0

Buhaha, autobus nie autobus czasem przyda sie pobiegać ewentualnie strzał oddać, Puji wracaj i poukladaj ten burdel w obronie

0

"Madrid se quema", to przypakiem nie "Madrid się pali" ? :P jedna z trzech przyśpiewek, które znam o Madrycie :P

0

roskiroman91, hehe to dałeś porównanie :D jeszcze może kibice Lecha i Legii ? wiadomo, że takiej sytuacji nie zobaczymy przed meczem Barca-Real, ale jeśli Katalończycy przyjeżdżają do innego kraju np. Polski to wiadomo, że wszędzie są fankluby Barcy i nie ma problemu, aby kibice różnych narodowości się razem bawili

0

Bo "mamy" z nike

0

ale Hiszpania zdominowała Panamę :P jak Barca przeciwnika w każdym meczu ;>

0

@ Hen jak kogoś można sprzedać 8 razy ;>

0

raczej pachwina

0

co to było ?

0

Adriano out ?;/

0

Messi nawet nie truchta, tylko spaceruje :/ bramki same się nie strzelą

0

a te osoby co minusują może mogłyby odpowiedzieć, bo nie bardzo wiem jak mam to rozumieć, niestety nie znam historii Brazylii i Argentyny i jakie panują relacje między tymi państwami

0

jak to w końcu jest Argentyńczycy lubią się Brazylijczykami ? czy nie bardzo ?

0

podoba taktyka do Guardioli ;> Pep jak obejmował stanowiska trenera, powiedział, że nie zapewnia żadnych trofeów tylko będzie się starał najlepiej wykonywać swoją pracę, efekt ? rok 6 pucharów :)

0

chyba literówka się wkradła, ta firma się nazywa Sacoor Brothers.. a tak w ogóle to nie podobają mi się marynarki dwurzędowe

0

kurcze tylko żeby Leo się nie obraził, nie pozwolić Messiemu grać to jak zabrać dziecku zabawkę (albo w dzisiejszych czasach to bardziej internet) ;>

0

hahahha :D

0

Kiedyś zawsze Busi mnie wkur... tymi symulkami bo swego czasu to padal przy byle kontakcie, o wyczynie z Interem to nie ma co nawet mówić, całe szczęście oduczył się tego i jakby ktoś zaczął oglądać jego grę "od wczoraj" w życiu by nie powiedział, że to symulant, wręcz przeciwnie mógłby go uznać za jednego z najlepszych DMow na świecie

0

mecz Atletico się odbył ?

0

szczególnie, ze zawodnik Depor też grał

0

w 2005 z Chelsea :P

0

Dobra nie ma co płakać, 3 na 4 obrońców to rezerwowi, gra się tymi, którzy są do dyspozycji, zaraz wraca Pique może on coś poukłada w tej obronie

0

LEO i tyle w temacie

0

trzeba strzelić bo nie da się 20 minut w 10 klepać piłki bez straty :/

0

Pedro mógł mieć wejście smoka :/

0

Scorpion22, kretynem to ty jestes, bramki to po główkach padają nie ?

0

taka odległośc jest idealna dla Messiego, wielka szkoda, że tylko słupek

0

Wow niezła średnia 7 meczów 4 kartki, nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś z Barcy tak szybko był o krok od przymusowej pauzy, wraca Pique jest Song więc nie powinno być większego problemu z ewentualną absencją Busiego

0

MadridistaForEver, jak murzyni prawie wszyscy tacy sami :P to co się dziwić, poza tym to pewnie spisek kibiców Realu chcą osłabić defensywę Barcy;>

0

już wcześniej o tym pisałem YT i filmik Pepe - The Assassin i tyle w temacie, tylko, że sam osobiście dodałbym tam akcje z symulkami tego hipokryty

0

uff, dobrze ze się zorientowałeś, bo już chciałem komentować to ale nie byłem pewien czy przypadkiem nie jesteś trollem :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?