karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cristiano pobije pewnie rekord strzelonych bramek w LM w jednym sezonie
0
A jednak nie, Basel - Valencia, Porto - Sevilla
0
Sevilla z Valencia?;>
0
Dzięki za info, jeszcze powiedz kto wygra to obstawie u buka
0
Albo mi się wydaje albo ostatnio przy losowaniu sami byli realowcy
0
Odeszłeś ? Serio ? K##wa czego uczą w tych szkołach?!
0
No tylko żeby nie spoczęli na laurach i nie wdarł się sielankowy nastrój, o mistrzostwo będzie trudno ale trzeba powalczyć
0
ta różnica między 66 w LM a 67 bramkami w europejskich rozgrywkach to bramka w Superpucharze Europy ?
0
ten ostatni raz :/ oby oby
0
Messi Iniesta Alba ja bym z tej trójki wybierał cała reszta zagrała również bardzo dobrze, niestety Neymar odbiegł od poziomu kolegów
0
jak już to jeden - niepodyktowany karny co i tak raczej nie zmieniłoby końcowego rezulatu czyli awansu Barcy
0
Ciekawe czy byś tak powiedział po wskazaniu na wapno przez sędziego
0
Za co? Max 5
0
Karny 100%
0
Pierwsza połowa zajebista, a teraz grają na pół gwizdka:/
0
A to niby City gra bez trenera, a po przerwie siedzą na nas
0
Czemu Neymar ciągle jest na boisku, Martino żyj!
0
W reprze Ney pewnie by walnął pod poprzeczkę
0
Więzadła pewnie (tfu tfu)
0
O niee wygląda nieciekawie:/
0
Noo kuuu**a z tymi sedziami:/
0
Oj chyba jednak, żadnego kontaktu z piłką tylko z nogami Messiego
0
Noo mamy biegającego Messiego
0
Jemu chodziło o to, że superpuchar już mamy
0
za taki mecz każdy z osobna powinien przeprosić a nie jeszcze na kibiców wjeżdżać !
0
Z jednej strony po prostu odpowiedział na pytanie dziennikarza, ale z drugiej mógł powiedzieć "murawa była w marnym stanie co nie zmienia faktu, że zagraliśmy jak pi#dy "
0
Po czymś takim oczekuję oficjalnych przeprosin ze strony piłkarzy i trenera, a kibice, ktorzy byli na meczu powinni dostać zwrot za wyjazd i bilet
0
I czas siesty:)
0
Co za idiota chciał to szybko.rozegrać?
0
Przykro oglądać co się stało z tą drużyną:( Kiedyś weekendzik z Barcą to było coś fascynującego teraz to po prostu męka