0

podejrzewam, że skoro komentarz był pod tym newsem to się do niego odnosił, więc to odczytałem w taki sposób: "może i wynik jest słaby/przeciętny ale pobił własny rekord życiowy przy czym również Katalonii, więc jest taki niesamowity. Najważniejsza jest rywalizacja z samym sobą a nie z przeciwnikiem" Chyba każdy zawodowy piłkarz, lekkoatleta, tenisista ogólnie sportowiec wstaje każdego dnia by wylewać wiadra potu na treningu po to by być lepszym, tak więc slogan odnośnie walki samego z sobą jest dla mnie zbyt oklepany bo to "oczywista oczywistość" Dlatego nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, po prostu rutyna sportsmena. Rozliczani jesteśmy i tak z rywalizacji z innymi. Co z tego, że zdobywałem mistrzostwo województwa skoro pojechałem na MP i tam nawet bijąc życiówkę nie byłem w pierwszej 10. Bić się z samym sobą to mogła Jelena, która ustanawiała rekord świata co 1 cm, bo nie miała już z kim rywalizować. Samodoskonalenie to domena każdego kto się bierze zawodowo za sport, więc proszę nie róbcie z tego unikatowej, nieosiągalnej dla innych sfery, bo trzeba by było się fascynować każdym kto wstał dziś z łóżka.

0

jak tenisista walczy sam z sobą ? składa część stołu ? :D z ogólną puentą pozwolę sobie się nie zgodzić, co jest lepsze pobić swój własny rekord i zając 4 miejsce czy uzyskać słabszy wynik ale pokonując rywali i cieszyć się z medalu ? lekkoatletyka to typowy sport gdzie walczysz sam ze sobą jak i z przeciwnikiem i żeby cokolwiek osiągnąć musisz pobić jednego i drugiego

0

Geble no i źle zrozumiałeś, Neymar nie lubi grać w ataku, a kiwać się nie lubią Anglicy bo grają szybko, notabene Neymar też ich nie darzy sympatią

0

cel tego lata - mieć w kadrze dwóch zawodników o imieniu Thiago

0

deulofeu gra/grał ?

0

co z tego, że dostanie jak wróci pod innym nickiem :/ najlepszą opcją byłoby 10 "zgłoszeń nadużycia" = ban tymczasowy a potem moderatorzy niech ocenią czy odbanować czy dożywotnio zablokować konto

0

a widzisz gdzieś słowo "oryginalna" na tej aukcji ?

0

"Poza Neymarem, operacji przed powrotem do Europy musi poddać się David Luiz, który chce wyleczyć złamany podczas zderzenia z Thiago Silvą nos" fajnie byłoby czytać to zdanie i przy każdym nazwisku móc wstawić "piłkarz Barcelony"

0

ile? jak dasz parędziesiąt grubych baniek to będzie tam nawet Twoje nazwisko :P

0

czego przeżywacie przecież to samo jest na Mundialu i KMS

0

Hiszpania ma 30 min wiecej w nogach i dzień mniej odpoczynku, można to uznać za jakieś usprawiedliwienie

0

w sezonie 2010/2011 nie było zółtych wyjazdówek

0

urzekła mnie Twoja histora

0

miało być do komentarza odnośnie Busiego

0

byłem w szoku jak go widziałem podchodzącego do piłki :O obawiałem się, że nie strzeli, miłe zaskoczenie

0

najbardziej rozśmieszył mnie komentarz gdy któryś w Włochów strzelał z główki w bardzo dogodne sytuacji i trafił w Ikera, wychwalano Casillasa pod niebiosa co dla mnie jest nieporozumieniem, oczywiście, że Iker jest świetnym bramkarzem, ale w tamtej sytuacji akurat został trafiony piłką, a komentatorzy się podniecali jakby miał interwencję życia

0

myślisz, że ma na koncie jakieś 100-200 mln euro ? bo ja wątpie

0

ciężko jest porównać dwa ostatnie sezony... w 2011/2012 - 4 puchary ale tak bardzo brakowało mistrzostwa Hiszpanii, za to teraz jest wymarzony, rekordowy majster i nic więcej, nie wiem w którym momencie pozostaje większy niedosyt... heh a pomyśleć a jeszcze nie tak dawno(?) czyli trochę ponad 10 lat temu było trzeba czekać na jakikolwiek puchar 5 lat !

0

czemu w innych sekcjach Puchar Katalonii jest uznawany jako jeden z wielu innych pucharów w a piłce nożnej nie ?

0

dzieki

0

ma ktoś może link ?

0

za Xaviego spokojnie mogłby grać w 70-80% wszystkich spotkań w sezonie

0

naprawdę bycie trollem to taka frajda?

0

naprawde

0

ktoś wie jaki kontrakt ma Thiago? w sensie do kiedy? może teraz dałoby sie podpisać nowy praktycznie z takimi samymi warunkami jak miał tylko wrzucić porządną klauzulę, żeby zamknąć wszystkie spekulacje odnośnie jego transferu, ale tak patrzę, że chyba tylko nam kibicom zależy aby Hiszpan dalej bronił barw Blaugrana

0

i Torres jeszcze króla zdobędzie :/

0

dawno ? z tego co wiem, to chyba nigdy nie było takich koszulek

0

2-0 na bank nie będzie bo zawodnicy Thaiti sami sobie pewnie ze 2 wrzucą :P

0

20-18 ładny powrót, a już myślałem, że Real będzie tylko powiększał przewagę, dobrze ze sie nie znam na koszykówce :P

0

20-16 !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?