karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie lamentuję, tylko się śmieję, chyba nietrudno to zauważyć. Jak tylko sobie pomyślę o tym stwierdzeniu "kilka poziomów lepsza" to po prostu tarzam się po podłodze. To, że nie straciliśmy bramki w lidze to tylko i wyłącznie zasługa szczęścia i nieporadności przeciwników, bo ta "defensywa" dała już sporo baboli. W Europie to my nic nie zdziałamy (no chyba, że Messi będzie sam sobie asystował i strzelał mnóstwo bramek) z taką obroną. Napastnicy PSG kręcili nimi jak dziećmi, a Cavani chyba nie strzelił tylko dlatego, że sam był w szoku jak łatwo robić Mathieu i spółkę na zamach. Może Vermaelen z Bartą będą jakimś wybawieniem, ale wątpię by LE na nich stawiał.
0
Kryjcie dalej na 2metrowy radar:)
0
Na tę chwilę wolałbym Motte niż Busiego
1
Cavani "dzieciaków" na raz kładzie
0
Athletic w tym sezonie jest słabiutkie
0
Bo graliśmy z ogórkami? Teraz właśnie widać jakość obrony i pomocy
2
Rakitic to sie nadaje... na Levante
0
Kuuu#%%#a kiedy oni przestaną sie kiwać pod polem.karnym?:/
0
Przecież nie ma Ibry:)
0
Pamięta ktoś artykuł gdzie pisano, że Barca ma teraz "obronę o kilka poziomów lepszą" hahahaha:D
3
Stwierdzam fakt, wiec prosze mnie nie banować, Busi to debil, serio co trzeba mieć w głowie, żeby coś takiego zagrać
1
I dobrze może zaczną coś grać
0
Ivan ogarnij się:/ oddać Cesca gdy Xavi zszedł w końcu na drugi plan, brawo
0
Ja ciągle nie rozumiem, co ludzie w nim widzą, co najwyżej solidny zawodnik nic wiecej
1
Busi dalej te swoje "zastawianie" stosuje, przeciez takie chuchro to nawet Neymar przepchnie
0
3min Rakitic dwie straty...:/
0
W tych strojach musimy wygrać, są zajebiste i wywołują dobre wspomnienia
0
Ale żaróweczki:)
0
wygrali w rewanżu ?
0
szkoda, że przez Tamudo "ręka Boga" nie dała mistrzostwa :/
0
hmmm w tej jedenastce są tylko 3 zmiany w porównaniu z zeszłorocznym składem (nie chodzi mi o konkretny jeden mecz z PSG, tylko ogólnie w perspektywie całego sezonu) z czego bramkarz jest inny z wiadomych przyczyn, tak więc raptem Rakitic i Mathieu są nowi, ot rewolucja :/
0
Munir wg mnie za szybko został okraszony wschodzącą gwiazdą, jeszcze długa droga przed nim i wiele pracy. LE chyba za szybko chce młokosa wprowadzić do pierwszej drużyny, lepiej niech gra w Barcy B, a czasem niech dostaje powołania na mecze w LL.
7
brawo ! błyszczał przez 20 minut z rozbitą Granadą, #crack :)
0
na razie śmiem twierdzić, że przeciętny, zobaczymy co przyniesie przyszłość
2
nie wiem jak to jest "od początku ligi" ale seria na zero z tyłu tak ogólnie to pewnie coś ok. 15 spotkań
5
Kto by zabrał piłkę gdyby Messi dorzucił jedno trafienie?;>
0
Jak ja kocham te wszystkie chorągiewki:D czekam na słaby mecz Mathieu :p
0
Busi dziś słabiutko
0
Oni chcą się odłączyć już od pierwszego dnia gdy stracili niepodległość
0
Messi nie jest najlepszym napastnikiem świata