karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ehh no czemu Neya zdejmuje :/
1
zajebiste zmiany :)
0
Suarez to paralityk :P
1
rok kalnedarzowy dopiero się zaczął a Ty już rozdajesz ZP, gratuluję
0
jeszcze Wolski !
0
jak dla mnie najlepszy duet komentatorów to Nahorny i Twarowski jeszcze Laskowski jest niezły, ogólnie NC trzyma wysoki poziom (kiedyś nawet Ołłowski był dobry, teraz gościa nie trawie)
3
niestety dziennikarze tych gazetek od dawna cierpią na kompleks Realu
1
no i nawet z Hueska było 12-1
0
haha 1 pasek - mały dresik, 2 paski - pospolity dres, 3 paski - prawilny drechol w sofiksach strachu :D
1
jak gra Halilovic i Rafinha ?
0
co za paraliż :/
1
niedziwne, ze Messi nie ma wielu bramek w CdR, jak w 1/16 i 1/8 praktycznie nie gra
0
to Overmars ? :O ale te lata lecą...
0
i powiedział, że głosował w sierpniu ! nagroda za cały ROK KALENDARZOWY a głosy oddawane na pare miesięcy przed jego zakończeniem
0
no chyba, ze znowu nawieje dymu z Islandii
1
baa są i ładniejsze :) ale wybrance Messiego nie ma co odbierać urody
0
dobre debilizmy :)
0
jeśli chodzi o ten sezon to sama prawda :)
1
hehe widać ludzie nawet na najprostsze trolle się zabierają :P
1
pewnie upadłby na ziemię i zacząłby machać rękoma, po chwili wpada Mallenco i gwieżdze karnego
1
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/leo-messi-specialist-against-atletico-madrid Leo lubi madryckie ekipy :)
1
jakbyśmy wygrali z Getafe i Elche w dwóch wczesniejszych kolejkach to wystarczyłby ten remis
1
co mówi ?
5
może po prostu chodzi o "ku%wa mać" i "ku%wa" bez przesady, żeby takie rzeczy na kolegę z drużyny mówić
0
jeszcze kmiot schował ręce, żenujący typ
18
szkoda, że był karny (po symulce) aleee patrzcie gdzie Messi walczył o piłkę :)
2
stworzył sam siebie ? :P
1
Pogba marzenie, zeby do nas przyszedł
0
no i co z tym nie tak ? przecież ktoś stwierdził fakt
0
jak dla mnie Atletico mentalnie jest jak kopacze z B klasy