0

nie mów hop

0

co za młoty : /

4

dotrzymać do końca !

0

proszę tylko o spokój na stronie i nie pisanie "zajebiście CR kontuzja" czy coś w tym stylu !

0

No nie wiem czy masa mięśniowa jest równoważna ze spadkiem szybkości, spójrzcie na czołowych sprinterów, chucherka nie? Pamięta ktoś Morisa Greena albo Chambersa ? To to były chudzinki, tak więc nie sądzę, aby Neymar miał stracić szybkość przez przybranie mięśni

0

ale jednak Chelsea to Chelsea, uważam, że wygrywać 0:3 na kilkanaście minut do końca spotkania i zremisować z drużyną, która nie walczyła o nic, to większe frajerstwo

0

jakby nasi zawodnicy i kibice byli zdołowani po stracie bramki w doliczonym czasie i być może szansy na mistrzostwo, to niech obejrzą powtórkę meczu Crystal-Liverpool i pomyślą, o fanach i zawodnikach The Reds

2

nie jestem z redakcji, ale miotają mną podobne odczucia jak za Guardioli, tzn. "no fajnie ktoś z wewnątrz, noszący klub w sercu, dobrze znający filozofię gry, ale z drugiej strony niedoświadczony, bez większego autorytetu i osiągnięć, to może nie wypalić" mam nadzieję, że z Luisem też tak "nie wypali" :)

0

Barca gra o 19 w niedzielę, z resztą jak większość ekiphttp://www.lfp.es/noticias/horarios-de-la-jornada-37-de-la-liga-bbva

1

dzięki za info :) oszczędziłeś mi nerwów i czasu, Campeones !! Campeones !! Campeones !!

0

wiem, już sprawdziłem, ale nie chciało mi się edytowac posta :P... 3 drużyny spadają, tak więc Malaga Rayo Levante Celta i Valencia grają już o pietruszkęEDIT: tak w ogóle na tej stronie http://www.primeradivision.pl/ podane są juz konkretne godziny, raczej wątpię, aby ktoś wrzucał niesprawdzone info

0

do Ligi Europy dostają się 2 czy 3 drużyny ?

0

Barca i tak przegra z Atleti u siebie, więc Real nie zdobędzie mistrzostwa

12

komentarz z nickiem trochę się gryzą

1

Jeden zmienił drugiego na boisku, ponad dwie dekady później ta sama zmiana nastąpiła na ławce trenerskiej :)

1

Na dwoje babka wróżyła, oddasz, to akurat ten incydent zauważy sędzia i to ciebie wyrzuca z boiska, a nie tego kto sprowokował, ja osobiście na chamskie zagrywki przeciwnika wolę odpowiedzieć słownie by jeszcze bardziej zagotować gościa, ewentualnie jakiś mało przyjemny faul, ale też z umiarem

0

Koleżanka w gorącej wodzie kąpana:) jeszcze rozgrywki ligowe się nie skończyły, teraz nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i Traktować większość newsów tego typu z przymrużeniem oka, aczkolwiek mamy mundial w tym roku i pewnie w czasie jego trwania nic się nie wydarzy na rynku transferowym, więc albo zaklepiemy kogoś już na początku czerwcu albo będziemy czekać na drugą połowę lipca

0

tak jak w reklamie ? czyli ma prokurować rzuty karne ?

2

To samo pisałem pod newsem o Eusebio, nic dodać nic ująć

0

Takie samo mam odczucie, na początku sezonu gdy Barcie B wyraźnie nie szło, 80% osob się wypowiadających chciało by go zwolnić, ale podobnie bylo po dwóch pierwszych ligowych spotkaniach Barcy za Pepa

2

I już wszyscy będą się w nim doszukiwać nowego Guardioli... Prawda jest taka, że tej drużynie potrzebne są zmiany od góry (czyt. Zarząd) dzięki czemu nowy/stary trener będzie miał wolną rękę, a nie będzie marionetką, na końcu dopiero zmiany w składzie, gdzie najważniejsze jest ustabilizowanie defensywy, odsunięcie Xaviego od pierwszej jedenastki, konsekwentne wprowadzanie młodych(mam nadzieję, że wróci Rafinha, wg mnie ciekawszy zawodnik niż Roberto, natomiast Deulofeu zostawiłbym na rok jeszcze w Anglii ) myślę, że napad mamy na wystarczającym poziomie, Messi po mundialu miejmy nadzieję będzie znowu starym, dobrym Messim, Neymar na dobre zaadaptuje się w zespole i będzie mocnym punktem drużyny, Alexis miał niezły sezon oby następny był jeszcze lepszy, jedynie można się zastanowić nad wymianą Pedro na jakiś lepszy model

0

Gdzieś mi się "obiło o oczy", że w jakiejś młodzieżowej drużynie Realu, także gra zawodnik o nazwisku Babunski, to jakaś rodzina czy po prostu mój sfatygowany wzrok mnie zawiódł?

5

No właśnie wszyscy się przyzwyczaili, że Barca rok w rok zdobywa jakieś trofea, szczególnie "nowi" kibice, a wyobraźcie sobie, że były okresy gdzie przez parę lat do gablotki nie dochodził żaden kubek

0

uu chyba po Cechu w tym meczu

0

Tylko, że nie można zapomnieć o fakcie, że cały Liverpool gra niesamowity sezon

0

kołnierzyk ! :) tak dawno ich nie było, z zawsze byly zajebiste :)

1

"Nad Barceloną zbierają się czarne chmury." zbierają ? zaciągnęło już dawno i to grubo, najgorzej nie nigdzie nie widać prześwitów :/

0

Dzięki za bramkę Marc, ale przy golu Realu Bale powinien leżeć gdzieś w pierwszym rzędzie z kibicami, a Ty pokornie przyjąć za to żółty kartonik, wtedy wynik na tablicy by się nie zmienił

1

Kuuur#a czemu nikt nie strzela?!

0

Ok dzięki:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?