karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to inaczej idzie
Ronaldo - "Bóg zesłał mnie na Ziemię bym uczył ludzi grać w piłkę"
Messi - "Nikogo nie zsyłałem"
0
i jeden i drugi miał swój udział, wzięli go w tak zwane "kleszcze" tak czy inaczej karny bezsporny
0
i po tym spalonym (ewidentnym, a sedzie był bardzo dobrze ustawiony, nie mam pojęcia czemu nie podniósł chorągiewki) Benzemy miała zaraz miejsce akcja z karnym dla Realu
0
raz uderzył z wolnego w mur i raz "wywalczył' karnego, a tak to chyba postawili statystę a nie zdobywcę ZP
0
bo Busi nawet nie patrzył na Pepe i to był przypadek, nie tak jak w przypadku nadepnięcia ręki Messiego przez tego zwierzaka
0
zacznijmy od tego, że najpierw spalony, apotem faul przed pole karnym
0
-napisać do Canal+ zeby zmienili herb Barcy nieaktualny od 15lat !
0
Dokładnie Alves krycie "na radar" Masche bez komentarza, Neymara słabo wg mnie, proszę o Alexisa :)
0
Benzema mógł mieć 4-5 bramek
0
Zdejmij tego Mascherano!!!
0
Hehe no to się przygotujcie na kolejne 2-3 bramki, patologia w kryciu!! Jak zawsze
0
Nie dziwi mnie to, gdzie jest ten zapowiadany pressing? Czekamy, az sami się pomylą
0
Na razie jak się spodziewałem Ney najsłabszy
0
Skrót od imienia Francesc:)
0
Także jestem tego zdania, jak na razie Martin to przeciętniak, ale może jeszcze się wyrobi choć nie bardzo w to wierzę
0
Ciekawe czy Torres coś ustrzeli:p
0
Gibbs pewnie teraz się cieszy, że jednak to on dostał czerwo:)
0
Najdroższy szampan na świecie kosztuje nawet 1mln złotych, w Polsce najdroższy jaki można dostać, to taki za 10tys zł:) a swoją drogą potrzebujemy prawego obrońcy, bo przed Montoyą jeszcze wiele pracy by być klasowym zawodnikiem
0
Sędzia chyba się za przeproszeniem, zaje##ł
0
Haha dobra akcja, bedzie karny i czerwo?;>
0
Ale Chelsea leci z Arsenalem, a Eto'o to po prostu Eto'o
0
W meczach prestiżowych, z wysokim priorytetem Barca zawsze wychodzi zmotywowana, najgorzej jest z Valladolidam i innymi Levantami, bo myślą, że zwycięstwo przyjdzie samo i należy im się odgórnie, dlatego brakuje mi Pepa i jego gestykulacji, krzyków czasami wręcz furii na linii bocznej, często po słabej pierwszej połowie na drugą wychodziła inna drużyna
0
Nie jestem pewny czy to akurat z tego meczu, ale pamiętam chamski faul Carlosa na Eto'o, sędzia tego nie widział, a powinien być karny i kto wie może kartka dla brazylijczyka
0
Dlatego wydaje mi się, że to będzie wyrównany dwumecz
0
Tylko, że w tym sezonie na 3 mecze żadnego nie wygraliśmy z nimi
0
No to by musiało naprawdę dobrze pójść, wierzę w to, ale jednak zdrowy rozsądek mowi co innego, szkoda tej kontuzji Messiego teraz pewnie miałby ponad 10 bramek
0
Cristiano pobije pewnie rekord strzelonych bramek w LM w jednym sezonie
0
A jednak nie, Basel - Valencia, Porto - Sevilla
0
Sevilla z Valencia?;>
0
Dzięki za info, jeszcze powiedz kto wygra to obstawie u buka