0

Paraliż dziecięcy

0

Nie tak strasznie dawno, 15lat temu:D

0

Marzenia jednak złudne bywają
A marne trole bany dostają ;)

0

Zawsze możesz zostać sponsorem i utrzymywać serwer, wtedy obejdzie się bez reklam:)

0

Piłeś nie pisz, a jeśli chciałbyś zostać poetą to ćwicz, bo na razie mizernie panie Kochanowski

0

Bardziej niż na Roberto osobiście liczę na młodszego z braci Alcantara, nie mogę się doczekać jego powrotu z Celty:)

0

Jedyny błąd to wartość klauzuli, przyszedł Bayern wyłożył pieniądze na stół i decyzja należała tylko do Thiago, Barca nie miała nic do gadania, co najwyżej mogli zapewnić piłkarza o tym, że będzie grał więcej

0

Yyy nauczyli piłkarskiego fachu? Pytanie z kategorii retorycznych jakby ktoś nie wyłapał.

0

Mielibyśmy wtedy jednego DMa? No chyba, że zakładacie, że Masche wróci na pozycję z Liverpoolu

0

W ogóle gdyby to ode mnie zależało, zrobiłbym zebranie całej drużyny i zarządził niejawne głosowanie "kto powinien być kapitanem" zawodnicy sami by zadecydowali, kogo widzą na tym miejscu.

0

@destro a niby za co Valdes i Iniesta są kapitanami? Jak nie wiesz, to Ci powiem, że w Barcelonie od lat jest niepisana zasada wyboru zawodników, którzy mogą założyć opaskę, mianowicie liczy się staż w drużynie i to, że jest wychowankiem, jeśli Tata nic nie zmieni to teraz w kolejce są: Messi, Busi, Pique no i Cesc. Nie wiem czemu niektórzy mają problem z Pique? Proszę, słucham argumentów... To, że nie jest w formie eliminuje go z możliwości zostania kapitanem (trzecim czy czwartym)? Jest wielkim Cule, antymadritistą ale potrafi się wypowiedzieć z szacunkiem do rywala, poza tym to dobra dusza szatni (w tym wypadku nie mogę być tego 100% pewien, jednak prywatne zdjęcia piłkarzy, wypowiedzi o nim, świadczą o tym) Wg mnie pasuje lepiej niż Iniesta, powtórzę się,nie forma stanowi priorytet do bycia kapitanem, a charakter ! Cesc również zapewne byłby godzien tego miana, jednak jest krócej w drużynie.

0

Odchodzi dwóch kapitanów, ciekawe kto teraz będzie w hierarchii po Xavim i Iniescie, Messi? Pique?

0

musimy, po prostu MUSIMY zdobyć mistrzostwo lub LM w tym roku, dla kapitana !

0

co nie zmienia faktu, że wolny świetnie wykonany piłka mija bokiem mur o jakieś pół metra a i tak się dokręca do bramki, śmiem twierdzić, że zawodnik faulujący Messiego pomógł mu mówiąc sędziemu, że piłkę trzeba dalej odsunąć, Leo lepiej wykonuje wolne jeśli są trochę dalej od pola karnego :)

0

nigdy w życiu nie widziałem, żeby Messi strzelał w stylu Carlosa czytaj "z fałsza"

0

Kompany bez wniku :D za to Nasri się zdziwił :D

0

z tej kamery słabo widać, ale piłka chyba nie leciała w światło bramki zanim Ter Stegen jej nie "przyjął"

0

hmm no co tu powiedzieć, w tym wypadku ? :/ takiej (sorry za wyrażenie no ale jednak) SZKLANKI to nawet nikt nie kupi, jak on się łamie na treningach, rok na siłowni nabrać masy mieśniowej trochę może to pomoże ?

0

"w piekle" ? chyba na pikniku :P piekło to jest w Stambule

0

Klub nie traci, tylko nie zyskuje, a to różnica

0

No i nie mnie oceniać jak odczytał to sędzia techniczny, mówię tylko, że wedle prawa (przepisów, regulaminow czy innych kodeksów) za dany czyn należy się dana kara, a te 3mecze to chyba była najniższa w tym przypadku, o ile się nie mylę

0

No legendy głoszą, że Mou tak się dostał do szatni zespołu;) Oficjalnie na ten mecz Martino nie może prowadzić drużyny, ale jako prosty kibic może przecież krzyczeć z trybuny (zapewne za ławką) "Pique rusz du.ę" albo "Zmieńcie tego Pedro" ;>

0

Co powiedział Martino nie wiesz, a Cristiano prócz tego, że dostał bezpośrednie czerwo za atak twarzy przeciwnika, pokazał gest uznawany za obraźliwy a za to są "drabinki" jak.z mandatami za jakieś przekroczenie przepisów możesz dostać "od do" nie mniej i nie więcej, ciesz się, że nie było 10;)

0

Może być w szatni, ale tylko jeśli dostanie się tam koszu na bieliznę;)

0

Jesli coś nie zostało odnotowane w protokole meczowym to chyba nie można z tym nic zrobić, tak mi się wydaje

0

mam nadzieję, ze w następnym sezonie Cesc będzie głównym rozgrywającym, a Rafinha będzie się przy nim rozwijał

0

podobnie jak piłkarska Barca za Guardioli, Jedyne przegrane mecze były o pietruszkę, a prawdziwe wpadki zdarzały się raz na pół roku

0

a Pique breaka tańczy :D

0

szybka reakcja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?