karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cesc spaceruje :/ jak mnie wkurzają zawodnicy środka pola, którzy nie zapier...ją
0
dobrze chciał Masche
0
dzisiejsza skuteczność podań nie powala jak na razie
0
a ciężko prześledzić tabelę ? tylko tej jeden mecz był rozegrany jak dotąd w tej kolejce, przed nim 6 drużyn miało po 10 pkt i jeden Sporting miał 11, teraz liderem jest Recreativo właśnie, jeszcze 5 drużyn ma szansę przegonić Barcę w tej kolejce... mógł być lider a może być 12 miejsce
0
obrona jak zwykle daje popis
0
to odpowiedział Cristiano
0
jak ?
0
kontrującą Ney kontrującą
0
Bartra ?
0
czemu kwita nie dał ?
0
wow kontrę wykorzystali, niemożliwe
0
słabo to wygląda :/
0
po co grać komuś z plecami jak jest dookoła 3 czystych zawodników
0
na razie to nasi chyba sobie wyszli na piknik
0
Iniesta co za piła ? :/
0
w meczu Barcy z Valencią została dodana JEDNA minuta, a Valencia strzeliła dwie bramki w ciągu 3, a tutaj po doliczeniu 3 min Alexis strzelił w 93minucie 8 sekundzie !! jakim trzeba być za przeproszeniem debilem aby mówić coś o tym, że bramka strzelona po czasie
0
Tello lat 22,
Thiery Henry w wieku 23 lat, był wiodącą postacią złotej reprezentacji Francji podczas ME, z którą 2 lata wcześniej zdobył MŚ, w wieku 26 lat był uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie ( II miejsce w plebiscycie na Piłkarza Roku Fifa, Złotą Piłkę przegrał tylko z Nedvedem)
Z całym szacunkiem do Tello ale ten chłopak nie ma najmniejszych szans aby stać się drugim Heńkiem
0
Pique - zawodnik jednego sezonu :/ chyba forma z 08/09 już nie wróci.. niestety
0
"Barcelona to świetny zespół, ale jeśli nie daje rady, sięga po inne metody" co za zj*b co ma Barcelona do tego, że sędziowie się mylą ?! bramka z rożnego wg mnie powinna być uznana ale nie widziałem jakiś większych błędów, no może właśnie karny na Cescu, bo to, że Barca strzeliła 20 30 sekund po 93 minucie to... beeeez przesady
0
nie wierze :O
0
heh no to ładnie, dalej nie potrzebujemy obrońcy Panie Martino
0
Pique paraliż
0
"cudują cudują piłkarze Barcelony a strzału nie ma" cytat meczu
0
i naa co nam ten rożny ? :P
0
co teraz sędzia wymyślił ?
0
ale fart
0
Valdes przysnął ?
0
Barca musi wygrać dziś dwiema bramkami, aby wrócić na fotel lidera, który straciła parę godzin temu na rzecz Atleti
0
co on gwizdnął ?
0
heh, Adriano z tą bródką wygląda jak taki brazylijski cwaniaczek z amerykańskich filmów wiecznie szczerzący zęby i mogący załatwić torebeczke białego proszku ewentualnie kuter rybacki na lewych numerach :P