karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki za bramkę Marc, ale przy golu Realu Bale powinien leżeć gdzieś w pierwszym rzędzie z kibicami, a Ty pokornie przyjąć za to żółty kartonik, wtedy wynik na tablicy by się nie zmienił
1
Kuuur#a czemu nikt nie strzela?!
0
Ok dzięki:)
0
Co było nie tak z bramką Realu?
0
No nic pogodzić się trzeba, że to koniec sezonu, jeśli Fifa nie okaże się łaskawa to następny sezon też będzie stracony
0
Fabs pajacu, to jest żenujące
0
Ibrę?
0
Szpaler na CN przed meczem z Atletico i REWOLUCJA! Jak po ostatnim szpalerze
0
Człowieku zejdź z boiska, jesteś zajebisty, najlepszym piłkarzem ostatniej dekady, ale nie dajesz nic tej drużynie od 3meczów
0
Jak dzieciaków na szkolnym boisku Bale przechodzi
1
Chyba jedno z gorszych El Clasico ostatnich lat, Real nic nie gra wielkiego a Barca jeszcze słabiej
0
Messi to już nawet kopnąć nie umie, parodia
0
Ależ to jest ciężkie do oglądania:/ trzeba to przyznać nie da się utrzymać tego samego zespołu tyle czasu na szczycie
0
Podsumował Messi swoją grę tym strzałem
0
Patologia ten mecz, a człapiący Messi tak wkur##a, że wolałbym aby zszedł
0
Może ja się nie znam na swagu czy co to tam jest, ale Cristiano wygląda komicznie;p
0
No żeby Alba strzelił z głowy to by była komedia;p
1
No i może dobrze, przeje##ć wszystko (o ile zniosą sankcje) i zmiany zmiany zmiany!
0
Brawo Alves, brawo obrona, brawo Pinto
0
Uuf juz było groźnie:/
0
Bez przesady za to kwita?
1
Mogliby darować sobie te gwizdy, nie lubię mieszania sportu i polityki
0
Oh jaki Pan dosłowny:)
3
"Najlepszy ogrodnika świata" sorry za wyrażenie, ale jebłem :D
0
No niestety na takim stanowisku trzeba mieć trochę ogłady, a Christo niejednokrotnie pokazywał jakim potrafi być ordynusem. Mieć go po swojej stronie i jako kibica klubu jak najbardziej, ale nie jako członka zarządu, który podlega opinii publicznej.
0
jak zawsze po obejrzeniu takiego filmiku lecę przez wszystkie kolejne, aż do końca youtuba :P i trafiłem na ten
0
hmm może to przyniesie czas rewolucji, pamiętacie szpaler na SB ? następny był sezon 6 pucharów
0
Fakt! Z tych emocji (pozytywnych-mecz, negatywnych-sankcje) pomyliło mi się z piłkarzami Barcy B, chociażby Dongou czy Bagnackiem
0
Jednak w Argentynie poziom szkolnictwa młodych piłkarzy jest dużo wyższy niż w krajach afrykańskich, ale fakt na pewno teraz Messi nie byłby posiadaczem 4 ZP
0
I teraz mi powiedzcie jakie szanse na rozwój miałby Adama gdyby nie przyszedł do Barcy jako nastolatek? Na pewno w Afryce miałby lepsze warunki, prawda Panie Blater?