2

hmm wg mnie chodziło o tę konkretną kolejkę, ale co ja tam wiem :P EDIT: odpaliłem stronę i dopiero później na nią zajrzałem i nie widziałem komenta noostressa :P

0

Co ma zielona światło do przeciwnika?

0

myślę, że kwestią czasu jest gdy Camp Nou będzie zawierać Qatar, niestety...

1

nie obrażaj zawodników z Barcy B

0

Brawo Polsza !! :D Brawo Barca

0

chyba jednak nie do końca

0

dowiedz się najpierw co to jest "sport narodowy"

0

soczysty strzał :)

0

za co czerwo ? :O

1

no no Pedro w formie :)

0

jak patrzę na naszą grę i na ławkę rezerwowych to stwierdzam, że mamy lekki problem :/

0

męczymy się z osłabionym outsiderem :/ mam nadzieję, że ta Barca w końcu zaskoczy na właściwe tryby

0

Neyyy :/ tak blisko

17

Jeszcze do kompletności artykułu brakuje mi ile bramek strzelił Carlos i Panucci

2

Ale za to walił z wolnych

0

Daleko idący wniosek, ale na pewno gralibyśmy w finale

0

Carlos też trochę brameczek sypnął w LM jakieś 15 16 i jest najbardziej bramkostrzelnym obrońcą

0

tfu ! pomyliło mi się :D chodziło mi o jeden karny dla Bayernu i jeden dla City :) faul Benatii i ręka po minięciu się Neuera z piłką

1

właśnie oglądam skróty, City powinno mieć dwa karne :)

1

:OOOOOOOO jak tego nie strzelił :/

0

taki, że przy takim graniu może się skończyć 1-1, a odpocząć będzie można u siebie w lidze z Eibarami i Cordobami, poza tym nikt nie mówi o 100%, można było wystawić mocny skład, który by coś tu ogarną a po przerwie dokonać zmian na młodzież

0

no tak może zacznijmy się oszczędzać na finał LM :)

1

a kto na plus ?

0

no tak z tuzem europejskiej piłki... Levante !

0

widząc tak bezproduktywną Barcę na pewno będą chcieli wygrać

0

no no Messi strzał w... aut :O

0

nie na ten kant weszła Neymarowi

0

Owszem męczymy, taki mecz więcej sił kosztuje niż łatwe, pewne zwycięstwo. Zobaczymy co będzie jak zaraz Apoel coś wepchnie na farcie

0

w końcu zmiany chociaż nie ten miał zejść

0

nie podoba mi się postawa LE :/ pierwszy mecz w LM zamiast wygrać pewnie i zdecydowanie mocnym składem (przy wyniku 3-0 można dać pograć młodym) to się męczymy z takim Apoelem :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?