karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
grupa kibicowska o dość radykalnych poglądach, w tym momencie o ile się nie mylę, mają zakaz wstepu na CN
1
chciał powiedzieć "gdybym się wypowiedział na temat nurkowania, poszedłbym do więzienia" tak było ! ;)
0
śmieszne stwierdzenie "stadiony świata" wobec bramki jednego z najlepszych piłkarzy świata :)
1
no tak odzwierciedlił to wynik ;)
6
mam nadzieję, że LE będzie częściej stawiał na Bartrę, przecież ten chłopak ma bordowo-granatowe serce i niemałe umiejętności i myślę, że za parę lat będziemy widzieć w nim drugiego Puyola :)
0
równie dobrze my możemy na te drużyny trafić, wszystko w rękach łysego z Uefa :P
0
fajnie by było jakby przestał padać (w sumie ostatni tego nie robi), bo dla mnie jak i pewnie większości fanów symulki są żenujące
0
no właśnie też miałem się pytać o co tu chodzi :P
0
Raaakitic :/ why ?
0
mógłby Masche przeprosić
0
noooooż tak mało brakowało :/
0
zawał :O
0
aaaaaaaaależ pięknaaaa !!! Ney
0
no Pedro teraz Suareza by trzeba dać :/
0
aaa szybko co sie dzieje dopiero do domu wrocilem, kto co strzelił co gramy ?!?
0
kolego zapomniałeś o naszym wzmocnieniu na następny sezon ;>
0
livescore już wie na kogo postawi LE :D
http://www.livescore.com/soccer/champions-league/group-f/barcelona-vs-paris-saint-germain/1-1821221/
0
jesteśmy jedyną drużyną na świecie, która posiada w składzie tylko jednego prawego obrońcę
0
z chęcią wymieniłbym naszą obronę na ich (zostawiając Albę)
0
to co ter Stegen :P
0
szczerze to stare :P
1
not sure if trolling or just stupid
0
albo nie rozumiesz słów, których użyłeś albo coś Ci się pomieszało
0
Marek Ostaszewski
0
chyba rodzinne
1
*gurom jak już ;>
0
właśnie czasami lepiej w jeszcze młodszym wieku wyjechać, syn mojego kumpla, który wyjechał do Niemiec gra aktualnie w Borussi (U19 bodajże) i występuje w młodzieżowej reprze Polski i myślę, że niedługo o nim usłyszymy więcej
0
multiroom polecam chyba 10zł/msc, a jak Ci się kończy umowa to może i za darmo dadzą
1
ale chodzi o ligowe ? bo chyba ogólnie w karierze to ma nawet więcej niż Ceerka
0
baardzo w to wątpię :) gra na czas w pierwszej połowie ? ;> raczej sądzę, że robili to dla samego faktu pokrzyczenia i obrażania, bo taka ich "natura" i na języku mają zawodnika przeciwnej drużyny, który mógłby być obrońcą cnót wszelakich