karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co jest złego w słowie "kurczak" ? :O żeby właśnie tak śpiewali na stadionach wg mnie byłoby zabawnie i a jest ten "pojazd" po przeciwniku :) RTS i ŁKS fajną wojenkę prowadzą wypisując śmieszne, niewulgarne teksty na murach w stylu "ŁKS słucha Biebera" jak widać można to załatwić w dość humanitarny sposób,
1
a czy ja coś takiego powiedziałem ? nie znasz mnie :) jestem prawdziwym wulkanem i w takich momentach wybucham strasznie ale właśnie w tym sęk, rzucę sobie "kur*ą" w afekcie, a nie siedzi sobie taki dziad i krzyczy bez większego powodu "Ty xxx jesteś **jem" itp sam gram trochę w piłkę i rzygać mi się chce jak zajadę na jakąś wioskę i słyszę z boku teksty prosto z rynsztoku, gardzę takimi "ludźmi" strasznie, nic w życiu nie osiągnęli to sobie porzucają mięsem w kogoś, żeby się dowartościować
0
jeszcze przyśpiewki na temat drużyny rywala jestem w stanie zrozumieć, ale żeby obrażać piłkarzy albo ich bliskich (sic!) to trzeba być prawdziwym plebejuszem
0
chyba kolego nie wiesz co to wolność słowa, za publiczną obrazę można wylądować w sądzie
0
np tak
5
a niby czemu nie ? za bycie wieśniakiem należy płacić
0
dziękuję pięknie :)
0
ma ktoś link do skrótu ostatniego meczu z kometnarzem Raya Hudsona ?
0
prześcieradła wzięły się po prostu od koloru białego, tak jak kolega wyżej wspomniał takie uszczypliwe określenie :)
0
Nawet jeśli sędzia się pomylił to kto mu dał do tego powód ? Zagrałby bezpiecznie i nie było by w ogóle tej rozmowy. Nigdy nie piszę o kimś źle jeśli na to nie zasłużył, nie jest niczyim fanboyem ani hejterem, staram się być obiektywny, a faktem jest, że Busi obniżył loty i bliżej mu do postawy z początku swej kariery niż do miana najlepszego DMa na świecie
2
bo takie piłki można dać tylko przy kontrataku, przy autobusach nic to nie da
2
ciekawe w ilu tracił bezsensownie piłkę jak wczoraj, po czym padały bramki ? pamiętam początkowy okres jego gry w Barcelonie, jak tylko dostawał piłę w środku to się modliłem, żeby nie padł z tego gol dla drużyny przeciwnej, poźniej zaczął grać bardzo pewnie i myślałem sobie "uuf w końcu się ogarnął" a teraz chyba znowu wraca do "formy"
0
spoko i tak by przeszedł testy u nasEDIT: miało być do @jasiuZ
0
serio na wtorek nie ma lepszych meczów niz nic nieznaczący Real-Ludogorec ?
0
oj dziurke dostał Ney :P
0
hahahah brawo sędzia ! :D
0
ehh zawsze nas musi ratować jeden (nad)człowiek
0
Pique też patrzę wraca do swojej formy :P
5
ile zajebistych piłek musi posłać Messi żeby ktoś to wykorzystal ?!
0
Busi w swoim stylu :)
1
ale to był karny, jak dla mnie dość ewidentny
2
ja bym nawet widział coś takiego jak Bartra-Pique-Mathieu i przed nimi na takim forstoperze(czy vorstoper bo to chyba z niemieckiego) Masche, w środku Busi (o ile byłby w formie) bardziej z lewej Iniesta, bardziej z prawej Rakitic, taką typową 10 oczywiście Messi i z przodu Ney z Suarezem. Chciałbym aby LE coś takiego wypróbował, ciekawe co by z tego wyszło.
2
Co z tego, że jest wolny? Wtedy właśnie nie gralibyśmy ofensywnym obrońcą, nie byłoby bezsensownych wrzutek, na skrzydle będzie skrzydłowy, a nie obrońca, który potem musi wracać całe boisko przy stracie piłki. Na lewej może hasać Alba, a z tyłu solidna trójka OBROŃCÓW :)
0
nie czaje dlaczego nie mogą tego zrobić od razu ? dziennikarze będą się pytać a oni odpowiedzą "wiem ale nie powiem" ? :P
0
ale Hiszpanów, a oni są flegmatykami w porównaniu do Belgów :P
0
nie przypominam sobie kiedy ostatnio Barca zawiodła w ważnym meczu grupowym
0
mogli trochę poczekać, do momentu strzelenia legendarnych bramek w LL i LM, byłoby piękne zwieńczenie filmu
1
jestem ciekaw co by było gdyby Barca była np. belgijskim klubem i był on "w rękach" kibiców, powieźliby zarząd na taczkach ?
0
no chyba już za dużo tych kompromitacji :/
1
aż przykro to mówić, ale chyba rzeczywiście, ktoś uprał troszkę niezbyt czystych pieniążków :/