0

LessiWróć boli ? dobrze ma boleć :)

0

karny !

0

Iść do ortopedy? Na rezonans magnetyczny? Raczej naderwanych więzadeł nie macie, ale może być coś z łękotką

0

No to oglądamy:) 45 min cardio i mam nadzieję dobry meczyk

0

Myslicie, że City rozbije Arsenal?

0

Proszę Bartre na następne mecze!

0

Sorry ale już jestem wkur##ny ! Gdzie są zmiany, mamy ślepca na ławce nie widzi, że ten mecz sam się nie wygra?

0

A u nas bez zmian, w końcu dobry wynik i gra, więc po co coś zmieniać, prawda Panie Martino?

0

Messi na 5metrowym spalonym to mu podam:)

0

Tak się przegrywa mistrzostwo:/ mogli oddać mecz Realowi a nie robić nadzieję kibicom, że teraz zaczną zapieprzać po boisku:/ margines błędu się wyczerpał, teraz każdy mecz jest jak finał, blablabla

0

Dajcie przerwe już:/

0

Tylko nie pieprzcie na Neymara, to nie była łatwa piłka

0

Pinto to wariat:p

0

Słabo to zaczęło wyglądać

0

Alba pędziwiatr

0

Ciężki mecz:/

0

Czemu nie gra Bartra?:(

0

Co ten Masche odwala, to karny powinien być, nie trafia w piłkę i trafia napastnika w twarz ręką

0

No jak?:O

0

Ehh Busi znowu proste błędy jak parę sezonów temu, myślałem, że się tego oduczył

0

Dzis wrzutki Alvesa nie najgorsze:)

0

Upokorzyć co ten Orłowski pierdo#i

0

Co z tego skoro mają mistrza już

0

Już tam nie przesadzajmy zawsze drużyny wspierają swoich kontuzjowanych zawodników, dzieje się tak nie tylko w Barcelonie

0

A Cr pobije rekord bramek w LM:(

0

Doble V :) fajne koszulki

0

Miała być smutna minka :(

0

I nie pomogła nawet ręka Boga:)

0

A już ;p family 2, przez chwilę byłem przerażony i myślałem, że nie pokazują

0

A na ktorym C+ jest mecz bo chyba jestem ślepy:p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?