0

W ile zrobił te 6kmów?

0

No właśnie białych w ogóle nie widziałem ostatnio, tylko adidasa z jakąś tęczą:D patrzcie jaki to jest paradoks, młodzi chłopcy kupują buty po to by się wyróżniać a potem na boisku wszyscy biegają w takich samych:p

0

Nie wiem ale trochę mnie to przeraża, ostatnio zachodzę do sklepu sportowego żeby zobaczyć jakieś koreczki i na ścianie z 20-30 par butów... dwie pary czarne a reszta seledynowe, różowe, tęczowe! Oczojebne żółte, fioletowe itp jak ja byłem małolatem to białe korki były czymś ekstrawaganckim a czerwone wręcz czymś szalonym:p teraz aby się wyróżniać na boisku trzeba nabyć czarne, bo już nikt w takich nie gra:p

0

Jeśli Masche ma być DP to mamy w tym momencie 2 stoperów, więc tak czy inaczej o coś musimy się martwić

0

Coś ciekawego powiedzieli?

0

Konferencja teraz trwa?

0

ale przecież w tej reklamie to mu inni wszystko wyjadają :P

0

jak pisałem o tym pod postem o kapitanach w drużynie Enrique to zostałem zaatakowany przez jakiegoś chłopca, że w żadnym wypadku on się nie nadaje, więc teraz może powstrzymam się z opinią :P

0

70 baniek za Ibre ? Chyba po doliczeniu wartości Eto'o

7

chyba nie do końca rozumiesz powiedzenia, którego użyłeś

4

No dziwne, gdyby była modelką byłbym w stanie to zrozumieć... oh wait

1

hahahha porównujesz Brazylię z 2002 do teraźniejszej Argentyny ? :D jeszcze mówić, że Messi SAM nie pociągnął swojej repry, ale Ronaldo, Rivaldo i Ronaldinho SAMI wygrali mundial, pozdrawiam :D

0

jak krew w piach :/

0

szwaby szczekają :D

0

Messi po co tyle zwlekać ? :(

2

świniotygrys jednostrzałowiec pff :P

0

mógł Messiego teraz dać

0

no jak oni tego nie wykorzystują ? no nie czaję

0

No chłop jest tragiczny

3

Już chyba lepszy był Igła

0

co ten Aguero jezdzi po trawie

0

aj Messi prowadzenie na 2 metry :/

5

znowu nie pokazują jak ktoś wbiega na boisko :P

0

ale petarda :P

0

"wszędobylski powiedziałbym będący wszędzie" :D

0

gorzej by było gdyby nie było :P

0

żeby lobika teraz wsadził Demichelis :P

1

jak można stać 10 min z piłką i czekać aż ktoś podejdzie i ją zabierze ?

0

co najwyżej można było tu pośredni gwizdnąć, karny to to nie był

0

Niemcy mając sytuacje Argentyny prowadziliby już z 3-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?