karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzien dobry:)
0
Coś się młodzi pogubili przy wyprowadzaniu piłki, więcej spokoju potrzeba
1
Mało poprzeczki nie polamał
0
Ależ głupi karny:/
0
Ok, widzę, że tu będzie komentowany meczyk, myślałem, że pod newsem o naszej młodzieży:) ładnie się zaczęło
0
Ładnie Munir sie przedarł, brawo Barca!
0
Fifa tak nie mysli, bo żadna osoba o zdrowych zmysłach nie mogłaby stwierdzic, że La Masia działa na niekorzyść tych chłopców, po prostu banda Blatera zobaczyła "oo jakieś naciąganie, łamanie regulaminu, co z tego, że zasady przez nas ustalone są pozbawione sensu, wyciągnijmy łapy po grube euraski"
0
wypie... wyjdź stąd prowokatorze, wiem, że przed komputerem ciężko o coś takiego jak uderzenie w splot słoneczny, ale życzę Ci tego z całego serca :)
0
Ale Courtois jest chyba własnością Chelsea o ile się nie mylę
0
Endorfina, hemoglobina, taka sytuacja:)
0
A najgorsze jest to, że Barca będzie musiała przegrać z Atleti, żeby Real nie zdobył Mistrzostwa
0
tak, bo słyszeliśmy to już wiele razy w tym sezonie, ja chciałbym (a gdybym był Katalończykiem, który przychodzi na mecze na CN i jezdzi na wyjazdy, wręcz żądałbym) aby piłkarze przeprosili za to jak przepieprzyli mistrzostwo, za to, że potrafili wlać w nas tyle nadziei na wygranie wszystkich trofeów by potem brutalnie tej nadziei urwać łeb, chciałbym żeby umieli się przyznać do tego, że zawiedli kibiców, bo dziesiątki tysięcy na stadionie i miliony przed tv poświęcają czas i nerwy dla nich... i tak owszem wierzę ! wierzę, że jeszcze mogą się odkupić i wygrać wszystko do końca sezonu, ale niestety moja wiara poupada na myśl, że Real i Atletico miałoby pogubić jeszcze punkty
0
no właśnie taka Granada chyba do tuzów europejskiej piłki nie należy, więc się zdecyduj, bo Twoja wypowiedź jest pozbawiona sensu
0
hahah no to pokażcie ! dosłownie, ściągajcie spodenki i pokażcie gdzie są te wasze JAJA, bo prawdziwy facet takowe właśnie posiada, a u nie których znalazłoby się pewnie co innego
0
dokładnie, (ja akurat w nożną) wbiegłem na typa bez wielkiego impetu i siły, a zbierałem się z 2 minuty próbując złapać oddech
0
śmiech tak frajersko przegrać ligę ! ten zespół nie ma jaj
0
Dziwny ten terminarz, tylko dwa dni odpoczynku między półfinałem a finałem?
0
W dwumeczu strzeliliśmy 1(słownie jedną) bramkę, więc nie uważam by obrona była problemem
3
"Sierodkowych" :D SIEROTkowych to my już mamy obroncow
0
Tę wieżę;>
0
A są te kody na zawleczkach? Bo mam parę puszek w lodówce, ale przyznam szczerze nigdy się nie przyglądałem co jest pod spodem
1
jemu chodziło o te koszulki
http://cdn.ngin.com/attachments/photo/0397/9908/2000-2001-Away.jpg
natomiast Ty mówisz o tych
http://www.labotigablaugrana.com/wpsite/uploads/2013/02/3085298.jpg
jedne i drugie fajne jednak, mi również podobają się bardziej te srebrne
9
Myślę, że cała ta konwersacja do usunięcia, a tak swoją drogą odczepcie się od dziewczyny, nagle wszyscy wszystkowiedzący, chwała jej za to, że się zaczęła interesować naszych kochanym klubem, jest dziewczyną i to chyba oczywiste, że nie jest obeznana w świecie futbolu tak jak większość "znawców" tutaj, poczyta, pouczy się, a później przekaże swoją wiedzę dzieciom i wnukom, aby te edukowały dalsze pokolenia barcelonismo;) Więc się nie spinajcie co poniektórzy
4
Spoko dzieciaki się cieszą, a zaraz przyjadą panowie w garniturach po Godswilla i powiedzą "przepraszamy ale banda idiotów z 80letnim impotentem umysłowym na czele stwierdziła, że musisz wrócić do domu bo jesteś tu nielegalnie, proszę z nami"
0
mu odbija tak od czasu do czasu, w tym wypadku słowa przeprosin nic nie znaczą
0
dobra a mam takie pytanie, co ze wszystkimi francuskimi klubami ? jakoś nie chce mi się wierzyć, że ściągają rodzinę każdego młodego piłkarza do Francji, to samo jak Eto'o przychodził do Realu
0
No jak jest szybki skoro napisał, że wolny:D
0
ja to mam stan przedzawałowy gdy widzę Pinto z piłką przy nodze :/
0
Zapewne jakby na bramce stał prawdziwy bramkarz to Alexis by strzelił, bo raczej każdy golkiper by padał pod nogi i taka wcinka znalazłaby miejsce w siatce, a Lopez stał do końca i instynktownie machnął ręką
0
Dokładnie, żadna z niego legenda