0

Sankcje ! Zakaz transferowy ! Zaorać SB i posadzić kukurydzę :D... a tak serio to czemu na takie coś nie wprowadzą odpowiednich przepisów, np. w niższych klasach rozrywkowych w Polsce jest zapis w regulaminie, że w drużynie musi być jeden czy dwóch młodzieżowców/wychowanków

0

no o tym mówię :P

0

nikt Cię tu nie trzyma:)

0

hmmm a może da się jakoś obejść te sankcje ?! np. za rok Reus rozwiązuje kontrakt z Borussią i staje się wolnym zawodnikiem, a Barca podpisuje umowę z klubem z Dortmundu na... mecz towarzyski gdzie zobowiązuje się zapłacić 25 mln :) może trochę nierealne, aleee niby kto zabroni Barcelonie na takie kroki ? Leśne dziadki wyrzucą Barcę ze wszystkich rozgrywek ? Chyba nie będzie to opłacalne

0

ale sam zawodnik może nie podpisywać kontraktu, jeśli mu klub nie odpowiada

0

Haha jak ja uwielbiam teksty typu "a Ty co osiągnąłeś? Może grasz lepiej? Wyjdź na boisko i pokaż co potrafisz" :D wracając do meritum, Cristiano przybył do Hiszpanii praktycznie u szczytu kariery, gdy był w topie światowym, a Messi zaczął grać i strzelać w wieku 17 lat, najbardziej miarodajnym porównaniem byłoby zestawienie bramek/występów z konkretnego wieku zawodników czyli np. 23-27 lat (nie pamiętam w jakim wieku dokładnie Cr7 przeszedł do Realu, 24?)

0

łoooo :O Cristiano zdjęli?

2

coś chyba słabo wyszła ta "rewolucja" aleee ocenimy po paru miesiącach

0

kiedyś byłem ze znajomymi na "projekt plaża" gdzie byli m.in. Natalia Lesz, Oliwier Janiak i podeszła do nas babka z mikrofonem pytając o to dlaczego tu jesteśmy i czy może ze względu na gwiazdy, spojrzałem się na błękitne niebo w okularach przeciwsłonecznych jakbym czegoś szukał i powiedziałem "yyy ale jakie gwiazdy ? " :) taaaka lekka dygresja, pozdrawiam :)

0

a słyszeliście kogo nominował Cristiano ? :P

0

ktoś wie na jakich zasadach Suarez jest wypożyczony ? tzn. czy może wrócić wcześniej niż po dwóch sezonach i jaka jest cena dla Sevilli jakby chcieliby go kupić ?

0

Czemu niektóre kluby potrafią podpisać taką umowę, że dany zawodnik na wypożyczeniu nie może grać przeciwko macierzystemu klubowi, a w Barcelonie o tym nie myślą.

2

serio ? Costa już padał jak jeszcze był pół metra od bramkarza

0

dlatego się pytam jak to wygląda w meczu :P

0

jakim ustawieniem gramy, bo dopiero odpaliłem

0

tylko ja uważam, ze te polówki są lekko mówiąc słabe ? :/

1

Tak tak i będę to obwieszczał w każdym możliwym miejscu jak na przykład stronce internetowej swojego ulubionego klubu, nie wiem ile masz lat, nie chce mi się sprawdzać, bo siedzę na telefonie, ale stawiam na max 20, ciesz się swoim szcześciem, ale podejrzewam, że tutaj nikogo to nie interesuje...

0

hahahhaha "piszcie pw" :D sprawdź lepiej czy grabek nie zostawiłeś w piaskownicy ;>

2

gdzie Ty tu widzisz niepodanie ?

4

nie rozumiem siedzących tu ludzi, serio po tylu latach nie nauczyliście się pokory ? "Real słaby, Real nic nie wygra, Barca zdobędzie potrójną koronę" itp itd a potem płacz i lament jak wygrywają z nami, najpierw się śmiejecie, szydzicie a potem wstydzicie się iść do szkoły

2

może i jest przepłacony, ale nie oceniaj piłkarza po jednym meczu

2

bez wchodzenia wiem, że to słynny wślizg głową ;)

0

Pikej to spoko gość tylko mógłby się trochę sportowo ogarnąć i sprawić, żeby Lucho miał prawdziwy ból głowy kogo wystawiać w pierwszej 11stce

7

nie karm trolla ;)

0

ale tam masz "litrowy" a nie "litra", chodzi o konstrukcję typu dwulitrowy, dwu i pół litrowy, dwunastolitrowy itp

0

hmm jak zapisać "12,4 litrowy silnik słownie "? ;>

0

No ja będę płakał, bo to największy walczak w drużynie.

3

i Pique, i Alves, i Pedro

0

Jak masz jakiś problem to w ogóle nie wchodź w tego newsa, o meczu z Niceą już dawno nikt nie dyskutuje. Ja siedzę na telefonie i nie mam twitera, więc z chęcią poczytam co mówi Xavi zanim pojawi się artykuł na stronie.

0

Mam 27 lat i nie mogę zrozumieć co to za moda z tymi kolorami, najbardziej "szalone" buty do grania jakie miałem były białe. Ostatnio musiałem specjalnie czekać na czarne buty bo same kolorowanki były w sklepie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?