karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
LessiWróć boli ? dobrze ma boleć :)
0
karny !
0
Iść do ortopedy? Na rezonans magnetyczny? Raczej naderwanych więzadeł nie macie, ale może być coś z łękotką
0
No to oglądamy:) 45 min cardio i mam nadzieję dobry meczyk
0
Myslicie, że City rozbije Arsenal?
0
Proszę Bartre na następne mecze!
0
Sorry ale już jestem wkur##ny ! Gdzie są zmiany, mamy ślepca na ławce nie widzi, że ten mecz sam się nie wygra?
0
A u nas bez zmian, w końcu dobry wynik i gra, więc po co coś zmieniać, prawda Panie Martino?
0
Messi na 5metrowym spalonym to mu podam:)
0
Tak się przegrywa mistrzostwo:/ mogli oddać mecz Realowi a nie robić nadzieję kibicom, że teraz zaczną zapieprzać po boisku:/ margines błędu się wyczerpał, teraz każdy mecz jest jak finał, blablabla
0
Dajcie przerwe już:/
0
Tylko nie pieprzcie na Neymara, to nie była łatwa piłka
0
Pinto to wariat:p
0
Słabo to zaczęło wyglądać
0
Alba pędziwiatr
0
Ciężki mecz:/
0
Czemu nie gra Bartra?:(
0
Co ten Masche odwala, to karny powinien być, nie trafia w piłkę i trafia napastnika w twarz ręką
0
No jak?:O
0
Ehh Busi znowu proste błędy jak parę sezonów temu, myślałem, że się tego oduczył
0
Dzis wrzutki Alvesa nie najgorsze:)
0
Upokorzyć co ten Orłowski pierdo#i
0
Co z tego skoro mają mistrza już
0
Już tam nie przesadzajmy zawsze drużyny wspierają swoich kontuzjowanych zawodników, dzieje się tak nie tylko w Barcelonie
0
A Cr pobije rekord bramek w LM:(
0
Doble V :) fajne koszulki
0
Miała być smutna minka :(
0
I nie pomogła nawet ręka Boga:)
0
A już ;p family 2, przez chwilę byłem przerażony i myślałem, że nie pokazują
0
A na ktorym C+ jest mecz bo chyba jestem ślepy:p