karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
trochę "bynajmniej" źle użyte, raczej "przynajmniej" chciałeś napisać
8
a co mamy płakać ? młodzi sobie pograli, zdobyli jakiś tam mało znaczący pucharek, przecież nikt tego na poważnie nie bierze
1
a jednak nie trafiłem :D
0
pewnie chodzi o młodą LM
0
no właśnie nie widzę tu wielkiej euforii :) jak po wygranym meczu po prostu
0
jest puchar ! :D nooo to już dwa w tym sezonie :P
0
no dawaj Munir ;>
0
no jaja ktoś sobie robi :/ wywaliło mi transmisję :/
0
pierwszy obroniony :)
0
hehe chcesz jeszcze jeden czy 3 Ci wystarczą ? :D
0
momentami wracał się głębiej po piłkę, żeby coś rozegrać niczym Messi ;> no i jego strzał głową w ostatniej akcji meczu mógł dać prowadzenie
1
słowo panalta pada ciągle więc chyba karne :P
0
karne od razu ?
0
aaaj blisko było :/
0
haha Real-Barca za starych "dobrych" czasów :D
0
przynajmniej ziemią, a nie 6 metrów nad EDIT: co nie zmienia faktu, że słabe zawody rozgrywa niestety
0
on cały dobrze przybity ;>
0
no żeby tylko nie kontuzja :/
0
to miało byc śmieszne czy o co chodzi ?
2
chodziło mu pewnie o mecz, który aktualnie idzie, więc nie wiem czy trolujesz czy się po prostu nie domyśliłeś
0
Adam ciągle szuka dryyblingu na razie tak nie do końca mu wychodzą
0
0-0 druga połowa
0
47 sekundzie czego ?
1
o czym Ty mówisz ? przeciez są na boisku
0
ma ktos skład naszej młodzieży ?
1
Jeśli głównymi stoprami byliby Pique, Bartra i jakiś porządny nowy obrońca, to na 4 na ławe czemu nie
2
wtedy raczej grzmiałoby tytułem w stylu "Pique poważnie kontuzjowany !!! nie jedzie na mundial !!"
1
skoro Puyol ostatnio był transferem, to już nic mnie nie zadziwi :)
0
pamiętam jak Real dawał 30 baniek za Pepe i to był chyba najdroższy transfer obrońcy i wszyscy się dziwili, że można taki hajs na defensora wydać, potem do Barcy przyszedł Alves też za ok 30 mln, teraz to cena wyjściowa za większosć dobrych obrońców EDIT: a nie jednak okłamałem drożsi byli Thuram i Rio Ferdinand
1
na drugim