0

czyli co uważasz, że badania były fałszowane ? bo nie bardzo rozumiem, skoro Diego miał zajebiste problemy ze zdrowiem ze względu na narkotyki, to wg mnie wielce prawdopodobne jest to, że brał wcześniej, szczególnie, że niedozwolone substancje wykryto u niego w wieku >30 lat, więc umówmy się w okresie schyłku każdego piłkarza, gdzie organizm nie jest już przystosowany do pracy na maksimum możliwości, więc ktoś kto uchodził za najlepszego zawodnika swojej epoki widząc braki w swojej kondycji mógł sięgnąć po jakieś "dopalacze"

0

czy rzekome ? jak każdy wie później miał dość poważne problemy z narko, więc ja bym nie nazywał tego przypadkiem, poza tym lata spędzone w Boca były mizerne, a te wicemistrzostwo ciężko zaliczyć jak jego sukces gdyż zagrał raptem w 6 meczach w tamtym sezonie strzelając 2 bramki

0

akurat od Sevilli to się zaczął koniec Maradonny więc słąbe porównanie

0

mnie strasznie razi spadek szybkości Leo :/ w GD przegrywał pojedynki sprinterskie z Pepe, we wczorajszym meczy również miał sytuację gdzie był z metr PRZED zawodnikiem Espanyolu a nie zdołał dobiec do piłki jako pierwszy, coś jest nie tak :/

0

no na razie to jest bardzo wiele do poprawienia

0

ktoś pamięta jakiś wygrany mecz NA WYJEŹDZIE z porządnym przeciwnikiem ? trzeba naprawdę dobrze pogrzebać w pamięci, ja się doszukałem 0-2 z Realem i dalej dopiero chyba mecz z Milanem w 2006, słabo z tymi wyjazdami oj słabo

0

no i jakaś konkluzja ?

0

haha przez 50 lat nie było zagrożenia to dalej nie będzie, no to jest ARGUMENT !

0

ja mam w pamięci wspaniałe zagranie Berkampa tylko nie wiem czy doczekało się swojej nazwy i czy przedtem ktoś coś takiego zagrał

0

mogliby nazwać jakoś gola strzelonego w meczu z Arsenalem, gdy podbił piłkę nad leżącym Almunią i z woleja wpakował do bramki

0

Pinto nie jest świetnym bramkarzem, ale na pewno dobrą duszą drużyny, wesoły facet. Uważam, że Reina mógłby go zastąpić, kolejny jajcarz :)

0

no właśnie nie wiem czemu ktoś dał Ci minusa, skoro to rzeczywiście jest bramka Seedorfa :/

0

komentarz słyszany w tle dobrze podsumowuje to zagranie :)

0

odstąpić można coś za darmo ;>

0

@patryk 100% racji, nie rozumiem ludzi, którym sączy się jad z pyska gdy tylko widzą nazwisko Rosell, w którym miejscu gdziekolwiek jest napisane, że Barca zarobi jakiekolwiek pieniądze na wprowadzeniu biletów dla dzieci ?

0

oczywiście, że chodzi o hajs, ale nie żeby go "wyorać" tylko, żeby go nie stracić, skoro na Getafe przyszło 10 000 dzieci to powiedzmy, że na GD to się powtórzy a i tak byłby już komplet czyli jest 10k ludzi za dużo, coś się stanie, zawali się trybuna, informacja o ataku//bombie, panika, tratowanie ludzi, ofiary, kto na końcu dostanie po dupie ? oczywiście zarząd, bo na obiekcie była niedozwolona liczba osób, no i teraz wprowadźmy te bilety po euro czy cencie dla najmłodszych, 10 000 dzieci wchodzi praktycznie za darmo, a to zabiera 10 000 miejsc dorosłym i licząc powiedzmy po 40-50 euro za bilet 0,5 MLN EURO ! za jeden mecz, mało ? nie Twoje pieniądze nie ? więc łatwo niby rozporządzać, Rosell chce aby wilk był nażarty i owcy za bardzo nic się nie stało, a jak widać nie jest to łatwa sprawa, nie doszukujcie się w każdym jego ruchu samych negatywów, ja jestem to niego nastawiony neutralnie, każdą decyzję oceniam indywidualnie, niestety nie jestem taki mądry jak wy aby podać tutaj najlepsze rozwiązanie, jeśli uważacie, że wasze propozycje są tak świetne, że ludzie po odpowiednich studiach i mających doświadczenie w zarządzaniu jakąkolwiek firmą (podejrzewam, że większość z was niepotrafi odpowiednio zarządzać własnym kieszonkowym) nie mogą na to wpaść wysyłajcie listy, emaile adres jest w necie

0

skoro jest rabona, można też dać no-look pass czy na przykład elastico, które świetnie wykonywał Ronnie :) ale to taka raczej historia najnowsza
a wie ktoś jak mówi się po hiszpańsku na strzał "z dzioba" czy "z dużego palca" jak kto woli, tutaj filmik instruktażowy

do tej pory ciarki mnie przechodzą po plecach, tak szkoda tamtego meczu :(

0

a jak to miało wyglądać w wywiadzie ?
- Pamiętasz tę bramkę ?
- Oczywiście "dzięki mojej fenomenalnej bramce Czechosłowacja zdobyła Mistrzostwo Europy po zwycięstwie nad Deutschland .Wówczas była dogrywka,która nie przyniosła rozstrzygnięcia i doszło do rzutów karnych,a ja podszedłem jako ostatni i zrobiłem Seppa w bambuko lub na szaro" ;>

jeśli ktoś wie w ogóle kim jest Panenka to raczej zna też historię tej bramki, bo przecież jak sam mówił strzelał już w ten sposób wcześniej, ale dopiero te okoliczności przyniosły mu taką sławę

0

niezłe, aczkolwiek trochę za bardzo pochylone w jedną stronę ;> dawno nie było kompilacji z ręki "naszych ludzi", pamiętam Nene zawsze robił fajne filmiki

0

ale Ty jesteś płytki, rozumiem, że dla Ciebie główne newsy to "Barca dziś gra z...." "Barca wczoraj grała z..." "Za dwa dni mecz z..."
rozumiem, że temat związany z polityką i zarządem klubu może być dla Ciebie za ciężki, więc go zostaw nie czytaj i nie komentuj

0

uroki hazardu;]

0

właśnie spojrzałem na tabelę ligi włoskiej i... Roma ma tylko jedną bramkę straconą w 8 meczach :O i do tego 8 zwycięstw, szacun

0

też często tak myślałem, że stawiać na przeciwników Barcy, zawsze parę groszy na osłodę przegranej :P

0

haha te miodek a kto cie ortografii uczył ?

0

no tego to chyba mało kto się dziś spodziewał, jedyny pozytyw ;>

0

prawdziwe mecze o stawkę dopiero się zaczną, po nich będziemy oceniać

0

a tak poza tym to używa się określenia prognostyk ;>

0

żebyś się nie przeliczył ;>

0

nienawidzę tych meczów gdzie widać, że Barca w głowach ma w ogóle inne spotkanie niż te, w którym uczestniczy

0

ciekawe komu będzie kibicować Atletico w GD :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?