0

Dzien dobry:)

0

Coś się młodzi pogubili przy wyprowadzaniu piłki, więcej spokoju potrzeba

1

Mało poprzeczki nie polamał

0

Ależ głupi karny:/

0

Ok, widzę, że tu będzie komentowany meczyk, myślałem, że pod newsem o naszej młodzieży:) ładnie się zaczęło

0

Ładnie Munir sie przedarł, brawo Barca!

0

Fifa tak nie mysli, bo żadna osoba o zdrowych zmysłach nie mogłaby stwierdzic, że La Masia działa na niekorzyść tych chłopców, po prostu banda Blatera zobaczyła "oo jakieś naciąganie, łamanie regulaminu, co z tego, że zasady przez nas ustalone są pozbawione sensu, wyciągnijmy łapy po grube euraski"

0

wypie... wyjdź stąd prowokatorze, wiem, że przed komputerem ciężko o coś takiego jak uderzenie w splot słoneczny, ale życzę Ci tego z całego serca :)

0

Ale Courtois jest chyba własnością Chelsea o ile się nie mylę

0

Endorfina, hemoglobina, taka sytuacja:)

0

A najgorsze jest to, że Barca będzie musiała przegrać z Atleti, żeby Real nie zdobył Mistrzostwa

0

tak, bo słyszeliśmy to już wiele razy w tym sezonie, ja chciałbym (a gdybym był Katalończykiem, który przychodzi na mecze na CN i jezdzi na wyjazdy, wręcz żądałbym) aby piłkarze przeprosili za to jak przepieprzyli mistrzostwo, za to, że potrafili wlać w nas tyle nadziei na wygranie wszystkich trofeów by potem brutalnie tej nadziei urwać łeb, chciałbym żeby umieli się przyznać do tego, że zawiedli kibiców, bo dziesiątki tysięcy na stadionie i miliony przed tv poświęcają czas i nerwy dla nich... i tak owszem wierzę ! wierzę, że jeszcze mogą się odkupić i wygrać wszystko do końca sezonu, ale niestety moja wiara poupada na myśl, że Real i Atletico miałoby pogubić jeszcze punkty

0

no właśnie taka Granada chyba do tuzów europejskiej piłki nie należy, więc się zdecyduj, bo Twoja wypowiedź jest pozbawiona sensu

0

hahah no to pokażcie ! dosłownie, ściągajcie spodenki i pokażcie gdzie są te wasze JAJA, bo prawdziwy facet takowe właśnie posiada, a u nie których znalazłoby się pewnie co innego

0

dokładnie, (ja akurat w nożną) wbiegłem na typa bez wielkiego impetu i siły, a zbierałem się z 2 minuty próbując złapać oddech

0

śmiech tak frajersko przegrać ligę ! ten zespół nie ma jaj

0

Dziwny ten terminarz, tylko dwa dni odpoczynku między półfinałem a finałem?

0

W dwumeczu strzeliliśmy 1(słownie jedną) bramkę, więc nie uważam by obrona była problemem

3

"Sierodkowych" :D SIEROTkowych to my już mamy obroncow

0

Tę wieżę;>

0

A są te kody na zawleczkach? Bo mam parę puszek w lodówce, ale przyznam szczerze nigdy się nie przyglądałem co jest pod spodem

1

jemu chodziło o te koszulki
http://cdn.ngin.com/attachments/photo/0397/9908/2000-2001-Away.jpg

natomiast Ty mówisz o tych
http://www.labotigablaugrana.com/wpsite/uploads/2013/02/3085298.jpg

jedne i drugie fajne jednak, mi również podobają się bardziej te srebrne

9

Myślę, że cała ta konwersacja do usunięcia, a tak swoją drogą odczepcie się od dziewczyny, nagle wszyscy wszystkowiedzący, chwała jej za to, że się zaczęła interesować naszych kochanym klubem, jest dziewczyną i to chyba oczywiste, że nie jest obeznana w świecie futbolu tak jak większość "znawców" tutaj, poczyta, pouczy się, a później przekaże swoją wiedzę dzieciom i wnukom, aby te edukowały dalsze pokolenia barcelonismo;) Więc się nie spinajcie co poniektórzy

4

Spoko dzieciaki się cieszą, a zaraz przyjadą panowie w garniturach po Godswilla i powiedzą "przepraszamy ale banda idiotów z 80letnim impotentem umysłowym na czele stwierdziła, że musisz wrócić do domu bo jesteś tu nielegalnie, proszę z nami"

0

mu odbija tak od czasu do czasu, w tym wypadku słowa przeprosin nic nie znaczą

0

dobra a mam takie pytanie, co ze wszystkimi francuskimi klubami ? jakoś nie chce mi się wierzyć, że ściągają rodzinę każdego młodego piłkarza do Francji, to samo jak Eto'o przychodził do Realu

0

No jak jest szybki skoro napisał, że wolny:D

0

ja to mam stan przedzawałowy gdy widzę Pinto z piłką przy nodze :/

0

Zapewne jakby na bramce stał prawdziwy bramkarz to Alexis by strzelił, bo raczej każdy golkiper by padał pod nogi i taka wcinka znalazłaby miejsce w siatce, a Lopez stał do końca i instynktownie machnął ręką

0

Dokładnie, żadna z niego legenda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?