0

@Mi26 od 2005 , czyli powiedzmy 20 latek i 9letni staż kibicowanie to źle? Już mówiłem, że praktycznie każdy zaczynał od małolata jako kibic, więc nie wiem po co te porównania. Jak potrzebujesz takich utarczek słownych na temat wieku to podejrzewam, że większość aktualnego madritismo przybyło wraz z Cristiano

0

sam wiek i brak funduszy o niczym nie świadczy, jak można kogoś hejtować za to, że nie ma N+ ? czy 20letni student mieszkający na stancji (licealista czy nawet gimnazjalista) nie posiadający satelity to jakiś gorszy kibic od tego co może sobie na to pozwolić ? chyba dobrze, że chcą oglądać swoją drużynę "na żywo" w necie, gdy nie mają możliwości zrobienia tego przed tv, inną sprawą, że jest tam wielu sezonowców i hala dzieci, ale stan majątkowy nie zawsze idzie w parze z inteligencją, więc trochę szacunku do ludzi niezamożnych

0

patrz piłka nożna uderzenie w twarz = czerwo

0

kiedyś z Van Persie było bardzo podobnie, miał wypaść na 3 tygodnie i ominąć mecz z Barca, tydzień przed spotkaniem NA PEWNO miał nie grać, dwa dni przed meczem dostał powołanie i ostatecznie wyszedł w pierwszym składzie, od momentu wystąpienia kontuzji nie grał i nie trenował, teraz w tytule jest znak zapytania, ciekawe co będzie za tydzień dwa, moim zdaniem wykuruje się na Barcę i zagra

0

Pewnie zasłona dymna, moim zdaniem zagra na pewno, już dziesiątki razy tak było z dwa trzy tygodnie przed meczem "XXX nie zagra z Barcą" a potem wychodzi w pierwszym składzie, w każdym bądź razie, myślę, że będzie strasznie trudno o zwycięstwo na wyjeździe, remis biorę w ciemno

0

na razie ma 20,55 % na najlepszego zawodnika dokładnie tyle samo co Messi :)

0

"Po spotkaniu z Málagą, udanym dla Gerarda Piqué, 27-letni obrońca ..." nie postarzajcie Gerarda, jeszcze ma 26 lat ( został mu tydzień ;) ) , jest moim rówieśnikiem, przez was poczułem się staro :P

0

no gdyby bramkarza nie było to pewnie i 10 :P

0

napisali :)

0

hmm myślałem, że Messi zostanie pomocnikiem dopiero w wieku 28-30 lat, a to chyba dzieje się już

0

Pique na klasyczną 9 !

0

Pikej ! ;)

0

co za nurek:P

0

Alves :/ co to było na 5 metrów wrzutka górą !?

0

No nie znowu Puyi?:(

0

Szkoda chłopaków, nie zasłużyliśmy na bramkę

0

Jeśli stadion miałby zostać zbudowany od podstaw, to gdzie Barca rozgrywałaby mecze, przez te 7 lat?

0

wrażliwy chłopiec:)

0

była pierwsza bramka z meczu z Milanem ?

0

świetne były te koszulki, poza tym żółty i jego pochodne sprzyjają Barcelonie dwie LM zdobyte gdy wyjazdówki miały takie barwy, może w tym roku powtórka ;> bądź co bądź żółci teraz jest około połowy :)

0

393 bramka ;>

0

w styczniu 2023 na pewno nie zrobią, bo co wtedy z PNA 2023 ?

0

hmmm no jestem ciekaw jak to rozegrają, ale fakt granie meczów w 40paro stopniowym upale co kilka dni to narażanie zdrowia piłkarzy, z drugiej strony mundial w środku sezonu ?
Jak szejki mają tyle kasy to niech zainwestują w jakieś mega klimatyzatory, które pozwoliłyby zbić temperaturę na stadionie do jakiegoś znośnego poziomu ;)

0

można by było gdzieś umieścić bilans meczów Barcy w trakcie nieobecności Leo

0

Gwizdać:)

0

"Madrytyjczykom" skąd Ty wziąłeś tę formę?

0

mógłby do nas :)

0

Już nie jeden deklarował się jako kibic Barcy, a potem dumnie biegał w białym trykocie. Dlatego z przymrużeniem oka patrzę na takie wyznania, nie mniej jednak mile widziana persona w Barcelonie :)

0

w sumie dobre porównanie do tanga, które jest tańcem skłóconych kochanków, tańcem gdzie można wyładować złość w miłości ;> Messi i jego kochanka (piłka) byli może, nie pokłóceni ale spędzili trochę czasu w rozstaniu i teraz trzeba dać upust emocjom tym negatywnym jaki i pozytywnym ;>
aaa do tego Neymar dorzuci trochę rumby bądź salsy i mamy istną rewię ;)

0

wrócił kocur ! prowadź nas do zwycięstwa MISTRZU :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?