karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
może chcą go pogonić za parę mln przy pierwszej okazji, a takiego Halilovica chowają w rezerwach żeby nikt nie przyleciał z hajsem na klauzulę
0
1-1 więc coś się działo w trakcie meczu :P gorzej jakby tak klepali całe spotkanie, ale jakie staty by były 100% posiadanie i 100% celnych podań , Xavi lubi to
1
na bank wszyscy ci co są narażeni na działanie wirusa mają komputery, internety i przeglądają fejsbuki czy inne twittery:)
0
to zamiast Alby Mathieu na lewą i wtedy praaawie możemy być spokojni o stałe fragmenty gry :P
0
naciągana ta asysta
2
paradoksalnie dla Ancelottiego to mniejszy ból głowy odnoścnie tego kto ma grać, przy aktualnej pace Realu żadna kontuzja nie powinna budzić paniki
0
po takich akcjach widać jak asysta asyście nie jest równa
2
Urugwaj 14 zwycięstw w CA, Argentyna 15 ciekawe czy po najbliższym turnieju coś się zmieni ? Czy wszystkich pogodzi Brazylia ?
1
przecież w 2008 grali
0
przecież Bartra mówił, że podoba mu się pozycja prawego obrońcy
0
Montoya nigdy nie będzie wart nawet 30 mln
0
tylko odpaliłem i starcili bramkę:/
0
kiedyś Kiko teraz Koke :)
0
Akurat Koreę to tam sędziowie mocno pchali;> (Jakkolwiek by to nie zabrzmiało;p )
0
no teraz ciężko stwierdzić jaka pozycja dla Messiego byłaby optymalna, przecież kiedyś grał na skrzydle i robił to świetnie, ale teraz też najbardziej widzi mi się jako "podwieszony ofensywny pomocnik"... wtedy mógłby zostać Alexis i Cesc, w pomocy Masche-Cesc-Messi napad Ney-Suarez-Alexis ? no dla mnie masakracja
1
no przy tej akcji co Suarezowi porwał typ koszulkę to oglądając akcję "na żywo" myślę "o ładnie bramka teraz asysta" a po sekundzie powtórka i yyy ? to ona nie trzepotała w siatce ?!
1
przecież Bartra powiedział, że lubi grać na prawej obronie :) problem z głowy - pomyślał Zubi
0
po prostu arcymistrzowie negocjacji...
0
niech się cieszy, ze nie uznali tego jako lekceważenie i ośmieszanie przeciwnika i nie dali mu 3-miesięcznego zawieszenia
0
i Xaviemu :) (znaki)
0
jeśli mówisz o "statach" mógłbyś je przytoczyć, Messi w wieku 18 lat kręcił obroną Chelsea, a w bodaj 19stu strzelił Hattricka Realowi
0
wtedy to by mogło podważyć i tak nie zbyt okazały autorytet LE
0
Twoje nadzieje są złudne, bo już za 2tyg gramy z Sevilla później z Valencia
0
a to nie było w momencie gdy Masche łapał się za nogę i krzywił ? bo widziałem taki motyw w czasie meczu, ale nie pamiętam kiedy dokładnie
0
Hart dotknął dwa razy, podobnie jest gdy zawodnik dotknie piłkę w 16stce przy wybijaniu przez bramkarza, wtedy powtarza się wybicie
0
Nie poznaje rówieśnika:( jakiś czas temu Messi w takim meczu miałby ze 2bramki
0
Ależ ten klub się stacza:/ zamiast zawodników po 100mln lepiej zakontraktować porządnego trenera
1
Bartra musi popracować nad szybkością
2
Hmm tekst czyta się przyjemnie, ale to raczej spis faktów niż subiektywne spojrzenie zapraszające do polemiki
0
Mówię też o innych i co to za tłumaczenie? Zawodnicy po ciężkich kontuzjach wracają po paru miesiącach i czasami po nich tego nie widać, on mógł trenować i grać w sparingach