0

no to jego największa wada niestety :/

0

kurcze pierwsze skojarzenie "kameruńsko-hiszpańskiej zapory" to Bagnack z kimś w duecie :P w sumie nie wiem czemu wpadło mi to do głowy, może za parę lat...
a do tematu mam nadzieję, że Song będzie dostawał więcej szans na grę od Martino, np. ostatnio zabolało mnie gdy w końcówce meczu z Valencią gdzie wynik nie był taki pewny, wszedł S.Roberto czy JdS zamiast naszego tura II (pierwszym jest oczywiście ten z yayami ;) )

0

Rio to nie taka znowu wioska :P

0

Jestem ciekaw jak to wygląda w takiej rodzinie. Taki Thiago zarabia 10 baniek a CAŁA rodzina rzuca pracę i on rozdaje darowizny czy jak? I teraz nie pytam z przekąsem tylko serio chciałbym wiedzieć jak wygląda życie w takiej familii. Ciekawi mnie także na kogo wyrastają dzieci takich osób, które mają w życiu wszystko, nie muszę praktycznie nic robić, nikt im nie powie, ucz się i bądź grzeczny, a kiedyś zostaniesz dentysta/finansistą/adwokatem...

0

Ostatnio Ronaldo mówił, że nie chce zostać trenować tylko spędzać czas z rodziną w szczególności z dziećmi, więc myślę, że da się jakoś żyć po pensji piłkarza ze światowego topu. Oczywiście nie porównuje tych dwóch zawodników jeśli chodzi o sukcesy i umiejętności, ale myślę, że Silva ma parę zer na koncie i jest już ustawiony do końca życia

0

no sorry ale to jest poniekąd kupowanie kota w worku, skąd wiadomo co wyrośnie z takiego zawodnika? czy gracz światowego formatu czy właśnie grajek nadający się do 2 3 ligi

0

26-latek, mój rocznik ;>

0

http://fangol.pl/view/14489/stoiczkow-jedzie-z-bale-m
słabe źródło, ale ja to przeczytałem w jakiejś irlandzkiej gazecie sportowej

0

w jakiejś Irlandzkiej gazecie przeczytałem wczoraj, że Stoiczkow powiedział coś w stylu "jeśli Bale jest wart 80-90 mln, to ja powinienem być bezcenny"

0

fakt zapomniałem o nim, ale jednak sądzę, że Ozil był dużo lepszy od Chorwata, chyba najlepiej asystujący zawodnik Realu z zeszłego sezonu

0

czemu Barca nie chciała Sakho ? :(

0

0

z artykułu ciężko to wywnioskować, dzięki

0

za ile poszedł słyszałem, zę 50 baniek jeśli tak to niezły interes Real wykręcił ale z drugiej strony, jakby Isco złapał kontuzję nie mają zawodnika o podobnym profilu

0

niezapomniany sezon 2008/09 chyba najlepszy w historii Barcy (przynajmniej tej współczesnej)

0

o co chodzi z tymi hattrickami w pierwszej połowie ? Przecież Eto'o kiedyś strzelił 4 bramki z Valladolid w ciągu chyba 20 paru minut w pierwszej połowie, dodatkowo strzelił jeszcze hattricka przeciwko Almerii też w pierwszej odsłonie meczu

0

oczywiście Masche przegrywa główkę

0

Song zdecydowanie w tym momencie by sięprzydał na boisku

0

oby nie kontuzje :/

0

:OOOOOOO

0

ale fart

0

Messi powinien mieć 5 bramek :/

0

jaaaaaaaaak ?

0

jak można robić z tego biednego Mascherano stopera ? :/ teraz w akcji przed rożnym znowu został 2 metry i 3 zawodników Valenci przez niego nie było na spalonym, dobrze, że Jonas strzelał a nie podawał

0

bezsensowne zachowanie

0

Tello za Pedro ile można oglądać tego bezproduktywnego skrzydłowego

0

hahah dzieciaczku ogarnij się i daruj sobie te wycieczki personalne,
serio ? powiedz jeszcze ile pktów dostanie jak przegra, bo nie wiem, jeśli tabela jest aktualizowana to niech uwzględnią mecz Atletico i do tego piję pajacu

0

no jakby nagle ozdrowiał i znalazł się na liście powołanych to wtedy można by o tym myśleć

0

wszystkie

0

ooo serio ? od kiedy się przyznaje pkt za wygranie pierwszej połowy to jak w drugiej będzie remis to co 4 pkt ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?