karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
ależ ciekawie będzie w ostatniej kolejce !
0
czy ja powiedziałem, że się smucę ? :)
0
no ładnie ładnie :) szkoda tylko, że mój typ nie wejdzie :P
0
oj karny powinien być
0
ja tam i tak się uczyłem, mecz w tle albo notatki w tle, czy jakoś tak :P
0
najbardziej wkurza mnie to, że araby dadzą mu milionowy kontrakt a Barca nic na tym nie zarobi :/
1
Ups moje niedopatrzenie :/ kajam się
0
no nie wiem, chyba już wolę aby kibice wybierali niż Zubi
0
Urugwajowi wystarczy remis, a Włosi przy wysokim zwycięstwie nad Kostaryką mogą sobie pozwolić nawet na przegraną i tak wyjdą z pierwszego miejsca, więc ja awans Anglii poddaje pod wątpliwość :)
0
nie byłbym tego taki pewny, na razie pewniakami do gry w tym meczu są tylko: Bartra, Adriano, Montoya, Sergi Roberto, Stegen, Tello
0
uff kamień z serca :)
0
hmm ciekawe czy kiedykolwiek w historii musiało decydować losowanie ;> osobiście nie słyszałem o takim zajściu, w lidze mistrzów owszem ale nie na mundialu
0
tako rzecze Wikipedia "Jeśli dwie lub więcej drużyn zakończą fazę grupową z taką samą ilością punktów, decydują kolejno kryteria określone przez FIFA: różnica bramek, liczba bramek uzyskanych we wszystkich meczach grupowych, wynik bezpośredni pomiędzy remisującymi drużynami, ostatecznie decyduje losowanie[38]." czyli jednak Włosi mogą pozwolić sobie na porażkę :)
0
czyli jaki nie padnie wynik w meczu Włochy-Kostaryka ostatnia kolejka będzie bardzo ciekawa :)
0
hmm teraz to już sam nie wiem, ktoś mnie na tym forum wcześniej zmylił wypowiedzią, chyba masz rację najpierw liczy się bezpośredni pojedynek, więc moje wyliczenia poszły się... :P
0
no właśnie bilans bramek liczy się najpierw jeśli 2 lub więcej drużyn ma tyle samo punktów
0
"mecz z Kolumbią w 1/8, ew 1/4 z Brazylią ew. w 1/2 z Niemcami." wróżbita Maciej ?
0
no właśnie jeśli Włosi wygrają z Kostaryką powiedzmy 3-0 to wtedy mogą sobie pozwolić na przegraną z Urugwajem 0-2, a zając drugie miejsce mogą tylko wtedy jeśli Kostaryka pokona Anglię przynajmniej 3-0, reasumując wysoka wygrana z Kostaryką daje duży spokój w ostatnim meczu i praktycznie pewne 1 miejsce, więc wygrana bądź remis Urugwaju całkiem realny
0
szkoda tego czerwa, myślę, że po 11 Grecy coś by wepchnęli
5
na 90% tak właśnie będzie :)
0
moim zdaniem Brazylii brakuje jednego doświadczonego piłkarza w środku pola, takiego Ronaldinho czy nawet Kaki
5
ewentualnie wygra Japonia :D
0
no taki scenariusz jest możliwy, wydaje mi się jednak, że Włosi pokonają spokojnie Kostarykę i wtedy będą mogli nawet minimalnie przegrać z Urugwajem
0
no dawać Helleni ! brameczka ze stałego fragmentu gry się murujemy :)
1
no niestety Niemcy wyglądają jak na razie na najsolidniejszą ekipę, mam nadzieję, że Argentyna jeszcze pokaże trochę dobrego futbolu, a także liczę na to, że nie dojdzie do meczu Chile-Brazylia
1
boję się, że nasz zarząd w tym okienku się tylko skompromituje, oby było inaczej i żeby Barca zaczęła sezon posiadając solidną, odnowioną ekipę
0
gratuluję :) ja tam w sumie nie narzekam 64 miejsce (ex aequo z pewnie z jakaś 30 innych użytkowników :P)
0
jakby było łatwo to zakłady bukmacherskie by upadły ;>
0
no taki mają styl, który notabene doprowadził ich do triumfu w ME, wygrywający jeden mecz w fazie grupowej, a potem 3 mecze po 1-0 :P