karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
brak słów...
1
Tak tak żyjmy przeszłością, stawiajmy pomniki tym, którzy zrobili cokolwiek dobrego dla klubu, dawajmy podwyżki i kontrakty, aż do emerytury ewentualnie rozwiązujmy je za porozumieniem stron i oddajmy za darmo ! Szacunek należy się każdemu kto zakłada koszulkę Barcy, ale to nie zmienia faktu, że jeśli ktoś jest niepotrzebny i po prostu słaby nie powinien blokować miejsce w składzie. Śmiem twierdzić, że Pedro więcej zawdzięcza Barcelonie niż ona jemu, tak więc reasumując podziękowania za zasługi, walkę i włożone serce ale niestety(stety) przyszedł czas na zmiany.
0
muszą mieć ujowych adwokatów jeśli to prawda
0
oby oby :)
0
nie sądzę, to by była jawna napaść na prawa człowieka, nikt mu nie zabroni przyjść sobie na trening i pograć z kolegami z piłkę !
1
jak już wygrali to mogli chociaż to zrobić w podstawowym czasie pkty by wpadłby :( a tak nie dość, że niemiaszki dalej grają to jeszcze 0 na koncie :P
0
ogólnie od 99 do 2006 wszystkie były świetne :)
1
żółte z 2008/09 ! :)
1
może mu się niedawno urodziła :)
0
ej wątpię
0
ale ładna akcyjka ! :)
0
to jest na 100% jakiś wymysł prasy, niby na jakiej podstawie Fifa może ingerować w jego życie i czas wolny ? może niech go jeszcze łańcuchem przykują do kaloryfera w domu
0
ale Messi sam już tak gra, że bardzo głęboko cofa się po piłkę
0
po u gryzieniu do organizmu może wdać się zakażenie, które może być poważne w skutkach :) ludzka jama ustna to świetny inkubator bakterii, nie żebym kogoś bronił czy atakował tak tylko mówię :)
0
a może zostanie cofnięty na ofensywnego pomocnika tak jak grał Ronaldinho
0
a kto Ci powiedział, że nie może trenować "ani wykonywać żadnych czynności związanych z piłką" myślisz, że co Fifa wysłała szpiega i jak zobaczy, że Suarez kopię piłkę pod trzepakiem to mu blokadę na nogi założą ?
1
dokładnie ;)
0
z Holandią bodaj też mieli większe
1
nie wiem czy ten Dżo to nie jest gorszy niż Fred, Brazylia bez typowego napastnika dziwnie to wygląda :O
4
"zaskoczył wszystkich dobrze przyjął piłkę" :D
0
czemu on ciągle chce nawijać ? :/
0
Neymar dzieciaku co Ty robisz ?!
0
ładna akcja !
5
głupia zasada z tymi kartkami po wyjściu z grupy powinny być anulowane
2
a były były :) drużyna A jeszcze była kozak :)
0
aaaa MacGayver na tvp1 :D
0
no już chyba wszyscy wiedzą prócz Ciebie
0
jułesej
1
wszyscy tak postawili :P
0
nie :) jedną bramką więcej niż stosunek przegranej USA