4

brak słów...

1

Tak tak żyjmy przeszłością, stawiajmy pomniki tym, którzy zrobili cokolwiek dobrego dla klubu, dawajmy podwyżki i kontrakty, aż do emerytury ewentualnie rozwiązujmy je za porozumieniem stron i oddajmy za darmo ! Szacunek należy się każdemu kto zakłada koszulkę Barcy, ale to nie zmienia faktu, że jeśli ktoś jest niepotrzebny i po prostu słaby nie powinien blokować miejsce w składzie. Śmiem twierdzić, że Pedro więcej zawdzięcza Barcelonie niż ona jemu, tak więc reasumując podziękowania za zasługi, walkę i włożone serce ale niestety(stety) przyszedł czas na zmiany.

0

muszą mieć ujowych adwokatów jeśli to prawda

0

oby oby :)

0

nie sądzę, to by była jawna napaść na prawa człowieka, nikt mu nie zabroni przyjść sobie na trening i pograć z kolegami z piłkę !

1

jak już wygrali to mogli chociaż to zrobić w podstawowym czasie pkty by wpadłby :( a tak nie dość, że niemiaszki dalej grają to jeszcze 0 na koncie :P

0

ogólnie od 99 do 2006 wszystkie były świetne :)

1

żółte z 2008/09 ! :)

1

może mu się niedawno urodziła :)

0

ej wątpię

0

ale ładna akcyjka ! :)

0

to jest na 100% jakiś wymysł prasy, niby na jakiej podstawie Fifa może ingerować w jego życie i czas wolny ? może niech go jeszcze łańcuchem przykują do kaloryfera w domu

0

ale Messi sam już tak gra, że bardzo głęboko cofa się po piłkę

0

po u gryzieniu do organizmu może wdać się zakażenie, które może być poważne w skutkach :) ludzka jama ustna to świetny inkubator bakterii, nie żebym kogoś bronił czy atakował tak tylko mówię :)

0

a może zostanie cofnięty na ofensywnego pomocnika tak jak grał Ronaldinho

0

a kto Ci powiedział, że nie może trenować "ani wykonywać żadnych czynności związanych z piłką" myślisz, że co Fifa wysłała szpiega i jak zobaczy, że Suarez kopię piłkę pod trzepakiem to mu blokadę na nogi założą ?

1

dokładnie ;)

0

z Holandią bodaj też mieli większe

1

nie wiem czy ten Dżo to nie jest gorszy niż Fred, Brazylia bez typowego napastnika dziwnie to wygląda :O

4

"zaskoczył wszystkich dobrze przyjął piłkę" :D

0

czemu on ciągle chce nawijać ? :/

0

Neymar dzieciaku co Ty robisz ?!

0

ładna akcja !

5

głupia zasada z tymi kartkami po wyjściu z grupy powinny być anulowane

2

a były były :) drużyna A jeszcze była kozak :)

0

aaaa MacGayver na tvp1 :D

0

no już chyba wszyscy wiedzą prócz Ciebie

0

jułesej

1

wszyscy tak postawili :P

0

nie :) jedną bramką więcej niż stosunek przegranej USA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?