karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
już właśnie o tym pisałem, najlepsze jest to że nie uwzględniono meczu Atletico, które powinno być pierwsze w tym momencie
0
czemu obok w tabeli Barca już na pierwszym miejscu, a mecz Atletico nie został uwzględniony ? trochę profesjonalizmu
0
ogólnie to miał być komentarz do posta Patryka, droga redakcjo musicie coś pokombinować z tymi "odpowiedziami" bo już nie pierwszy raz się zdarzyło, że odpowiedź trafia w złe miejsce
0
komu i co ? bez sensu są takie porównania, może jeszcze przeliczmy to tak Isco = 30 mln Neymar = 57 więc skoro Isco strzelił 3 bramki w LL to Ney musi trafić do siatki 57/30 tego wyniku czyli prawie 2x więcej czyli ok 6 bramek
0
prawda, nigdy nie widziałem Pique w krótkim rękawku
0
jeśli przejdzie za 17 mln to należy pogratulować naszemu zarządowi
0
a była kiedykolwiek takowa ?
0
mógł puścić akcje NEymara :P
0
ale na **uj ten Pedro w ogóle tam się wwalił ? tak Messi by przejął i strzelił
0
co to za zwierzyna ? :/
0
neandertalczyk
0
a może Atletico jest mocne ?
0
Pedro skrzydłowy każda piłka do tyłu lub strata
0
SPH od dłuższego czasu pokazuje TV, w ostatnich 4 latach 3 puchary więc nie widzę tutaj "klątwy"
0
trenują w meczówkach ?
0
Neymar dostal wczoraj zoltko? Czy chodzi o te z Levante i Atletico?
0
"Jeżeli Gerardo Martino chce stawiać na wychowanków to czemu grał Mascherano, a nie na przykład Bartra? " może dlatego, że to drewno jakich mało i lepiej już niech gra Dongou
0
Przy 3-3 nie ma dogrywki
0
Co to za koles z 8 w Barcelonie? Bo na pewno nie Iniesta
0
Po co Neymar podawal:/
0
Dawac Songa jeszcze
0
Czerwo jak nic
0
Przy naszej obronie to nie jest najlepszy pomysl
0
Valdes to jest cipa Courtuis wybilby pile piastkujac i przy okazji lamiac napastnika i swojego obronce, 5 metr !!!
0
Nastepny
0
Saratin a nie wyczuwasz jakiegos zartu, ironii? Nic?
0
Za 30mln pogralby jeszcze z 2 sezony i sie sprzeda na 500tys
0
Chcialbym zobaczyc jak wyglada rozmowa w szatni, ciekawe czy Tata potrafi wydrzec sie na takiego Messiego czy powie "jak tam Leo nie dasz rady biegac to nic postoj potruchtaj moze jakis karny bedzie to strzelisz cos" trener musi posiadac autorytet, budzic respekt, powinien potrafic zje**c nawet najwieksza gwiazde w zespole
0
Podania nic daja w miejscu trzeba jeszcze po podaniu wyjsc na pozycje
0
Na podstawie czego tak myslales?