0

rykoszet dużo zrobił przy tej bramce

0

daty są umowne, chodzi tylko o to, w który weekend jest kolejka, zauważyłeś, że wszystkie mecze są na niedziele o 20 ? na razie znane są konkretne daty 19 i 20 kolejki :) LFP ustala wszystko na bieżąco

0

jak ja uwielbiam oglądać takie filmiki, mógłbym to robić bez końca, ciary po plecach przechodzą przy wszystkich meczach LM i te z Realem, a widok Abidala z Pucharem sprawia, że oczy są szklane ;)

0

jeszcze nie wiadomo czy 23, dokładna data będzie znana parę tygodni przed meczem

0

tylko, że ze spalonego ;>

0

jak jakiś współczesny Robinson Crusoe :P

0

z tego co pamiętam, w zeszłym roku na SportKlubie też były

0

Messi to wariat, niech już wraca i pokaże pełnię swego talentu w tych decydujących spotkaniach... a do meczu z Elche jeszcze 4 dni, 2 godz, ehh nie lubię tej przerwy świątecznej :/ tyle czasu bez oglądania Barcy to udręka

0

proszę Cię "chłopcze", widziałeś chociaż akcję ? 2 atakujących strzela bramkę przy asyście 4 (słownie czterech) ! zawodników broniących, co za różnica co w tym momencie robi Bojan czy Cesc ? jeśli nie widzisz w tej akcji rażących błędów obrońców, to może Ty pograj w piłkę, bo ja akurat to robię

0

niestety ale właśnie tak jest :/ niedługo poprawną formą będzie "weszłem do pokoju i włończyłem światło" strasznie irytuje mnie ta ignorancja i "ewolucja" języka, a wszystko dla leniwych debili co nie potrafią posłużyć się ojczystym językiem

0

the same :)

0

Pique-Bartra-Alba i bramkę strzela nawet taka drużyna jak Republika Zielonego Przylądka... smutne nawet biorąc pod uwagę fakt, że to spotkanie towarzyskie :/

0

Wysiliłeś się na więcej, niż tylko na przeczytanie tytułu ? To, że sąd znajduje się w Madrycie o niczym nie świadczy.

0

ups, parę literówek się wkradło, *on i *zajścia oczywiście miało być

0

a Neymar nie dostał przypadkiem kartki za to, że gra miała być "na gwizdek" , a ona zaczął bez sygnału od sędziego ? jeśli tak to odwołania tu nic nie dadzą, takie są przepisy (na pewno w polskiej piłce, ale na podstawie tego zajść wydaje się, że w Hiszpanii również)

0

Pluto nie myl pojęć

0

pomyłka ! z Kopenhagą, w ćwierćfinale mogą trafić na Arsenal

0

a Juvenil z Arsenalem :)

0

dokładnie, kibice, którzy są z Barca od połowy poprzedniej dekady są za bardzo rozpieszczeni, w ciągu 7 lat 3 wygrane LM !! a kiedyś było tyle radości gdy Barca załapała się na 4 miejsce w lidze by móc grać w eliminacjach

0

no nie wiem, Barca zazwyczaj ma spadek formy w styczniu/lutym, więc uważam, że w 1/8 mógłby się trafić ktoś łatwiejszy, bo w ćwierćfinałach zostaną już tylko najmocniejsze drużyny

0

rekord wyrównany po przegranej z Atheltic, dziś pobity

0

może w ogóle 1-2-7 ale wtedy byłby atak

0

@Rhei bez przesady że, w Europie jest tak trudno, zazwyczaj w grupie są dwa mocne/solidne zespoły a reszta to średniaki i słabeusze chyba, że inaczej nazwiesz Izrael, Azerbejdżan czy Irlandię Płn, tak więc Portugalia z racji tego, ze jest rozstawiana wysoko, ma jednego znaczącego przeciwnika, natomiast w konfederacji CONMEBOL trzeba się zmierzyć z Brazylią (wyjątkowo nie tym razem), Chile, Kolumbią, Urugwajem, Paragwajem, na dobrą sprawę jedynie Boliwię można zaliczyć do słabych drużyn

0

"C.Ronaldo i Messi indywidualnie są lepszymi piłkarzami niż Ribery," i tyle w temacie ta nagroda jest za INDYWIDUALNE osiągnięcia ! bardziej niż Ribery'emu dałby tę nagrodę Cristiano.

0

haha brawo ! :D

0

sędzia z Madrytu mam nadzieję, że nie będzie próbował zagrać gwiazdy ;>

0

możliwe, ale jak już to ten czerwono-biały :)

0

przy obecnej formie połowy (większości ?:/) naszych zawodników, obawiam się tego meczu, ciężko będzie utrzymać lidera do końca roku

0

niektórzy nie potrzebują do tego świąt i nazywać tego prezentem, że "panna nogi rozkłada" więc nie wiem, skoro ma się coś na co dzień, to "od święta" chyba jednak lepiej dostać koszulkę Barcy

0

no właśnie w tym sęk najlepiej/najgorzej w tej kwestii to wybór indywidualny ! jeden powie "oo song/alves super się ubiera", drugi: "wtf ? w życiu bym się w tym nie pokazał"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?