karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie mów hop
0
co za młoty : /
4
dotrzymać do końca !
0
proszę tylko o spokój na stronie i nie pisanie "zajebiście CR kontuzja" czy coś w tym stylu !
0
No nie wiem czy masa mięśniowa jest równoważna ze spadkiem szybkości, spójrzcie na czołowych sprinterów, chucherka nie? Pamięta ktoś Morisa Greena albo Chambersa ? To to były chudzinki, tak więc nie sądzę, aby Neymar miał stracić szybkość przez przybranie mięśni
0
ale jednak Chelsea to Chelsea, uważam, że wygrywać 0:3 na kilkanaście minut do końca spotkania i zremisować z drużyną, która nie walczyła o nic, to większe frajerstwo
0
jakby nasi zawodnicy i kibice byli zdołowani po stracie bramki w doliczonym czasie i być może szansy na mistrzostwo, to niech obejrzą powtórkę meczu Crystal-Liverpool i pomyślą, o fanach i zawodnikach The Reds
2
nie jestem z redakcji, ale miotają mną podobne odczucia jak za Guardioli, tzn. "no fajnie ktoś z wewnątrz, noszący klub w sercu, dobrze znający filozofię gry, ale z drugiej strony niedoświadczony, bez większego autorytetu i osiągnięć, to może nie wypalić" mam nadzieję, że z Luisem też tak "nie wypali" :)
0
Barca gra o 19 w niedzielę, z resztą jak większość ekiphttp://www.lfp.es/noticias/horarios-de-la-jornada-37-de-la-liga-bbva
1
dzięki za info :) oszczędziłeś mi nerwów i czasu, Campeones !! Campeones !! Campeones !!
0
wiem, już sprawdziłem, ale nie chciało mi się edytowac posta :P... 3 drużyny spadają, tak więc Malaga Rayo Levante Celta i Valencia grają już o pietruszkęEDIT: tak w ogóle na tej stronie http://www.primeradivision.pl/ podane są juz konkretne godziny, raczej wątpię, aby ktoś wrzucał niesprawdzone info
0
do Ligi Europy dostają się 2 czy 3 drużyny ?
0
Barca i tak przegra z Atleti u siebie, więc Real nie zdobędzie mistrzostwa
12
komentarz z nickiem trochę się gryzą
1
Jeden zmienił drugiego na boisku, ponad dwie dekady później ta sama zmiana nastąpiła na ławce trenerskiej :)
1
Na dwoje babka wróżyła, oddasz, to akurat ten incydent zauważy sędzia i to ciebie wyrzuca z boiska, a nie tego kto sprowokował, ja osobiście na chamskie zagrywki przeciwnika wolę odpowiedzieć słownie by jeszcze bardziej zagotować gościa, ewentualnie jakiś mało przyjemny faul, ale też z umiarem
0
Koleżanka w gorącej wodzie kąpana:) jeszcze rozgrywki ligowe się nie skończyły, teraz nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i Traktować większość newsów tego typu z przymrużeniem oka, aczkolwiek mamy mundial w tym roku i pewnie w czasie jego trwania nic się nie wydarzy na rynku transferowym, więc albo zaklepiemy kogoś już na początku czerwcu albo będziemy czekać na drugą połowę lipca
0
tak jak w reklamie ? czyli ma prokurować rzuty karne ?
2
To samo pisałem pod newsem o Eusebio, nic dodać nic ująć
0
Takie samo mam odczucie, na początku sezonu gdy Barcie B wyraźnie nie szło, 80% osob się wypowiadających chciało by go zwolnić, ale podobnie bylo po dwóch pierwszych ligowych spotkaniach Barcy za Pepa
2
I już wszyscy będą się w nim doszukiwać nowego Guardioli... Prawda jest taka, że tej drużynie potrzebne są zmiany od góry (czyt. Zarząd) dzięki czemu nowy/stary trener będzie miał wolną rękę, a nie będzie marionetką, na końcu dopiero zmiany w składzie, gdzie najważniejsze jest ustabilizowanie defensywy, odsunięcie Xaviego od pierwszej jedenastki, konsekwentne wprowadzanie młodych(mam nadzieję, że wróci Rafinha, wg mnie ciekawszy zawodnik niż Roberto, natomiast Deulofeu zostawiłbym na rok jeszcze w Anglii ) myślę, że napad mamy na wystarczającym poziomie, Messi po mundialu miejmy nadzieję będzie znowu starym, dobrym Messim, Neymar na dobre zaadaptuje się w zespole i będzie mocnym punktem drużyny, Alexis miał niezły sezon oby następny był jeszcze lepszy, jedynie można się zastanowić nad wymianą Pedro na jakiś lepszy model
0
Gdzieś mi się "obiło o oczy", że w jakiejś młodzieżowej drużynie Realu, także gra zawodnik o nazwisku Babunski, to jakaś rodzina czy po prostu mój sfatygowany wzrok mnie zawiódł?
5
No właśnie wszyscy się przyzwyczaili, że Barca rok w rok zdobywa jakieś trofea, szczególnie "nowi" kibice, a wyobraźcie sobie, że były okresy gdzie przez parę lat do gablotki nie dochodził żaden kubek
0
uu chyba po Cechu w tym meczu
0
Tylko, że nie można zapomnieć o fakcie, że cały Liverpool gra niesamowity sezon
0
kołnierzyk ! :) tak dawno ich nie było, z zawsze byly zajebiste :)
1
"Nad Barceloną zbierają się czarne chmury." zbierają ? zaciągnęło już dawno i to grubo, najgorzej nie nigdzie nie widać prześwitów :/
0
Dzięki za bramkę Marc, ale przy golu Realu Bale powinien leżeć gdzieś w pierwszym rzędzie z kibicami, a Ty pokornie przyjąć za to żółty kartonik, wtedy wynik na tablicy by się nie zmienił
1
Kuuur#a czemu nikt nie strzela?!
0
Ok dzięki:)