karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ile zrobił te 6kmów?
0
No właśnie białych w ogóle nie widziałem ostatnio, tylko adidasa z jakąś tęczą:D patrzcie jaki to jest paradoks, młodzi chłopcy kupują buty po to by się wyróżniać a potem na boisku wszyscy biegają w takich samych:p
0
Nie wiem ale trochę mnie to przeraża, ostatnio zachodzę do sklepu sportowego żeby zobaczyć jakieś koreczki i na ścianie z 20-30 par butów... dwie pary czarne a reszta seledynowe, różowe, tęczowe! Oczojebne żółte, fioletowe itp jak ja byłem małolatem to białe korki były czymś ekstrawaganckim a czerwone wręcz czymś szalonym:p teraz aby się wyróżniać na boisku trzeba nabyć czarne, bo już nikt w takich nie gra:p
0
Jeśli Masche ma być DP to mamy w tym momencie 2 stoperów, więc tak czy inaczej o coś musimy się martwić
0
Coś ciekawego powiedzieli?
0
Konferencja teraz trwa?
0
ale przecież w tej reklamie to mu inni wszystko wyjadają :P
0
jak pisałem o tym pod postem o kapitanach w drużynie Enrique to zostałem zaatakowany przez jakiegoś chłopca, że w żadnym wypadku on się nie nadaje, więc teraz może powstrzymam się z opinią :P
0
70 baniek za Ibre ? Chyba po doliczeniu wartości Eto'o
7
chyba nie do końca rozumiesz powiedzenia, którego użyłeś
4
No dziwne, gdyby była modelką byłbym w stanie to zrozumieć... oh wait
1
hahahha porównujesz Brazylię z 2002 do teraźniejszej Argentyny ? :D jeszcze mówić, że Messi SAM nie pociągnął swojej repry, ale Ronaldo, Rivaldo i Ronaldinho SAMI wygrali mundial, pozdrawiam :D
0
jak krew w piach :/
0
szwaby szczekają :D
0
Messi po co tyle zwlekać ? :(
2
świniotygrys jednostrzałowiec pff :P
0
mógł Messiego teraz dać
0
no jak oni tego nie wykorzystują ? no nie czaję
0
No chłop jest tragiczny
3
Już chyba lepszy był Igła
0
co ten Aguero jezdzi po trawie
0
aj Messi prowadzenie na 2 metry :/
5
znowu nie pokazują jak ktoś wbiega na boisko :P
0
ale petarda :P
0
"wszędobylski powiedziałbym będący wszędzie" :D
0
gorzej by było gdyby nie było :P
0
żeby lobika teraz wsadził Demichelis :P
1
jak można stać 10 min z piłką i czekać aż ktoś podejdzie i ją zabierze ?
0
co najwyżej można było tu pośredni gwizdnąć, karny to to nie był
0
Niemcy mając sytuacje Argentyny prowadziliby już z 3-0