0

co jest złego w słowie "kurczak" ? :O żeby właśnie tak śpiewali na stadionach wg mnie byłoby zabawnie i a jest ten "pojazd" po przeciwniku :) RTS i ŁKS fajną wojenkę prowadzą wypisując śmieszne, niewulgarne teksty na murach w stylu "ŁKS słucha Biebera" jak widać można to załatwić w dość humanitarny sposób,

1

a czy ja coś takiego powiedziałem ? nie znasz mnie :) jestem prawdziwym wulkanem i w takich momentach wybucham strasznie ale właśnie w tym sęk, rzucę sobie "kur*ą" w afekcie, a nie siedzi sobie taki dziad i krzyczy bez większego powodu "Ty xxx jesteś **jem" itp sam gram trochę w piłkę i rzygać mi się chce jak zajadę na jakąś wioskę i słyszę z boku teksty prosto z rynsztoku, gardzę takimi "ludźmi" strasznie, nic w życiu nie osiągnęli to sobie porzucają mięsem w kogoś, żeby się dowartościować

0

jeszcze przyśpiewki na temat drużyny rywala jestem w stanie zrozumieć, ale żeby obrażać piłkarzy albo ich bliskich (sic!) to trzeba być prawdziwym plebejuszem

0

chyba kolego nie wiesz co to wolność słowa, za publiczną obrazę można wylądować w sądzie

0

np tak

:)

5

a niby czemu nie ? za bycie wieśniakiem należy płacić

0

dziękuję pięknie :)

0

ma ktoś link do skrótu ostatniego meczu z kometnarzem Raya Hudsona ?

0

prześcieradła wzięły się po prostu od koloru białego, tak jak kolega wyżej wspomniał takie uszczypliwe określenie :)

0

Nawet jeśli sędzia się pomylił to kto mu dał do tego powód ? Zagrałby bezpiecznie i nie było by w ogóle tej rozmowy. Nigdy nie piszę o kimś źle jeśli na to nie zasłużył, nie jest niczyim fanboyem ani hejterem, staram się być obiektywny, a faktem jest, że Busi obniżył loty i bliżej mu do postawy z początku swej kariery niż do miana najlepszego DMa na świecie

2

bo takie piłki można dać tylko przy kontrataku, przy autobusach nic to nie da

2

ciekawe w ilu tracił bezsensownie piłkę jak wczoraj, po czym padały bramki ? pamiętam początkowy okres jego gry w Barcelonie, jak tylko dostawał piłę w środku to się modliłem, żeby nie padł z tego gol dla drużyny przeciwnej, poźniej zaczął grać bardzo pewnie i myślałem sobie "uuf w końcu się ogarnął" a teraz chyba znowu wraca do "formy"

0

spoko i tak by przeszedł testy u nasEDIT: miało być do @jasiuZ

0

serio na wtorek nie ma lepszych meczów niz nic nieznaczący Real-Ludogorec ?

0

oj dziurke dostał Ney :P

0

hahahah brawo sędzia ! :D

0

ehh zawsze nas musi ratować jeden (nad)człowiek

0

Pique też patrzę wraca do swojej formy :P

5

ile zajebistych piłek musi posłać Messi żeby ktoś to wykorzystal ?!

0

Busi w swoim stylu :)

1

ale to był karny, jak dla mnie dość ewidentny

2

ja bym nawet widział coś takiego jak Bartra-Pique-Mathieu i przed nimi na takim forstoperze(czy vorstoper bo to chyba z niemieckiego) Masche, w środku Busi (o ile byłby w formie) bardziej z lewej Iniesta, bardziej z prawej Rakitic, taką typową 10 oczywiście Messi i z przodu Ney z Suarezem. Chciałbym aby LE coś takiego wypróbował, ciekawe co by z tego wyszło.

2

Co z tego, że jest wolny? Wtedy właśnie nie gralibyśmy ofensywnym obrońcą, nie byłoby bezsensownych wrzutek, na skrzydle będzie skrzydłowy, a nie obrońca, który potem musi wracać całe boisko przy stracie piłki. Na lewej może hasać Alba, a z tyłu solidna trójka OBROŃCÓW :)

0

nie czaje dlaczego nie mogą tego zrobić od razu ? dziennikarze będą się pytać a oni odpowiedzą "wiem ale nie powiem" ? :P

0

ale Hiszpanów, a oni są flegmatykami w porównaniu do Belgów :P

0

nie przypominam sobie kiedy ostatnio Barca zawiodła w ważnym meczu grupowym

0

mogli trochę poczekać, do momentu strzelenia legendarnych bramek w LL i LM, byłoby piękne zwieńczenie filmu

1

jestem ciekaw co by było gdyby Barca była np. belgijskim klubem i był on "w rękach" kibiców, powieźliby zarząd na taczkach ?

0

no chyba już za dużo tych kompromitacji :/

1

aż przykro to mówić, ale chyba rzeczywiście, ktoś uprał troszkę niezbyt czystych pieniążków :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?