0

czemu Tata nie lubi Songa ? ;/

0

dzięki Valdes popsułeś Busiego

0

co za sens porównywać sprzedaż koszulek w sklepie NA CAMP NOU gdzie się przychodzi tylko by kupić coś związanego z Barcą, ze sklepem na Manhattanie gdzie są rzeczy związane nie dość, że z różnymi drużynami to jeszcze z koszykówką, futbolem amerykańskim czy nawet bejsbolem, które są bardziej popularne niż piłka nożna w Ameryce

0

Czemu Barce nie umie się motywować na takie mecze ? ;/

0

Bartra zagrał jakąś piłkę do przodu, która znalazła adresata ?

0

paraliż

0

nie wiem czy nastąpiła korekta newsa, bo dopiero go przeczytałem ale tam jest klarownie napisane przybył o 11, opuścił sąd ok 13

0

tak w ogóle to jest gdzieś OFICJALNY raport z tego spotkania komitetu ? bo tutaj piszecie do innego na rm co innego, nigdzie nikt nie wspomniał na ile jest zawieszenie, ta komisja to się zbiera kiedy chce ? od meczu z Sevillą minęły 2 tygodnie, mecz Realu był w środę i teraz mają się spotkać już we wtorek

0

czemu moja odpowiedź się tu znalazła ? :O miała być do @maradona19, a skoro już tu piszę, to muszę przyznać, że trakcie meczu ten faul nie wydawał się tak oczywisty, tutaj wątpliwości zostały rozwiane

0

właśnie też nie mogłem sobie przypomnieć, że Messie gdzieś faulował przy bramce, aż obejrzałem powtórkę i... dalej nie widzę żadnego faulu, to nie koszykówka tu się nie gwiżdże raczej fauli w ataku, tak jak już kolega wyjaśniał Messi biegnie przed siebie a zawodnik Sevilli stoi mu na drodze, jedynymi błędami sędziego było nie wyrzucenie M'bii w pierwszej połowie i powinien uznać bramkę Sevilli, jak ktoś wspomni jeszcze o bramce zdobytej po doliczonym czasie gry to go wyśmieję :)

0

dlaczeo niby nie można obwiniać całego Pepe ? spójrz na okładkę powyżej, przecież to jest ewidentne skomlenie o karnego i wygraną

0

z jednej strony racja, ale... jak tu nie mieć pretensji do Pepe ? który z premedytacją zrobił co zrobił, zdjęcie z okładki Marci (Marki - nie wiem jak to odmienić prawidłowo) mówi wszystko

0

sezon 2006/07 i Barca, i Real miały po tyle samo pkt, bilans bezpośrednich spotkań na korzyść Realu :(

0

na bank Serie A nad BBVA :D

0

Messi i prawo Beckhama ? to jest przywilej dla zagranicznych zawodników przez okres 5 lat

0

czemu nie dał Messiemu na pustą ?

0

Ney samemu trzeba było :P

0

widzieliście posiadanie ? :O

0

uu dziureczka :P

0

daję bana

0

w takim razie żółta dla PEdro Panie sędzio, przepisy trzeba poczytać

0

pokłon w stronę VV

0

kur*a Messiemu na łeb skacze a teraz gwiżdze ?!

0

heh no tak bo "ja jestem taki zajebisty, nie będę biegał" chociaż przeciwnik z piłką jest 2 metry obok

0

czemu nie z lewej ?

0

Cesc spaceruje :/ jak mnie wkurzają zawodnicy środka pola, którzy nie zapier...ją

0

dobrze chciał Masche

0

dzisiejsza skuteczność podań nie powala jak na razie

0

a ciężko prześledzić tabelę ? tylko tej jeden mecz był rozegrany jak dotąd w tej kolejce, przed nim 6 drużyn miało po 10 pkt i jeden Sporting miał 11, teraz liderem jest Recreativo właśnie, jeszcze 5 drużyn ma szansę przegonić Barcę w tej kolejce... mógł być lider a może być 12 miejsce

0

obrona jak zwykle daje popis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?