karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dokładnie. Jego wślizgi i walka o piłkę robią wrażenie. Sprzedać Song, kupić dwóch stoperów i przesunąć Masche na DMa
0
A ja tego nie mogę obejrzeć:/
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć na telefonie meczyk? Bo wszędzie mam, że wtyczki nie są obsługiwane na androidzie
0
Hiszpańska piłka rządzi w Europie :)
0
10 pucharu ligi hiszpańskiej
0
myślę, że jednak Atleti na LM w ogóle się nie nastawiało i tam właśnie walczyli jakby nie mieli nic do stracenia, a w lidze jest inaczej, to oni są faworytami do ostatecznego triumfu, mistrzostwa Hiszpanii nie zdobyli od dawien dawna, a teraz mają niepowtarzalną okazję na zdobycie 10 pucharu i to może trochę im spęta nogi, tak czy inaczej Barca musi wyjść na to spotkanie jak wychodzi na Real (przed ostatnim 4-3 też większość skazywała Blaugrane na pożarcie), bo inaczej nie ma co marzyć o wygranej
0
rzeczywiście numer 7 na plecach jakoś skojarzyłem z Villą, do tego komentatorzy gadali chyba coś o willi dla Caballero :D do tego dorzucić zatrzymanie akcji serca na chwilę i mamy solidne fundamenty by się pomylić ;)
2
to Villa strzelał jeśli myślimy o tym samym
0
czemu użyłeś trzech kropek ? Zubi powiedział "wielki trener Celty Vigo"
1
no w pucharze Anglii niesamowite emocje się szykują 4drużyna ligi gra z bodajże 16stą
0
to bardzo dobrze :) ale raczej na początku będzie mu ciężko posługiwać się swobodnie tym językiem, jeśli mam być szczery nie mogę sobie za bardzo przypomnieć jakiegoś Niemca w kadrze Barcy, Robert Enke tylko mi przychodzi na myśl, ale nie zagościł zbyt długo na CN
0
haha a są ludzie, którzy świadomie popełniają błędy ? Rozumiem, że można mieć dysortografię (czytaj być debilem), ale skoro wiesz o swojej ułomności to sprawdzasz każdy wyraz, a nie piszesz coś w stylu "wkącu pojszli po rozóm do głowy"... głupiego powodu ? jeśli dla Ciebie kaleczenie ojczystego języka to błahostka to gratuluję. Tyle ode mnie
0
to była zwykła literówka :) a jeśli czegoś nie wiem to to sprawdzam, po to między innymi mamy wszędobylski internet
1
ciekawe czy chłopak się odnajdzie w klubie, będzie JEDYNYM, który nie rozmawia ani po hiszpańsku ani po portugalsku
0
hehe :D właśnie co poniektórzy chyba tak :D oczywiście zła kolejność X i I
1
błąd ? dla Ciebie coś takiego to tylko malutki błąd ?! Nie wyobrażam sobie nawet jak można coś takiego napisać... przecież to aż w oczy kole, do tego żyjemy w (EDIT) XXI w. sprawdzić pisownię jakiegoś wyrazu można w 15 sekund
1
Rok i 124 dni:)
7
Aha czyli to telefon jest analfabetą, a to przepraszam:)
1
A propos pepsi czy coli wiecie, że zawierają jakiś tam kwas (nie pamiętam nazwy), który może rozpuścić ludzkie ciało, tylko jest neutralizowany przez ogromne ilości cukru:p
6
Błagam powiedz, że mam omamy i nie widzę tam żadnego "wkącu" :/
2
Czemu popadać ze skrajności w skrajność? 23-27 myślę, że to idealny przedział wiekowy dla potencjalnego przyszłego stopera:)
1
Lepsza sobota, bo przy wygranej Barcy można poświętować do niedzieli:)
0
Co to za okres przygotowawczy jak w Brazylii będzie 90% składu Barcy;p
0
No i medal można dostać;p
0
no na razie dwa razy nie potrafiliśmy wygrać z Atleti u siebie, miejmy nadzieję, że do 3 razy sztuka
0
Zanim ktoś zdąży przeczytać Twego posta szybko popraw ortografy
0
Nawet jeśli Barca wygra z Elche, a Atleti przegra z Malaga, to Real wygrywa lige przy dwoch zwyciestwach i remisie na CN w ostatniej kolejce
0
no nie, jeśli Real wygra do końca wszystko przy takich założeniach co podałeś oni zdobędą mistrzostwo
0
najlepsze zakończenie sezonu :)
1
nie wierze ! :D