1

no jak ? mudzin noo

1

a po co teoretyzować ? Portugalia nie zagra 1/8 finału potwierdzone info

0

i tak by nie weszła przy 1-0 nawet przy 3-0 mogliby nie wejść :P

1

ależ piękna centra !!

0

teraz wygląda na to, że graja jednak na 1-1 :P

1

i tak Jurgen ugadał 0-0 z Niemcami

0

A Ty zasponsorujesz?

0

już myślałem, że będą pytania typu "Czy Suarez kogoś pogryzie" "Czy Pepe dostanie czerwo" "Czy Messi będzie wymiotował" itp itd

0

no jak dostał nawet bana na siedzenie na trybunach...

0

porównujesz MŚ (FIFA) do meczu w lidze (LFP, UEFA) i błąd sędziowski, który jest codziennością na całym świecie do chorego zachowania zawodnika, które powinno być tępione, poza tym na tych mistrzostwach sędzia meczu Meksyk-Kamerun został odstawiony na bok po swoich wpadkach, wiec po co tyle !!!

6

powtórzę za Tito "to nie jest klub towarzyski" !

0

wtedy też grało tylko 13 i 16 drużyn (odpowiednio 30' i 34')

0

mamy Albę :P

2

paradoksalnie ta kontuzja Aguero może mieć dobry wpływ na Argentynę, Lavezzi wniósł więcej do gry

0

na jutro ugadane 0-0 :)

0

właśnie takie dalsze odległości >20 dla MEssiego są najlepsze

1

hahah :D mudziny odpowiedziały

0

z wysokiego C :)

1

widzę, że masz szerokie pojęcie w temacie, wg Twoich wytycznych kapitanami powinni być sami napastnicy, bo strzelają gole :D może niech Alexis nim zostanie albo Neymar po następnym sezonie :) czy ja powiedziałem, że Masche to nasz najlepszy zawodnik czy obrońca (szczególnie, że w tym sezonie mam nadzieje będzie grał na DP), czy ja powiedziałem, ze biega po boisku ? nie, powiedziałem "zapier...la" to znaczy walczy ! a ktoś kto nosi opaskę na ramieniu ma taki być, pokazywać poświęcenie dla klubu, zarażać zaangażowaniem innych, gdyby Argentyńczyk był wychowankiem, to w ogóle nie byłoby tematu kto powinien być kapitanem. No ale jak ktoś myli pojęcia "najlepszy zawodnik" i "zawodnik z cechami przywódczymi" ze sobą to ja już nic nie poradzę.

0

jakoś sobie tego nie wyobrażam

0

za to, że zapier...la na boisku, a nie truchta jak Messi :) tu nie chodzi o umiejętności ale o wolę walki i charyzmę

0

super :D minutę temu miałem 6pktów w dwóch meczach :P skończy się na jednym ehh

0

7 to on może oglądał :P

0

Łysy z Holandii też ma nie najgorszy sezon, zobaczymy jak pójdzie na tych MŚ

0

Hehe dzięki:p no już zaczyna być ciekawie

5

No kur... oglądam sobie Rosja-Belgia, czuje coś mnie zaczyna łeb boleć, na wymioty brać, dreszcze jakieś... myślę sobie dobra wezmę apapy przejdie do następnego meczu, no ale co raz gorzej, Temp powyzej 37, ojciec dzwoni do mnie czy na pogotowie zawieźć? "No słabo dzieciaki pewnie chore czekają w kolejce, a będą starego dziada z lekka gorączką wieźć, dam rade" mówię, no ale zaraz już ledwo na oczy wiedzę, wstać nie dam rady, do 40 gorączka dobiła, juz nikt mnie nie pytal o zdanie, po godzinie przyjechał lekarz, pyta się co tam ze mną, ja łamiącym głosem "mundialowa gorączka":) osłuchał pomacał zajrzał tu i tam, diagnoza, że jakaś wirusówka zastrzyk trzeba dać, no to daje pan, paracetamol o ile dobrze uslyszałem, ból dość nieprzyjemny, noga aż zdrętwiała... kątem oka patrze na zegarek hmm po meczu juz, pytam się lekarza o wynik a on chyba czuł się zobowiazany do rewanżu, wyjmując igłe " no dla mnie 1-0" śmiechłem delikatnie, poczekałem aż lek zacznie działać, gorączka do 38 spadła, lepiej się poczułem myślę , serio jaki wynik?, mam nadzieję, że nudy... sprawdzam a tu 4-2 !! damnnn, 6 Bramek? R U kidding me? epiej, żeby USA z Portugalią stworzyło teraz dobre widowisko:) pozdrawiam kto.dał radę przeczytać:)

0

nie przepraszaj, tylko nie rób tego więcej ;>

0

nie masz ducha rywalizacji i zaciętości :P

2

yyy luźnej ? ja tam nie widzę wytłumaczenia na kaleczenie polszczyzny

7

30 stopni na boisku w tym momencie a oni chcą Mudial w Katarze !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?