0

ehh no czemu Neya zdejmuje :/

1

zajebiste zmiany :)

0

Suarez to paralityk :P

1

rok kalnedarzowy dopiero się zaczął a Ty już rozdajesz ZP, gratuluję

0

jeszcze Wolski !

0

jak dla mnie najlepszy duet komentatorów to Nahorny i Twarowski jeszcze Laskowski jest niezły, ogólnie NC trzyma wysoki poziom (kiedyś nawet Ołłowski był dobry, teraz gościa nie trawie)

3

niestety dziennikarze tych gazetek od dawna cierpią na kompleks Realu

1

no i nawet z Hueska było 12-1

0

haha 1 pasek - mały dresik, 2 paski - pospolity dres, 3 paski - prawilny drechol w sofiksach strachu :D

1

jak gra Halilovic i Rafinha ?

0

co za paraliż :/

1

niedziwne, ze Messi nie ma wielu bramek w CdR, jak w 1/16 i 1/8 praktycznie nie gra

0

to Overmars ? :O ale te lata lecą...

0

i powiedział, że głosował w sierpniu ! nagroda za cały ROK KALENDARZOWY a głosy oddawane na pare miesięcy przed jego zakończeniem

0

no chyba, ze znowu nawieje dymu z Islandii

1

baa są i ładniejsze :) ale wybrance Messiego nie ma co odbierać urody

0

dobre debilizmy :)

0

jeśli chodzi o ten sezon to sama prawda :)

1

hehe widać ludzie nawet na najprostsze trolle się zabierają :P

1

pewnie upadłby na ziemię i zacząłby machać rękoma, po chwili wpada Mallenco i gwieżdze karnego

1

jakbyśmy wygrali z Getafe i Elche w dwóch wczesniejszych kolejkach to wystarczyłby ten remis

1

co mówi ?

5

może po prostu chodzi o "ku%wa mać" i "ku%wa" bez przesady, żeby takie rzeczy na kolegę z drużyny mówić

0

jeszcze kmiot schował ręce, żenujący typ

18

szkoda, że był karny (po symulce) aleee patrzcie gdzie Messi walczył o piłkę :)

2

stworzył sam siebie ? :P

1

Pogba marzenie, zeby do nas przyszedł

0

no i co z tym nie tak ? przecież ktoś stwierdził fakt

0

jak dla mnie Atletico mentalnie jest jak kopacze z B klasy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?