0

czy ja na kogoś najeżdżam? co najwyżej na debili, którzy stworzyli taką stronę, a Ty ją promujesz być może nie wiedząc nawet co to jest

1

spamujesz tym g##nem gdyż jesteś nieogarnięty i nie umiesz dostrzec, że to fejk mający na celu wyłudzenie pieniędzy czy jesteś naciągaczem i należy ci się ban ?

0

coś chyba tabela Segunda Division nie działa

0

no ja nie mogę za bardzo z prostego podbicia uderzać, ale mam nadzieję, że reszta do weekendu się wykuruje, bo Athletic nie z pierwszej łapanki

0

Messi coś ma z mięśniem, Inieście dolega kolano, Rakitic odpoczywał a i mnie coś kostka boli :/

0

Na razie na tym podobieństwa się kończą ;> żadnej konstruktywnej akcji akurat w tym filmiku nie odnotowałem, aleee jak już wspomniałem, z tego chłopaka będziemy mieli pociechę, byleby się dalej rozwijał :)

0

teraz to ma sens :)

0

kto to ? :O szybko kupmy go za 30 mln, a tak serio niech sobie tam gra i oby za rok WH chciał go nabyć drogą kupna :)

0

niby mecz Hiszpanii nie porywa, ale wciąż jest ciekawszy niż tranzystory bipolarne :/

0

no szczerze nic ciekawego w tym filmiku nie widzę, co nie zmienia faktu, że Halilovic to talent, który trzeba umiejętnie rozwinąć

1

dziękuję :)

0

może ktoś poczęstować linkiem do meczu Hiszpanii ? chyba, że jest na NC+ gdzieś

0

hmmm może ktoś powiedzieć o co chodzi z Halilovicem i Diagne ? nie mogą być na liście rezerwowej, bo nie spełniają jakichś warunków, ale już na głównej liście mogę figurować ? :|

0

to chyba taniej jest jechać do wawki na mecz :D

0

haha :D co leją szwabów, szkoda, że nie ma Leo

7

coś mi się wydaje, że Puyi dalej będzie naszym kapitanem tylko dowodził będzie spoza boiska :)

0

czyli już sobie nie pooglądam ? :(

0

s3 teraz chyba sporo tańsza niż Nexus, kiedyś miałem podobny dylemat s3 czy LG 4x HD, wziąłem eldżika nie wiem czy dobry wybór ale nie narzekam :) prócz tego, że muszę go ładować codziennie jak nie częściej :P

0

mam NC+ i ostatnio oglądałem mecz z Serbią na Polsacie bez żadnych opłat czy czegoś podobnego :P to możliwe ?

0

chodziło mi o ligowe mecze

0

w aktualnej formie Benzemy myślę, że może powalczyć o pierwszy skład

2

"ostatnio" zawiera trochę większy przedział czasowy niż od ostatniego meczu :) miejmy nadzieję, że chłopak się ogarnie i zacznie grać na swoim wysokim poziomie, chociaż chciałbym zobaczyć Masche na DP

0

zauważyliście, że piłkarze "odkryci" przez Pepa tj. Pedro, Busi, Pique po jego odejściu znacznie obniżyli loty ? a są w najlepszym wieku dla piłkarza, szczerze to mnie to dziwi

1

tylko Milan wszystko popsuł :P

0

ile pierwszych meczów wygrał Martino 9 czy 10 ?

0

co za różnica czy strzelał czy podawał nie to decyduje o asyście, ważniejszą kwestią jest to jak definicja ostatniego podania określa zmianę kierunku piłki przez przeciwnika

0

mógł puścić akcję :P

0

całe życie kolor różowy był przypisany do kobiet, a w zasadzie do dziewczynek, ale teraz mamy takie czasy, że wszystko niewieścieje

0

lubię empatycznych ludzi, którzy troszczą się o zdrowie innych :) @milker a jak tam u Ciebie ?

1

młody wpisowe będzie stawiał pewnie w czasie powrotu, szykuje się wesoły autobus :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?