0

a odnośnie tych "kibiców" co najeżdżają na Real tylko dla tego, że to Real - cudzysłów nie został tu użyty przypadkowo ;> chociaż sam nienawidzę Madrytu i niektórych person z nim związanych, ale darzę ten zespół odpowiednim, należytym respektem

0

No nie wiem kolega przedstawił to jakby miał w... poważaniu ten mecz, a wynik był mu obojętny, a prawdziwy dobry kibic czeka na takie spotkanie zaraz po tym jak się skończy ostatnie. Nie mówię, że ma nie spać czy nonstop patrzeć w kalendarz i zegarek, ale ja na przykład mówię sobie "fajnie dzisiaj piąteczek, piątunia a już jutro GD zajebiście ! " , a to co się dzieje w trakcie meczu to już w ogóle inna historia. Emocje przeogromne, jeszcze jak się ogląda w większym gronie to potęguje doznania. Kiedyś w trakcie el Clasico zmierzyłem sobie puls nie chcę teraz wymyślać jakichś wartości bo ich nie pamiętam, ale wiem, że było znacznie wyższe od spoczynkowego :)

0

Ale Bale to w tym momencie grałby chyba za nazwisko, więc skład i tak będzie najmocniejszy

2

Więc nie utożsamiaj się z kibicem Barcelony, kibicuje się całym sobą łącznie z sercem

2

Nie rozumiem jak można się stresować, że szef wypłaty nie da, dla mnie mecz wiąże się z emocjami stres się do nich zalicza

1

mówiłem, że Roma chciała powtórzyć wynik z Manu (7-1) no i Luis Adriano wyrównał rekord Messiego

0

ehh i będzie nerwówka

1

Roma odrabia ! :D

0

a jednak ;>

0

ładnie Alvis zatańczył

0

no chyba o tym on mówi

0

Bayern 5, Szachtar 5, Chelsea 3, wesołe wyniki się szykują

0

Pikej Pikej jak w okręgówce

0

no niestety nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, wielka strata dla Barcy, bo wierze, że LE stawiałby na Cesca w środku pola czyli tam gdzie jego pozycja !

0

Roma chce powtórzyć wynik z Manu sprzed kilku sezonów ?

0

Messi w takiej sytuacji 2 sezonu temu sam by szedł do końca, widać jak się zmienił Argentyńczyk (wcale nie mówię, że na gorsze), myślę, że w tym sezonie to CR będzie dzierżył koronę króla strzelców LM

0

mógł Neymar to zebrać pewnie byłoby 3-0

0

za Pedro Suarez (i może Rudy za Pikeja) taki skład chcę na el Clasico

0

w końcu piękna asysta Iniesty !

1

2013 - suchoklates, 2014 - suchoklates :D

0

było napisane :) "ciary na plecach" tylko, że w ostrych nawiasach i dlatego pewnie się nie wyświetliło

0

mam nadzieję, że ten mecz nie zostanie zlekceważony

0

podobnie jak 10 innych :) co nie zmienia faktu, że chciałbym aby u nas grał :)

0

dzięki :D tylko co się stało z moim wpisem ?

1

tak sobie rzucę z kosmosu, fajnie by było gdyby przyszedł do nas Pogba

0

0

a miałem dziś wcześniej iść spać, żeby choć raz pójść do roboty wyspanym :P dzięki!

0

bije się w piersi teraz, pamiętam jak śmiałem się z Krychowiaka i wyzywałem go od nieudaczników jak widziałem jego grę w pierwszych meczach repry, myślałem, że w takiej Hiszpanii to będzie oglądał mecze z trybun, a tu miłe zaskoczenie :) oby więcej takich w wykonaniu naszych reprezentantów :)

0

Messi dalej rządzi w szatni

1

heh niezły meczyk, ale Real ten Liverpool zbije strasznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?