0

;>

0

ależ ciekawie będzie w ostatniej kolejce !

0

czy ja powiedziałem, że się smucę ? :)

0

no ładnie ładnie :) szkoda tylko, że mój typ nie wejdzie :P

0

oj karny powinien być

0

ja tam i tak się uczyłem, mecz w tle albo notatki w tle, czy jakoś tak :P

0

najbardziej wkurza mnie to, że araby dadzą mu milionowy kontrakt a Barca nic na tym nie zarobi :/

1

Ups moje niedopatrzenie :/ kajam się

0

no nie wiem, chyba już wolę aby kibice wybierali niż Zubi

0

Urugwajowi wystarczy remis, a Włosi przy wysokim zwycięstwie nad Kostaryką mogą sobie pozwolić nawet na przegraną i tak wyjdą z pierwszego miejsca, więc ja awans Anglii poddaje pod wątpliwość :)

0

nie byłbym tego taki pewny, na razie pewniakami do gry w tym meczu są tylko: Bartra, Adriano, Montoya, Sergi Roberto, Stegen, Tello

0

uff kamień z serca :)

0

hmm ciekawe czy kiedykolwiek w historii musiało decydować losowanie ;> osobiście nie słyszałem o takim zajściu, w lidze mistrzów owszem ale nie na mundialu

0

tako rzecze Wikipedia "Jeśli dwie lub więcej drużyn zakończą fazę grupową z taką samą ilością punktów, decydują kolejno kryteria określone przez FIFA: różnica bramek, liczba bramek uzyskanych we wszystkich meczach grupowych, wynik bezpośredni pomiędzy remisującymi drużynami, ostatecznie decyduje losowanie[38]." czyli jednak Włosi mogą pozwolić sobie na porażkę :)

0

czyli jaki nie padnie wynik w meczu Włochy-Kostaryka ostatnia kolejka będzie bardzo ciekawa :)

0

hmm teraz to już sam nie wiem, ktoś mnie na tym forum wcześniej zmylił wypowiedzią, chyba masz rację najpierw liczy się bezpośredni pojedynek, więc moje wyliczenia poszły się... :P

0

no właśnie bilans bramek liczy się najpierw jeśli 2 lub więcej drużyn ma tyle samo punktów

0

"mecz z Kolumbią w 1/8, ew 1/4 z Brazylią ew. w 1/2 z Niemcami." wróżbita Maciej ?

0

no właśnie jeśli Włosi wygrają z Kostaryką powiedzmy 3-0 to wtedy mogą sobie pozwolić na przegraną z Urugwajem 0-2, a zając drugie miejsce mogą tylko wtedy jeśli Kostaryka pokona Anglię przynajmniej 3-0, reasumując wysoka wygrana z Kostaryką daje duży spokój w ostatnim meczu i praktycznie pewne 1 miejsce, więc wygrana bądź remis Urugwaju całkiem realny

0

szkoda tego czerwa, myślę, że po 11 Grecy coś by wepchnęli

5

na 90% tak właśnie będzie :)

0

moim zdaniem Brazylii brakuje jednego doświadczonego piłkarza w środku pola, takiego Ronaldinho czy nawet Kaki

5

ewentualnie wygra Japonia :D

0

no taki scenariusz jest możliwy, wydaje mi się jednak, że Włosi pokonają spokojnie Kostarykę i wtedy będą mogli nawet minimalnie przegrać z Urugwajem

0

no dawać Helleni ! brameczka ze stałego fragmentu gry się murujemy :)

1

no niestety Niemcy wyglądają jak na razie na najsolidniejszą ekipę, mam nadzieję, że Argentyna jeszcze pokaże trochę dobrego futbolu, a także liczę na to, że nie dojdzie do meczu Chile-Brazylia

1

boję się, że nasz zarząd w tym okienku się tylko skompromituje, oby było inaczej i żeby Barca zaczęła sezon posiadając solidną, odnowioną ekipę

0

gratuluję :) ja tam w sumie nie narzekam 64 miejsce (ex aequo z pewnie z jakaś 30 innych użytkowników :P)

0

jakby było łatwo to zakłady bukmacherskie by upadły ;>

0

no taki mają styl, który notabene doprowadził ich do triumfu w ME, wygrywający jeden mecz w fazie grupowej, a potem 3 mecze po 1-0 :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?