0

Dzięki za bramkę Marc, ale przy golu Realu Bale powinien leżeć gdzieś w pierwszym rzędzie z kibicami, a Ty pokornie przyjąć za to żółty kartonik, wtedy wynik na tablicy by się nie zmienił

1

Kuuur#a czemu nikt nie strzela?!

0

Ok dzięki:)

0

Co było nie tak z bramką Realu?

0

No nic pogodzić się trzeba, że to koniec sezonu, jeśli Fifa nie okaże się łaskawa to następny sezon też będzie stracony

0

Fabs pajacu, to jest żenujące

0

Ibrę?

0

Szpaler na CN przed meczem z Atletico i REWOLUCJA! Jak po ostatnim szpalerze

0

Człowieku zejdź z boiska, jesteś zajebisty, najlepszym piłkarzem ostatniej dekady, ale nie dajesz nic tej drużynie od 3meczów

0

Jak dzieciaków na szkolnym boisku Bale przechodzi

1

Chyba jedno z gorszych El Clasico ostatnich lat, Real nic nie gra wielkiego a Barca jeszcze słabiej

0

Messi to już nawet kopnąć nie umie, parodia

0

Ależ to jest ciężkie do oglądania:/ trzeba to przyznać nie da się utrzymać tego samego zespołu tyle czasu na szczycie

0

Podsumował Messi swoją grę tym strzałem

0

Patologia ten mecz, a człapiący Messi tak wkur##a, że wolałbym aby zszedł

0

Może ja się nie znam na swagu czy co to tam jest, ale Cristiano wygląda komicznie;p

0

No żeby Alba strzelił z głowy to by była komedia;p

1

No i może dobrze, przeje##ć wszystko (o ile zniosą sankcje) i zmiany zmiany zmiany!

0

Brawo Alves, brawo obrona, brawo Pinto

0

Uuf juz było groźnie:/

0

Bez przesady za to kwita?

1

Mogliby darować sobie te gwizdy, nie lubię mieszania sportu i polityki

0

Oh jaki Pan dosłowny:)

3

"Najlepszy ogrodnika świata" sorry za wyrażenie, ale jebłem :D

0

No niestety na takim stanowisku trzeba mieć trochę ogłady, a Christo niejednokrotnie pokazywał jakim potrafi być ordynusem. Mieć go po swojej stronie i jako kibica klubu jak najbardziej, ale nie jako członka zarządu, który podlega opinii publicznej.

0

jak zawsze po obejrzeniu takiego filmiku lecę przez wszystkie kolejne, aż do końca youtuba :P i trafiłem na ten

= piękne wspomnienia, niesamowite akcje dwóch legend, ciarki na plecach, dla co wrażliwszych i łezka może się zakręcić w oku, szczerze polecam :)

0

hmm może to przyniesie czas rewolucji, pamiętacie szpaler na SB ? następny był sezon 6 pucharów

0

Fakt! Z tych emocji (pozytywnych-mecz, negatywnych-sankcje) pomyliło mi się z piłkarzami Barcy B, chociażby Dongou czy Bagnackiem

0

Jednak w Argentynie poziom szkolnictwa młodych piłkarzy jest dużo wyższy niż w krajach afrykańskich, ale fakt na pewno teraz Messi nie byłby posiadaczem 4 ZP

0

I teraz mi powiedzcie jakie szanse na rozwój miałby Adama gdyby nie przyszedł do Barcy jako nastolatek? Na pewno w Afryce miałby lepsze warunki, prawda Panie Blater?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?