1

trochę "bynajmniej" źle użyte, raczej "przynajmniej" chciałeś napisać

8

a co mamy płakać ? młodzi sobie pograli, zdobyli jakiś tam mało znaczący pucharek, przecież nikt tego na poważnie nie bierze

1

a jednak nie trafiłem :D

0

pewnie chodzi o młodą LM

0

no właśnie nie widzę tu wielkiej euforii :) jak po wygranym meczu po prostu

0

jest puchar ! :D nooo to już dwa w tym sezonie :P

0

no dawaj Munir ;>

0

no jaja ktoś sobie robi :/ wywaliło mi transmisję :/

0

pierwszy obroniony :)

0

hehe chcesz jeszcze jeden czy 3 Ci wystarczą ? :D

0

momentami wracał się głębiej po piłkę, żeby coś rozegrać niczym Messi ;> no i jego strzał głową w ostatniej akcji meczu mógł dać prowadzenie

1

słowo panalta pada ciągle więc chyba karne :P

0

karne od razu ?

0

aaaj blisko było :/

0

haha Real-Barca za starych "dobrych" czasów :D

0

przynajmniej ziemią, a nie 6 metrów nad EDIT: co nie zmienia faktu, że słabe zawody rozgrywa niestety

0

on cały dobrze przybity ;>

0

no żeby tylko nie kontuzja :/

0

to miało byc śmieszne czy o co chodzi ?

2

chodziło mu pewnie o mecz, który aktualnie idzie, więc nie wiem czy trolujesz czy się po prostu nie domyśliłeś

0

Adam ciągle szuka dryyblingu na razie tak nie do końca mu wychodzą

0

0-0 druga połowa

0

47 sekundzie czego ?

1

o czym Ty mówisz ? przeciez są na boisku

0

ma ktos skład naszej młodzieży ?

1

Jeśli głównymi stoprami byliby Pique, Bartra i jakiś porządny nowy obrońca, to na 4 na ławe czemu nie

2

wtedy raczej grzmiałoby tytułem w stylu "Pique poważnie kontuzjowany !!! nie jedzie na mundial !!"

1

skoro Puyol ostatnio był transferem, to już nic mnie nie zadziwi :)

0

pamiętam jak Real dawał 30 baniek za Pepe i to był chyba najdroższy transfer obrońcy i wszyscy się dziwili, że można taki hajs na defensora wydać, potem do Barcy przyszedł Alves też za ok 30 mln, teraz to cena wyjściowa za większosć dobrych obrońców EDIT: a nie jednak okłamałem drożsi byli Thuram i Rio Ferdinand

1

na drugim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?