0
Nie ma czegos takiego jak dyslekcja, szczegolnie w internecie co najwyzej ignorancja
0
Gdyby nie ta poprzeczka...
0
Po co Messiemu sparingi jak on chodzi po boisku
0
opcja "odpowiedz" chyba nie działa najlepiej :/
0
oby oby, zdecydowanie nie ten poziom
0
fakt Bartra i Seri Gomez są słabi nawet na Lechię :/
0
no sprzedaż Igły za 30-40 mln to złoty interes, szkoda, że Barcelonie dawno już nie udało się sprzedać zawodnika za poważne pieniądze
0
Szkoda, że P$G jest takie mocne. Szejk za szybko się nie znudzi, a efekty czegoś takiego już zostały pokazane na przykładzie Malagi. "Pier%$olę już mnie to nie kręci, zabieram kasę, radźcie sobie sami" efekt - nie mieli pieniędzy by płacić piłkarzom. Z klubem z Paryża byłoby to samo
0
slawekniejadek, co z tego ze na wyjezdzie ? Widziales kiedys zeby Barca zagrala w wyjazdowkach kiedykolwiek na SB
0
19 zajebisty numer, mój ulubiony zawodnik z nim grał swego czasu
0
No właśnie o to mi chodzi skoro było wiadomo, że nie będzie podstawowego składu po co ustalać mecz z najlepszą drużyną w Europie? Mogli sobie pograć z kimś pokroju Ajaxu czy innego Levante
@matifcb szewskim targiem, ze środkowej części
0
Może ktoś mi wytłumaczyć po co jest ten sparing? Barca B nie ma własnego presezonu? Przeciez to jest żenujące, jak podstawowy skład Bayernu bawi się z drużyną z dolnej części tabeli II ligi hiszpańskiej
0
posiedzisz nad morzem weekend ;)
0
TezerMC i ile możesz wygrać/ ile stawiając czyli 10/1 wygrasz 10 euro stawiając 1 itd
0
dzięki za wytłumaczenie na pewno nikt by się nie domyślił, co Ramos miałby robić na księżycu
0
Xavi chciał po prostu przyoszczędzić a wy wymyślacie jakieś konflikty;>
0
śmiem wątpić
0
aa to pardon, mój błąd
0
ta kwota jest dla tego taka niska, bo dostaniemy bon zniżkowy na Courtois'a :)
0
skoro Deulofeu nie może przejść dryblingiem rówieśników to nie ma czego szukać w LL, starałem się go nie osądzać przez pryzmat kilku spotkań jakie widziałem z jego udziałem, no ale ile można ? Często słyszałem głosy "będziemy mieli nową gwiazdę" "będzie z niego zajebisty zawodnik" no ja osobiście ani razu nie zauważyłem podstaw do tego by wysnuwać takie wnioski. W sumie na Tello z początku też się mówiło "jeździec bez głowy" ale on chociaż na szybkość przechodził przeciwników. Więcej pokory Gerard, może treningi z pierwszą druzyną w jakimś stopniu pomogą, jakiś ochrzan od Puyola, bo niby potencjał jest ale dłuuuga droga do tego aby zrobić z tego chłopaka zawodnika na miarę pierwszego skłądu