0

co innego rotacje, co innego zmiany w trakcie meczu, gdy coś nie idzie, poza tym czy w poprzednim sezonie było "ciekawie" ? wygrane tylko CdR

0

Villa Villą, ale wczoraj to się prosiło o zmiany na samym początku drugiej połowy, a nastąpiło to pod koniec meczu i to jest zastanawiające. Bezgraniczne zaufanie do wyjściowego składu chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem, zmiennicy mogą wnieść bardzo wiele (patrz Larsson, Paryż, 2006)

0

no własnie Messi jakoś ostatnio bez optymalnej formy, niby strzela bramki ale to jednak nie ta najlepsza wersja Argentyńczyka

0

Fabregasowi to już nikt nie wierzy :P nawet jak naprawdę go faulują

0

najbardziej martwi fakt, że w 3 ostatnich meczach Barca traci po 2 bramki :/

0

wow :O tego sie nie spodziewałem

0

w końcu, co nie zmienia faktu, że Fabregas do zmiany

0

Roura ogarnij się człowieku ! nawet laik dostrzeże, że potrzebne są zmiany

0

proszę Fabs sam zejdź z tego boiska :/

0

akurat, że Cesc leżał nie znaczy, że coś mu się stało

0

brawo Messi

0

może Roura nie wie, że można robić zmiany ;]

0

taniec na lodzie

0

Słabiutka ta obrona Barcy, czasami mam wrażenie, że oni nie widzą kogo kryć, strasznie dużo miejsca zostawiają przeciwnikom

0

Piquenbauer :)

0

jak zawodnicy Malagi sami sobie nie wbiją albo nie zagrają komuś z Barcy pod 16stką to chyba bramka nie padnie :/

0

i tak nie leciała w światło :/

0

jak Messi gra słabo to i całej drużynie nie idzie, takie moje spostrzeżenie

0

@jeonek widełki mu weszły w meczu z Sportingiem Gijon w dość trudnym meczu na 2-1

0

Solidny zawodnik, ale z tym "genialny" a już w szczególności "jeden z najlepszych" to się trochę zagalopowałeś, miał dobre spotkania (ba! nawet w paru zaważył o losach meczu), ale nie oszukujmy się więcej było przeciętnych i po prostu słabych, w mojej opinii to był dobry rezerwowy nic ponadto, to jakim był/jest człowiekiem to inna kwestia

0

ta fotka... wybudzony w środku nocy mogę opisać ze szczegółami całą tę akcję, coś pięknego

0

Profil gracza, jakiego szukają włodarze Barcy: wychowanek/znajacy styl Barcy, dobrze grajacy nogami... hmm może niech Xavi stanie na bramce, skoro umiejętności czystko bramkarskie są na dalszym planie

0

no szczerze jestem ciekaw co wymyśli zarząd, niestety nie będzie łatwo o klasowego bramkarza

0

wow jestem w szoku przyznam szczerze, nie spodziewałem się tego, żegnacie się z nim jakby miał już jutro opuścić CN

0

heh no to ładnie

0

grają jakby ten wynik ich satysfakcjonował :/

0

ehh, biedny ten Alexis :/

0

Messi po co te nerwy :P

0

trzeba jeszcze coś wcisnąć, bo wyniki 2-1 nie daje zbyt dużego spokoju w rewanżu

0

co Puyi wstawił czuprynę to nie mam pytań :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?