karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Buhaha, autobus nie autobus czasem przyda sie pobiegać ewentualnie strzał oddać, Puji wracaj i poukladaj ten burdel w obronie
0
"Madrid se quema", to przypakiem nie "Madrid się pali" ? :P jedna z trzech przyśpiewek, które znam o Madrycie :P
0
roskiroman91, hehe to dałeś porównanie :D jeszcze może kibice Lecha i Legii ? wiadomo, że takiej sytuacji nie zobaczymy przed meczem Barca-Real, ale jeśli Katalończycy przyjeżdżają do innego kraju np. Polski to wiadomo, że wszędzie są fankluby Barcy i nie ma problemu, aby kibice różnych narodowości się razem bawili
0
Bo "mamy" z nike
0
ale Hiszpania zdominowała Panamę :P jak Barca przeciwnika w każdym meczu ;>
0
@ Hen jak kogoś można sprzedać 8 razy ;>
0
raczej pachwina
0
co to było ?
0
Adriano out ?;/
0
Messi nawet nie truchta, tylko spaceruje :/ bramki same się nie strzelą
0
a te osoby co minusują może mogłyby odpowiedzieć, bo nie bardzo wiem jak mam to rozumieć, niestety nie znam historii Brazylii i Argentyny i jakie panują relacje między tymi państwami
0
jak to w końcu jest Argentyńczycy lubią się Brazylijczykami ? czy nie bardzo ?
0
podoba taktyka do Guardioli ;> Pep jak obejmował stanowiska trenera, powiedział, że nie zapewnia żadnych trofeów tylko będzie się starał najlepiej wykonywać swoją pracę, efekt ? rok 6 pucharów :)
0
chyba literówka się wkradła, ta firma się nazywa Sacoor Brothers.. a tak w ogóle to nie podobają mi się marynarki dwurzędowe
0
kurcze tylko żeby Leo się nie obraził, nie pozwolić Messiemu grać to jak zabrać dziecku zabawkę (albo w dzisiejszych czasach to bardziej internet) ;>
0
hahahha :D
0
Kiedyś zawsze Busi mnie wkur... tymi symulkami bo swego czasu to padal przy byle kontakcie, o wyczynie z Interem to nie ma co nawet mówić, całe szczęście oduczył się tego i jakby ktoś zaczął oglądać jego grę "od wczoraj" w życiu by nie powiedział, że to symulant, wręcz przeciwnie mógłby go uznać za jednego z najlepszych DMow na świecie
0
mecz Atletico się odbył ?
0
szczególnie, ze zawodnik Depor też grał
0
w 2005 z Chelsea :P
0
Dobra nie ma co płakać, 3 na 4 obrońców to rezerwowi, gra się tymi, którzy są do dyspozycji, zaraz wraca Pique może on coś poukłada w tej obronie
0
LEO i tyle w temacie
0
trzeba strzelić bo nie da się 20 minut w 10 klepać piłki bez straty :/
0
Pedro mógł mieć wejście smoka :/
0
Scorpion22, kretynem to ty jestes, bramki to po główkach padają nie ?
0
taka odległośc jest idealna dla Messiego, wielka szkoda, że tylko słupek
0
Wow niezła średnia 7 meczów 4 kartki, nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś z Barcy tak szybko był o krok od przymusowej pauzy, wraca Pique jest Song więc nie powinno być większego problemu z ewentualną absencją Busiego
0
MadridistaForEver, jak murzyni prawie wszyscy tacy sami :P to co się dziwić, poza tym to pewnie spisek kibiców Realu chcą osłabić defensywę Barcy;>
0
już wcześniej o tym pisałem YT i filmik Pepe - The Assassin i tyle w temacie, tylko, że sam osobiście dodałbym tam akcje z symulkami tego hipokryty
0
uff, dobrze ze się zorientowałeś, bo już chciałem komentować to ale nie byłem pewien czy przypadkiem nie jesteś trollem :P