0

"Madrytyjczykom" skąd Ty wziąłeś tę formę?

0

mógłby do nas :)

0

Już nie jeden deklarował się jako kibic Barcy, a potem dumnie biegał w białym trykocie. Dlatego z przymrużeniem oka patrzę na takie wyznania, nie mniej jednak mile widziana persona w Barcelonie :)

0

w sumie dobre porównanie do tanga, które jest tańcem skłóconych kochanków, tańcem gdzie można wyładować złość w miłości ;> Messi i jego kochanka (piłka) byli może, nie pokłóceni ale spędzili trochę czasu w rozstaniu i teraz trzeba dać upust emocjom tym negatywnym jaki i pozytywnym ;>
aaa do tego Neymar dorzuci trochę rumby bądź salsy i mamy istną rewię ;)

0

wrócił kocur ! prowadź nas do zwycięstwa MISTRZU :)

0

to Iniesta by nie strzelił pięknej bramki i prawdopodobnie Barca odpadłaby w półfinale i nie zdobyłaby trzeciej LM w historii :P

0

noo a co by było gdyby tę piłkę przeciął Iniesta ? nikt by nie pamiętał o Jeffrenie :P

0

...no niby trzeźwy a ciągle coś nie tak :P
miało być "[...] a dzięki tej dwójce (Kluivert Rivaldo) zakochałem się w niej na zabój"

0

zapraszam na darmowe konsultacje :) moje pierwsze wspomnienia związane z koszulkami w kolorze Blaugrana sięgają czasów Romario, miałem wtedy jakieś 8lat i sam zaczynałem grać w piłkę, dzięki Ronaldo zacząłem kibicować Barcelonie, a dzięki owej dwójce (Kluivert

0

hmm Puchar Króla, Puchar Zdobywców Pucharów oraz Superpuchar Hiszpanii więc jak najbardziej można uznać to za udany sezon, jednak po tym jak odszedł El Fenomeno Barca zdobyła 2 Mistrzostwa z rzędu między innymi dzięki tej dwójce z mego avatara, dopiero od przełomu tysiącleci zaczęły się suche lata

0

znowu :/ sorry za spam

0

hmm Puchar Króla, Puchar Zdobywców Pucharów oraz Superpuchar Hiszpanii więc jak najbardziej można uznać to za udany sezon, jednak po tym jak odszedł El Fenomeno Barca zdobyła 2 Mistrzostwa z rzędu między innymi dzięki tej dwójce z mego avatara, dopiero od przełomu tysiącleci zaczęły się suche lata

0

pamiętam jak Ronaldo przejął nr 9 od Zamorano (notabene również świetnego napastnika) Chilijczyk wtedy grał z 18 i pomiędzy cyfry wstawił sobie znak plusa

0

nie w tym miejscu miał się pojawić ten wpis

0

pamiętam jak Ronaldo przejął nr 9 od Zamorano (notabene również świetnego napastnika) Chilijczyk wtedy grał z 18 i pomiędzy cyfry wstawił sobie znak plusa

0

ale ona przeszedł najpierw do Interu i ja również nie mogę do dnia dzisiejszego zrozumieć tego transferu :/ podobno Ronaldo nie dogadał się z zarządem, nie znam dokładnie kulis tego zajścia

0

"ten pan" śmieszne określenie jak na Ronaldo :D w 96 przegrał o 1 pkt, ale już rok później nie miał sobie równych, nie rozumiem pytania ? W Mediolanie spędził 4 czy 5 sezonów, latem 2002 zdobył MŚ i przeszedł do ówcześnie najlepszej ekipy w Europie

0

no właśnie mam te same odczucia, szkoda, że nie był w pełni zdrowia przez całą swą karierę, a najbardziej żałuję, że nie został dalej w Barcelonie po fenomenalnym sezonie, może jego losy potoczyłby się inaczej i wtedy nie było by żadnych ale odnośnie jego fenomenu

0

oooj ale to już schyłek jego kariery, a to wymienione grono to także uważam, że ciężko zaliczyć do konkurentów Messiego, także chyba lata 90' będą czasem bezkrólewia, chociaż ja się zastanawiam nad Zizu oraz Ronaldo tylko oni tak zaczęli czarować w drugiej połowie tamtej dekady

0

aaa wiadomo do czego zmierza ten świat ? może kiedyś zamiast żywych piłkarzy będą grać cyborgi albo inne dziwne twory ;> myślę jednak, że ani Don, ani ja, ani nawet Ty nie dożyjemy pobicia tych rekordów ;>

0

jeszcze wypadałoby wskazać kogoś z lat 90' ;>
Leo jest niepowtarzalny już w wieku 17lat było widać, że wyrośnie z niego wielki zawodnik, nie mając 20 lat już kręcił obrońcami Chelsea(jak wspomniał Don) czy ManU i strzelił hattricka przeciwko Realowi, o wielu młodych zawodnikach mówi się "nowy Messi" ale zazwyczaj wywodzą się oni ze słabych lig, gdzie błyszczą, później nie jest już tak kolorowo, a ten prawdziwy będąc nastolatkiem już robił wielkie zamieszanie w LL

0

nikt nie mówi, że Messi nie zasługuje na największe zarobki, mi osobiście chodzi o to, że gdyby nie madryckie lamenty i wielka propaganda "ZP dla Cristiano" nikt by nie myślał o tej podwyżce

0

jakby ktoś pobiegłby na 100 metrów i uzyskał wynik 9,58, to by był współrekordzistą świata, tylko, że wtedy Usain też by nosił takie miano, bo co to za rekord jeśli ktoś inny jest wstanie go uzyskać;> więc może po prostu łatwiej mówić, że jeden i drugi jest rekordzistą, teraz przełóż to sobie na sytuację rekordowej ligi

0

swego czasu Eto'o dostawał 20 baniek rocznie, wtedy nikt nie mówił, że Messi powinien dostawać 20,1 żeby być najlepiej opłacanym piłkarzem, z racji tego, że jest najlepszy, a teraz to wszystko to jest szopka grana przy okazji wyboru laureata ZP

0

mam wrażenie, że wszyscy wokoło spinają się w kwestii kontraktu Messiego bardziej, niż sam zainteresowany

0

jeszcze 2 minuty walki ! ;>

0

wystarczy 100% ;) byle nie popełnić głupiego błędu w obronie

0

noo to teraz Barca ma dodatkową motywację do strzelania bramek ! Martino będzie przed meczem mówił "dziś trzeba ustrzelić parę laptopów dla dzieciaków, więc się postarajcie ! " ;>

0

i znowu rykoszet :P bramka ze spalonego i dwie przy pomocy obrońców

0

no chyba słabe info skoro bilety są sprzedawane na sobotę na 20
http://www.fcbarca.com/52993-bilety-na-mecz-atletico-barca-zostaly-wyprzedane.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?