karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a odnośnie tych "kibiców" co najeżdżają na Real tylko dla tego, że to Real - cudzysłów nie został tu użyty przypadkowo ;> chociaż sam nienawidzę Madrytu i niektórych person z nim związanych, ale darzę ten zespół odpowiednim, należytym respektem
0
No nie wiem kolega przedstawił to jakby miał w... poważaniu ten mecz, a wynik był mu obojętny, a prawdziwy dobry kibic czeka na takie spotkanie zaraz po tym jak się skończy ostatnie. Nie mówię, że ma nie spać czy nonstop patrzeć w kalendarz i zegarek, ale ja na przykład mówię sobie "fajnie dzisiaj piąteczek, piątunia a już jutro GD zajebiście ! " , a to co się dzieje w trakcie meczu to już w ogóle inna historia. Emocje przeogromne, jeszcze jak się ogląda w większym gronie to potęguje doznania. Kiedyś w trakcie el Clasico zmierzyłem sobie puls nie chcę teraz wymyślać jakichś wartości bo ich nie pamiętam, ale wiem, że było znacznie wyższe od spoczynkowego :)
0
Ale Bale to w tym momencie grałby chyba za nazwisko, więc skład i tak będzie najmocniejszy
2
Więc nie utożsamiaj się z kibicem Barcelony, kibicuje się całym sobą łącznie z sercem
2
Nie rozumiem jak można się stresować, że szef wypłaty nie da, dla mnie mecz wiąże się z emocjami stres się do nich zalicza
1
mówiłem, że Roma chciała powtórzyć wynik z Manu (7-1) no i Luis Adriano wyrównał rekord Messiego
0
ehh i będzie nerwówka
1
Roma odrabia ! :D
0
a jednak ;>
0
ładnie Alvis zatańczył
0
no chyba o tym on mówi
0
Bayern 5, Szachtar 5, Chelsea 3, wesołe wyniki się szykują
0
Pikej Pikej jak w okręgówce
0
no niestety nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, wielka strata dla Barcy, bo wierze, że LE stawiałby na Cesca w środku pola czyli tam gdzie jego pozycja !
0
Roma chce powtórzyć wynik z Manu sprzed kilku sezonów ?
0
Messi w takiej sytuacji 2 sezonu temu sam by szedł do końca, widać jak się zmienił Argentyńczyk (wcale nie mówię, że na gorsze), myślę, że w tym sezonie to CR będzie dzierżył koronę króla strzelców LM
0
mógł Neymar to zebrać pewnie byłoby 3-0
0
za Pedro Suarez (i może Rudy za Pikeja) taki skład chcę na el Clasico
0
w końcu piękna asysta Iniesty !
1
2013 - suchoklates, 2014 - suchoklates :D
0
było napisane :) "ciary na plecach" tylko, że w ostrych nawiasach i dlatego pewnie się nie wyświetliło
0
mam nadzieję, że ten mecz nie zostanie zlekceważony
0
podobnie jak 10 innych :) co nie zmienia faktu, że chciałbym aby u nas grał :)
0
dzięki :D tylko co się stało z moim wpisem ?
1
tak sobie rzucę z kosmosu, fajnie by było gdyby przyszedł do nas Pogba
0
0
a miałem dziś wcześniej iść spać, żeby choć raz pójść do roboty wyspanym :P dzięki!
0
bije się w piersi teraz, pamiętam jak śmiałem się z Krychowiaka i wyzywałem go od nieudaczników jak widziałem jego grę w pierwszych meczach repry, myślałem, że w takiej Hiszpanii to będzie oglądał mecze z trybun, a tu miłe zaskoczenie :) oby więcej takich w wykonaniu naszych reprezentantów :)
0
Messi dalej rządzi w szatni
1
heh niezły meczyk, ale Real ten Liverpool zbije strasznie