karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no to jego największa wada niestety :/
0
kurcze pierwsze skojarzenie "kameruńsko-hiszpańskiej zapory" to Bagnack z kimś w duecie :P w sumie nie wiem czemu wpadło mi to do głowy, może za parę lat...
a do tematu mam nadzieję, że Song będzie dostawał więcej szans na grę od Martino, np. ostatnio zabolało mnie gdy w końcówce meczu z Valencią gdzie wynik nie był taki pewny, wszedł S.Roberto czy JdS zamiast naszego tura II (pierwszym jest oczywiście ten z yayami ;) )
0
Rio to nie taka znowu wioska :P
0
Jestem ciekaw jak to wygląda w takiej rodzinie. Taki Thiago zarabia 10 baniek a CAŁA rodzina rzuca pracę i on rozdaje darowizny czy jak? I teraz nie pytam z przekąsem tylko serio chciałbym wiedzieć jak wygląda życie w takiej familii. Ciekawi mnie także na kogo wyrastają dzieci takich osób, które mają w życiu wszystko, nie muszę praktycznie nic robić, nikt im nie powie, ucz się i bądź grzeczny, a kiedyś zostaniesz dentysta/finansistą/adwokatem...
0
Ostatnio Ronaldo mówił, że nie chce zostać trenować tylko spędzać czas z rodziną w szczególności z dziećmi, więc myślę, że da się jakoś żyć po pensji piłkarza ze światowego topu. Oczywiście nie porównuje tych dwóch zawodników jeśli chodzi o sukcesy i umiejętności, ale myślę, że Silva ma parę zer na koncie i jest już ustawiony do końca życia
0
no sorry ale to jest poniekąd kupowanie kota w worku, skąd wiadomo co wyrośnie z takiego zawodnika? czy gracz światowego formatu czy właśnie grajek nadający się do 2 3 ligi
0
26-latek, mój rocznik ;>
0
http://fangol.pl/view/14489/stoiczkow-jedzie-z-bale-m
słabe źródło, ale ja to przeczytałem w jakiejś irlandzkiej gazecie sportowej
0
w jakiejś Irlandzkiej gazecie przeczytałem wczoraj, że Stoiczkow powiedział coś w stylu "jeśli Bale jest wart 80-90 mln, to ja powinienem być bezcenny"
0
fakt zapomniałem o nim, ale jednak sądzę, że Ozil był dużo lepszy od Chorwata, chyba najlepiej asystujący zawodnik Realu z zeszłego sezonu
0
czemu Barca nie chciała Sakho ? :(
0
0
z artykułu ciężko to wywnioskować, dzięki
0
za ile poszedł słyszałem, zę 50 baniek jeśli tak to niezły interes Real wykręcił ale z drugiej strony, jakby Isco złapał kontuzję nie mają zawodnika o podobnym profilu
0
niezapomniany sezon 2008/09 chyba najlepszy w historii Barcy (przynajmniej tej współczesnej)
0
o co chodzi z tymi hattrickami w pierwszej połowie ? Przecież Eto'o kiedyś strzelił 4 bramki z Valladolid w ciągu chyba 20 paru minut w pierwszej połowie, dodatkowo strzelił jeszcze hattricka przeciwko Almerii też w pierwszej odsłonie meczu
0
oczywiście Masche przegrywa główkę
0
Song zdecydowanie w tym momencie by sięprzydał na boisku
0
oby nie kontuzje :/
0
:OOOOOOO
0
ale fart
0
Messi powinien mieć 5 bramek :/
0
jaaaaaaaaak ?
0
jak można robić z tego biednego Mascherano stopera ? :/ teraz w akcji przed rożnym znowu został 2 metry i 3 zawodników Valenci przez niego nie było na spalonym, dobrze, że Jonas strzelał a nie podawał
0
bezsensowne zachowanie
0
Tello za Pedro ile można oglądać tego bezproduktywnego skrzydłowego
0
hahah dzieciaczku ogarnij się i daruj sobie te wycieczki personalne,
serio ? powiedz jeszcze ile pktów dostanie jak przegra, bo nie wiem, jeśli tabela jest aktualizowana to niech uwzględnią mecz Atletico i do tego piję pajacu
0
no jakby nagle ozdrowiał i znalazł się na liście powołanych to wtedy można by o tym myśleć
0
wszystkie
0
ooo serio ? od kiedy się przyznaje pkt za wygranie pierwszej połowy to jak w drugiej będzie remis to co 4 pkt ?