karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
uff całe szczęście, że się pomodliłeś bez tego na pewno Barca by przegrała :)
0
A co kibicujesz od wczoraj?
0
Ja nie mam, bo nie Jestem w domu, niech spami
0
Nie wierze, znowu to pytanie?:/
0
może po prostu jest za słaby ?
0
głupota, co najwyżej powinno być tak, że mistrz Hiszpanii, Anglii i Niemiec (ewentualnie jeszcze 4 ligi ale w sumie ciężko powiedzieć, która jest 4) jest automatycznie w pierwszym koszyku, a o reszcie niech decyduje współczynnik Uefowski
1
musi się zapisać na gimnastykę korekcyjną :)
0
Ten koment nie miał być tu, ale jestem na telefonie i nie mogę edytować
0
Wy tak serio?
1
@czytelnik Mistrz dedukcji...
2
Stoke też powinno mieć karnego więc 1-1:)
0
czyli LE kłamał ? :O
0
niby kto ? bo jeśli Masche ma być jednym z głównych stoperów to mamy raptem jednego wysokiego obrońcę plus Busi
0
ile on ma wzrostu ?
0
kiedy bo właśnie nie pamiętam ? :|
13
baa ! możesz nie odnosić sukcesów z klubem ani reprezentacją aby być świetnymi graczem, patrz: Wawrzyniak
3
"zawsze" ? może najpierw sprawdź statystyki zanim rzucasz fałszywymi danymi
0
awwww taki fail :/
0
na pewno więcej od Valdesa :)
6
Munir to dobry kocur :)
3
potwierdzone info Munir 1,77 m, Pedro 1,69 m, co nie zmienia faktu, że w aktualnej formie też go przewyższa :)
0
mnie Tello i Cuenca nigdy nie przekonywali, zawsze widziałem ich tylko w roli zmienników, dużo większe nadzieje pokładałem np. w Bojanie, teraz jest jeszcze za wcześnie, żeby wydawać osądy na temat Munira, na razie może być dobrym zmiennikiem na średniaków :)
4
gdyby nie sędzia z meczu Barcelona-Inter i "ręka" Yaya Toure to ja bym Bojanowi wybudował pomnik :) EDIT: powinno być dodane post wyżej
0
po ostatnim meczu widać, że Luis bardziej sobie ceni Munira niż Pedro, chyba że było to spowodowane absencją tego drugiego na treningu przed spotkaniem, myślę, że przy dobrych wynikach trener da pograć młodemu w wielu spotkaniach :) i mam nadzieję, że nie będziemy ogladac Pedro zbyt często
5
rasizm ? jaki rasizm ? w ogóle nie czuć go w tej wypowiedzi :D
21
Stoke, Porto, Deportivo, Villarreal :)
0
to tylko moją luźna refleksja odnośnie grafiki :) ale jeśli już mówić o relacjach wyników pierwszych spotkań a zakończeniem sezonu, to widać, że czym słabszy wynik tym lepsze osiągi :)
1
na papierze Pepa 11stka najsilniejsza, tak mi się wydaje
7
przynajmniej im pasują te polówki :)
0
yyy o co chodzi ? ;/ czemu nie uznano tej bramki ?!