karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te 11 odbiorów Pique to chyba wszystkie na Ibrze, Szwed w ogóle sobie nie radził w dryblingach
0
MESSIah16 takiego spalonego to sam główny powinien zobaczyć i gwizdnąć, liniowy to tylko pomoc a główny podejmuje decyzję
0
tak sobie przeanalizowałem wyniki meczów na wyjeździe w fazie pucharowej Barcelony od początków PepTeamu i o to wyniki:
08/09 1-1, 1-1, 1-1
09/10 1-1, 2-2, 3-1
10/11 2-1, 0-1, 0-2
11/12 1-3, 0-0, 1-0
12/13 2-0, 2-2
w sumie 14 meczów 3 wygrane/ 7 remisów / 4 przegrane jak widać szału nie ma na wyjazdach, a te wygrane nie licząc Realu to raczej ze słabymi drużynami Szachtar i Bayer, czasami mam wrażenie, że piłkarze robią co specjalnie, żeby na CN było jak najwięcej emocji :P
0
trochę śmiesznie wygląda słowo "pomocnik" w odniesieniu do Masche (ten zabieg ma pokazać, że jako obrońca nie sprawdza się najlepiej ? ), który na tej pozycji w Barcelonie nie grał już baaardzo dawno
0
najgorzej, że co wrzutka w pole karne to WIELKIE zagrożenie dla bramki Barcelony, PSG wygrywało 80-90% górnych piłek, nawet Pique 193 cm ! nie jest w stanie wygrać główki (na niego leciała piłka przy rożnym, kiedy padł gol Messiego)
0
gdzie jest Npremium ? mam cyfrę, chyba wszystkie kanały świat Nsport też jest a tego premimum nie mogę znaleźć
0
barcapff weź złóż zdanie po polsku najpierw, żeby ktokolwiek mógł Cię zrozumiec, potem dopiero publikuj
0
no do 11 to każdy umie liczyć :P trudniej byłoby policzyć ile średnio zdobył z Arsenalem pucharu na sezon :P 11pucharów/17sezonów ok 0,6 :)
0
no nie :/ pewnie nie obędzie się bez kontrowersji
0
w sumie zapomniałem, że pewnie sporo tutejszej młodzieży nie wie kto to w ogóle jest Tsubasa :P ludzie wychowani w latach 90' będą wiedzieć o co chodzi :)
0
kiedyś w Tsubasie była taka akcja, że Ishizaki chciał wybić piłkę przed siebie a zamiast tego wbił ją pięto do własnej bramki :) takie skojarzenie z akcją Pique :P
0
wow jestem pod wrażeniem pracy redakcji, naprawdę Panie i Panowie brawa i pełen respekt z mojej strony, oby tak dalej
0
Pique zmien te buty i zacznij grać, ten kolor Ci nie służy
0
Co ten Mielcarski pier... 100% karny
0
Scorpion22 ? Co wy z nim rozmawiacie, jak to człowiek prawiący hasła "moja prawda jest najprawdziwsza" ? Mało obiektywny hejter i tyle. O ile z tym, że Masche się nie nadaje na stopera światowej klasy mogę się zgodzić [to solidny obrońca, ma niezły timing ze wślizgami, ale popełnia sporo błędów (np w ustawieniu jak przy bramce Benzemy po podaniu Moraty) + zerowa gra głową] to z reszty jego własnych przemyśleń śmieję się cicho pod nosem :)
0
@ciapciak, to prawda ale... zobacz Romario, Rivaldo, R10, Alves czy nawet Anderson przychodzili do Barcy z drużyn europejskich, natomiast sławetny Kerrison czy Henrique przybyli bezpośrednio z Brazylii i jak skończyli ? Mam mieszane uczucia co do Neymara, ale raczej szala przechyla się na pozytywną stronę
0
mrzonka, ale zobaczyć coś takiego ? :O przy ich szybkości i technice przeciwnikom po meczu nie byłby potrzebne śrubokręty tylko porządne wkrętarki aby wyleźć z wnętrza murawy
0
co my tam możemy wiedzieć ? LM to biznes kręcący się wokół olbrzymiej kasy i całkiem możliwe, że są tam przekręty, ale kto im cokolwiek udowodni, równie dobrze losowanie mogłoby być tajne a w tv pokazywaliby gotowe pary, ja sam nie wiem co myśleć
0
fajne wyniki 6-2, 6-1, 6-0, 5-2, 4-0 (m.in z Bayernem !), 4-1, jeden z najlepszych sezonów Barcy jakie było mi dane oglądać "za żywo"
0
mucha19945, to wejdź na tę stronę i sprawdź jeszcze raz :)
0
@wiernyFC,B a coś wiadomo jak to ma wyglądać dokładnie ? bo z tego co czytałem kanał NSport ma zostać jako oddzielny kanał, ciekawe czy go po prostu dorzucą do pakietu C+ czy będzie trzeba jeszcze dodatkowo płacić
0
„Wziąłbym w ciemno, by Barça dotarła do finału i go wygrała".
Na pewno to jest dobrze przetłumaczone ? Jak można wziąć coś co jest najwyższym możliwym osiągnięciem "w ciemno" ? Chyba, że Alba się zamotał.
0
a sorry widzę, że link jest poniżej artykułu :/
0
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/galeria-d-imatges/entrenament-15-03-2013 fotki z treningu jakby ktos chciał
0
KingLeonidas,
Motta wróć :)
0
"We wtorek, niemalże o świcie... " ? chyba w środę ;> we wtorek o świcie to ja dopiero śniłem o tym by Barca wyeliminowała Milan
0
oczywiście nie biorąc pod uwagę tego, że to 90 minuta ;>
0
Na pewno to nie jest 11 sekund, najwyżej 10, włączcie stoper chwilę po tym jak Alba zaczyna ruszać do przodu (na początku wykonał parę kroków praktycznie w truchcie) i wyłączcie przy strzale mi wychodzi nawet poniżej 10. 11 sekund na 80 metrów to żaden imponujący wynik jak na piłkarza światowej klasy
0
nie karmcie trolla, który ukrywa się pod nazwą MessiBois
0
podejrzewam, że gdyby po tym kiksie padła bramka komentarze wyglądałyby zgoła inaczej, całe szczęście wszystko się dobrze skończyło, a Masche za swój błąd zrekompensował się odbiorem przy akcji na 3-0 :)