0

Cristiano pobije pewnie rekord strzelonych bramek w LM w jednym sezonie

0

A jednak nie, Basel - Valencia, Porto - Sevilla

0

Sevilla z Valencia?;>

0

Dzięki za info, jeszcze powiedz kto wygra to obstawie u buka

0

Albo mi się wydaje albo ostatnio przy losowaniu sami byli realowcy

0

Odeszłeś ? Serio ? K##wa czego uczą w tych szkołach?!

0

No tylko żeby nie spoczęli na laurach i nie wdarł się sielankowy nastrój, o mistrzostwo będzie trudno ale trzeba powalczyć

0

ta różnica między 66 w LM a 67 bramkami w europejskich rozgrywkach to bramka w Superpucharze Europy ?

0

ten ostatni raz :/ oby oby

0

Messi Iniesta Alba ja bym z tej trójki wybierał cała reszta zagrała również bardzo dobrze, niestety Neymar odbiegł od poziomu kolegów

0

jak już to jeden - niepodyktowany karny co i tak raczej nie zmieniłoby końcowego rezulatu czyli awansu Barcy

0

Ciekawe czy byś tak powiedział po wskazaniu na wapno przez sędziego

0

Za co? Max 5

0

Karny 100%

0

Pierwsza połowa zajebista, a teraz grają na pół gwizdka:/

0

A to niby City gra bez trenera, a po przerwie siedzą na nas

0

Czemu Neymar ciągle jest na boisku, Martino żyj!

0

W reprze Ney pewnie by walnął pod poprzeczkę

0

Więzadła pewnie (tfu tfu)

0

O niee wygląda nieciekawie:/

0

Noo kuuu**a z tymi sedziami:/

0

Oj chyba jednak, żadnego kontaktu z piłką tylko z nogami Messiego

0

Noo mamy biegającego Messiego

0

Jemu chodziło o to, że superpuchar już mamy

0

za taki mecz każdy z osobna powinien przeprosić a nie jeszcze na kibiców wjeżdżać !

0

Z jednej strony po prostu odpowiedział na pytanie dziennikarza, ale z drugiej mógł powiedzieć "murawa była w marnym stanie co nie zmienia faktu, że zagraliśmy jak pi#dy "

0

Po czymś takim oczekuję oficjalnych przeprosin ze strony piłkarzy i trenera, a kibice, ktorzy byli na meczu powinni dostać zwrot za wyjazd i bilet

0

I czas siesty:)

0

Co za idiota chciał to szybko.rozegrać?

0

Przykro oglądać co się stało z tą drużyną:( Kiedyś weekendzik z Barcą to było coś fascynującego teraz to po prostu męka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?