0

to inaczej idzie
Ronaldo - "Bóg zesłał mnie na Ziemię bym uczył ludzi grać w piłkę"
Messi - "Nikogo nie zsyłałem"

0

i jeden i drugi miał swój udział, wzięli go w tak zwane "kleszcze" tak czy inaczej karny bezsporny

0

i po tym spalonym (ewidentnym, a sedzie był bardzo dobrze ustawiony, nie mam pojęcia czemu nie podniósł chorągiewki) Benzemy miała zaraz miejsce akcja z karnym dla Realu

0

raz uderzył z wolnego w mur i raz "wywalczył' karnego, a tak to chyba postawili statystę a nie zdobywcę ZP

0

bo Busi nawet nie patrzył na Pepe i to był przypadek, nie tak jak w przypadku nadepnięcia ręki Messiego przez tego zwierzaka

0

zacznijmy od tego, że najpierw spalony, apotem faul przed pole karnym

0

-napisać do Canal+ zeby zmienili herb Barcy nieaktualny od 15lat !

0

Dokładnie Alves krycie "na radar" Masche bez komentarza, Neymara słabo wg mnie, proszę o Alexisa :)

0

Benzema mógł mieć 4-5 bramek

0

Zdejmij tego Mascherano!!!

0

Hehe no to się przygotujcie na kolejne 2-3 bramki, patologia w kryciu!! Jak zawsze

0

Nie dziwi mnie to, gdzie jest ten zapowiadany pressing? Czekamy, az sami się pomylą

0

Na razie jak się spodziewałem Ney najsłabszy

0

Skrót od imienia Francesc:)

0

Także jestem tego zdania, jak na razie Martin to przeciętniak, ale może jeszcze się wyrobi choć nie bardzo w to wierzę

0

Ciekawe czy Torres coś ustrzeli:p

0

Gibbs pewnie teraz się cieszy, że jednak to on dostał czerwo:)

0

Najdroższy szampan na świecie kosztuje nawet 1mln złotych, w Polsce najdroższy jaki można dostać, to taki za 10tys zł:) a swoją drogą potrzebujemy prawego obrońcy, bo przed Montoyą jeszcze wiele pracy by być klasowym zawodnikiem

0

Sędzia chyba się za przeproszeniem, zaje##ł

0

Haha dobra akcja, bedzie karny i czerwo?;>

0

Ale Chelsea leci z Arsenalem, a Eto'o to po prostu Eto'o

0

W meczach prestiżowych, z wysokim priorytetem Barca zawsze wychodzi zmotywowana, najgorzej jest z Valladolidam i innymi Levantami, bo myślą, że zwycięstwo przyjdzie samo i należy im się odgórnie, dlatego brakuje mi Pepa i jego gestykulacji, krzyków czasami wręcz furii na linii bocznej, często po słabej pierwszej połowie na drugą wychodziła inna drużyna

0

Nie jestem pewny czy to akurat z tego meczu, ale pamiętam chamski faul Carlosa na Eto'o, sędzia tego nie widział, a powinien być karny i kto wie może kartka dla brazylijczyka

0

Dlatego wydaje mi się, że to będzie wyrównany dwumecz

0

Tylko, że w tym sezonie na 3 mecze żadnego nie wygraliśmy z nimi

0

No to by musiało naprawdę dobrze pójść, wierzę w to, ale jednak zdrowy rozsądek mowi co innego, szkoda tej kontuzji Messiego teraz pewnie miałby ponad 10 bramek

0

Cristiano pobije pewnie rekord strzelonych bramek w LM w jednym sezonie

0

A jednak nie, Basel - Valencia, Porto - Sevilla

0

Sevilla z Valencia?;>

0

Dzięki za info, jeszcze powiedz kto wygra to obstawie u buka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?