2

Dokładnie. Jego wślizgi i walka o piłkę robią wrażenie. Sprzedać Song, kupić dwóch stoperów i przesunąć Masche na DMa

0

A ja tego nie mogę obejrzeć:/

0

Wie ktoś gdzie można obejrzeć na telefonie meczyk? Bo wszędzie mam, że wtyczki nie są obsługiwane na androidzie

0

Hiszpańska piłka rządzi w Europie :)

0

10 pucharu ligi hiszpańskiej

0

myślę, że jednak Atleti na LM w ogóle się nie nastawiało i tam właśnie walczyli jakby nie mieli nic do stracenia, a w lidze jest inaczej, to oni są faworytami do ostatecznego triumfu, mistrzostwa Hiszpanii nie zdobyli od dawien dawna, a teraz mają niepowtarzalną okazję na zdobycie 10 pucharu i to może trochę im spęta nogi, tak czy inaczej Barca musi wyjść na to spotkanie jak wychodzi na Real (przed ostatnim 4-3 też większość skazywała Blaugrane na pożarcie), bo inaczej nie ma co marzyć o wygranej

0

rzeczywiście numer 7 na plecach jakoś skojarzyłem z Villą, do tego komentatorzy gadali chyba coś o willi dla Caballero :D do tego dorzucić zatrzymanie akcji serca na chwilę i mamy solidne fundamenty by się pomylić ;)

2

to Villa strzelał jeśli myślimy o tym samym

0

czemu użyłeś trzech kropek ? Zubi powiedział "wielki trener Celty Vigo"

1

no w pucharze Anglii niesamowite emocje się szykują 4drużyna ligi gra z bodajże 16stą

0

to bardzo dobrze :) ale raczej na początku będzie mu ciężko posługiwać się swobodnie tym językiem, jeśli mam być szczery nie mogę sobie za bardzo przypomnieć jakiegoś Niemca w kadrze Barcy, Robert Enke tylko mi przychodzi na myśl, ale nie zagościł zbyt długo na CN

0

haha a są ludzie, którzy świadomie popełniają błędy ? Rozumiem, że można mieć dysortografię (czytaj być debilem), ale skoro wiesz o swojej ułomności to sprawdzasz każdy wyraz, a nie piszesz coś w stylu "wkącu pojszli po rozóm do głowy"... głupiego powodu ? jeśli dla Ciebie kaleczenie ojczystego języka to błahostka to gratuluję. Tyle ode mnie

0

to była zwykła literówka :) a jeśli czegoś nie wiem to to sprawdzam, po to między innymi mamy wszędobylski internet

1

ciekawe czy chłopak się odnajdzie w klubie, będzie JEDYNYM, który nie rozmawia ani po hiszpańsku ani po portugalsku

0

hehe :D właśnie co poniektórzy chyba tak :D oczywiście zła kolejność X i I

1

błąd ? dla Ciebie coś takiego to tylko malutki błąd ?! Nie wyobrażam sobie nawet jak można coś takiego napisać... przecież to aż w oczy kole, do tego żyjemy w (EDIT) XXI w. sprawdzić pisownię jakiegoś wyrazu można w 15 sekund

1

Rok i 124 dni:)

7

Aha czyli to telefon jest analfabetą, a to przepraszam:)

1

A propos pepsi czy coli wiecie, że zawierają jakiś tam kwas (nie pamiętam nazwy), który może rozpuścić ludzkie ciało, tylko jest neutralizowany przez ogromne ilości cukru:p

6

Błagam powiedz, że mam omamy i nie widzę tam żadnego "wkącu" :/

2

Czemu popadać ze skrajności w skrajność? 23-27 myślę, że to idealny przedział wiekowy dla potencjalnego przyszłego stopera:)

1

Lepsza sobota, bo przy wygranej Barcy można poświętować do niedzieli:)

0

Co to za okres przygotowawczy jak w Brazylii będzie 90% składu Barcy;p

0

No i medal można dostać;p

0

no na razie dwa razy nie potrafiliśmy wygrać z Atleti u siebie, miejmy nadzieję, że do 3 razy sztuka

0

Zanim ktoś zdąży przeczytać Twego posta szybko popraw ortografy

0

Nawet jeśli Barca wygra z Elche, a Atleti przegra z Malaga, to Real wygrywa lige przy dwoch zwyciestwach i remisie na CN w ostatniej kolejce

0

no nie, jeśli Real wygra do końca wszystko przy takich założeniach co podałeś oni zdobędą mistrzostwo

0

najlepsze zakończenie sezonu :)

1

nie wierze ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?