0

Mnie tym meczem Neymar na razie nie przekonuje, dobra przyznam sie, że od poczatku drugiej połowy do 65 min nie oglądałem dokładnie, ale od tego momentu prócz asysty i strzału w poprzeczkę nie widziałem niczgo nadzwyczajnego, nie mógł przejść dryblingiem piłkarzy, ktorzy nie słynną raczej z wielkich umiejętności jeśli chodzi o obronę, z niecierpliwością czekam na mecze o stawkę, pokładam wielką nadzieję w młodym Brazylijczyku, ale na razie chyba jest przyblokowany jak swego czasu Alexis... zanim zaczniesz minusować najpierw podaj argument i włącz sie do dyskusji

0

kolejna strata

0

nie widziałem ani jednego dobrego dryblingu, dostaje piłę staje w miejscu i podaje ewentualnie traci chcąc przejść przeciwnika

0

na razie Neymar słabiutko

0

widziałem to w siatce już w momencie gdy Adriano miał piłkę przy nodze

0

może ktoś podać skład po przerwie dopiero właćzyłem

0

ciekawi mnie kiedy Neymar będzie miał okazję zgrywać się z zawodnikami pierwszej 11stki

0

można znaleźć, owszem, ale może ktoś ma sprawdzoną, z dobrą jakością itp i chce zaoszczędzić komuś czasu na klikanie w 10 różnych linków, jaki widzisz problem ?

0

czytaj artykuły na stronie

0

Chyba Puyol

0

Nie ma czegos takiego jak dyslekcja, szczegolnie w internecie co najwyzej ignorancja

0

Gdyby nie ta poprzeczka...

0

Po co Messiemu sparingi jak on chodzi po boisku

0

opcja "odpowiedz" chyba nie działa najlepiej :/

0

oby oby, zdecydowanie nie ten poziom

0

fakt Bartra i Seri Gomez są słabi nawet na Lechię :/

0

no sprzedaż Igły za 30-40 mln to złoty interes, szkoda, że Barcelonie dawno już nie udało się sprzedać zawodnika za poważne pieniądze

0

Szkoda, że P$G jest takie mocne. Szejk za szybko się nie znudzi, a efekty czegoś takiego już zostały pokazane na przykładzie Malagi. "Pier%$olę już mnie to nie kręci, zabieram kasę, radźcie sobie sami" efekt - nie mieli pieniędzy by płacić piłkarzom. Z klubem z Paryża byłoby to samo

0

slawekniejadek, co z tego ze na wyjezdzie ? Widziales kiedys zeby Barca zagrala w wyjazdowkach kiedykolwiek na SB

0

19 zajebisty numer, mój ulubiony zawodnik z nim grał swego czasu

0

No właśnie o to mi chodzi skoro było wiadomo, że nie będzie podstawowego składu po co ustalać mecz z najlepszą drużyną w Europie? Mogli sobie pograć z kimś pokroju Ajaxu czy innego Levante
@matifcb szewskim targiem, ze środkowej części

0

Może ktoś mi wytłumaczyć po co jest ten sparing? Barca B nie ma własnego presezonu? Przeciez to jest żenujące, jak podstawowy skład Bayernu bawi się z drużyną z dolnej części tabeli II ligi hiszpańskiej

0

posiedzisz nad morzem weekend ;)

0

TezerMC i ile możesz wygrać/ ile stawiając czyli 10/1 wygrasz 10 euro stawiając 1 itd

0

dzięki za wytłumaczenie na pewno nikt by się nie domyślił, co Ramos miałby robić na księżycu

0

Xavi chciał po prostu przyoszczędzić a wy wymyślacie jakieś konflikty;>

0

śmiem wątpić

0

aa to pardon, mój błąd

0

ta kwota jest dla tego taka niska, bo dostaniemy bon zniżkowy na Courtois'a :)

0

skoro Deulofeu nie może przejść dryblingiem rówieśników to nie ma czego szukać w LL, starałem się go nie osądzać przez pryzmat kilku spotkań jakie widziałem z jego udziałem, no ale ile można ? Często słyszałem głosy "będziemy mieli nową gwiazdę" "będzie z niego zajebisty zawodnik" no ja osobiście ani razu nie zauważyłem podstaw do tego by wysnuwać takie wnioski. W sumie na Tello z początku też się mówiło "jeździec bez głowy" ale on chociaż na szybkość przechodził przeciwników. Więcej pokory Gerard, może treningi z pierwszą druzyną w jakimś stopniu pomogą, jakiś ochrzan od Puyola, bo niby potencjał jest ale dłuuuga droga do tego aby zrobić z tego chłopaka zawodnika na miarę pierwszego skłądu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?