karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w sumie to chyba dobrze, że przegraliśmy te GD, bo jak pomyśle, że mistrzostwo przegralibyśmy o 1 pkt i do tego jeszcze dziś Real strzeliłby bramkę na 2-1 w 90 minucie, to chyba bym umarł :/ choć pewnie wystawiając optymalny skład nie mieliby tylu problemów z Granada.
0
najgorsze jest to, że taka efektowna wygrana nic nie daje:/ zeby z tego meczu "zabrac" ze 4 gole i rozdzielić je na mecze z Getafe Osasuna i Espanyolem i mielibyśmy 4 z rzędu mistrza
0
jak Alves z Abidalem tanczyli to wszystko ok bylo, nie rozumiem o co tu chodzi
0
Valdes już nie zagra do końca sezonu pewnie, nawet jeśli Casillas nic nie pusci to będzie miał gorszą średnią :) 30/38 = 0,79 26/34 = 0,76
0
niech ktoś napisze o co kaman, bo wyłączyłem konferencje jak już się tam Pep z Rosellem ściskali, odchodzi teraz i Tito do końca sezonu prowadzi Barce ? czy odchodzi po sezonie dopiero ?
0
nieeee :/ to sen ? prawda ? już chce się obudzić :/
0
25 lat w dupie, a zaraz będę ryczał jak dziecko:/ jak ten filmik "Gracias Pep" puścili to już oczy się zeszkliły
0
wystarczy aby Pinto zagrał w 4 ostatnich meczach i Valdes ma zamore
0
ciekawe czy teraz cały zespół będzie się starał grac na Messiego by ten zdobył tytuł pichichi, tak jak robił to Real w zeszłym sezonie
0
a gdzie Barca atakowała całym zespołem przy 2-0? jak ten stan utrzymywał się prze 2 minuty, głupi wręcz frajerski błąd niestety, tak podejrzewam, że gdyby dowieźli ten wynik do przerwy, to gra w drugiej połowie wyglądałaby trochę inaczej, bardziej zachowawczo ale nie oddaliby inicjatywy Chelsea i do tego na pewno by stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, ba! nawet jestem w stanie zaryzykowac stwierdzenie, że więcej niż przy oblężeniu dziesiątki z Londynu jakie mieliśmy "przyjemnośc" oglądac. Niech będzie i nazwijmy to taktyką, ale ta taktyka miała miejsce od pierwszej minuty pierwszego meczu gdzie wynik pozostawał drogą otwartą, a oni w 10 się bronią i wykopują piłkę w stronę Drogby, ile razy piłkarze Chelsea wymienili ze sobą z 5 podań? na własnym boisku! dla mnie taki "styl" gry po prostu zabija piękno futbolu i gardzę zespołami, które go prezentują. Najbardziej mi żal poprzeczki Alexisa, jedna bramka na wyjezdzie, na która Barca w pełni zasłuzyła zmieniłaby losy tego dwumeczu i niepotrzebne byłby teraz te dywagacje na temat stylu, słuszności wyniku czy sprawiedliwościw futbolu... ale nic, jestem przekonany, że ten zespół będzie dalej kroczył ścieżką ochrzczoną mianem "total football" i będzie rozbijac każdą defensywę złożoną chocby i z 11 zawodników
0
tak przestraszonej i broniącej się Chelsea to w życiu nie widziałem, w 05' i 06' to były mecze, a szczególnie 4-2 w Londynie, akcji z obydwu stron było multum i choc spotkanie przegrane bylo piekne
0
@Inkk chyba wiadomo, że drużyna która atakuje CAŁYM zespołem i chce za wszelką cenę coś strzelic jest wrażliwa na kontrataki, wystarczy jedno wyjście rywala i może paśc gol i tak właśnie było. Taktycznie lepsi ? a jaka tu była taktyka ? heh stanąc w 10/11 we własnym polu karnym i jak tylko piłka będzie w zasięgu to laga do przodu a może murzyn dojdzie do niej i coś ugra, to samo było w 2000 w półfinale Euro, pięknie grająca Holandia i mur złożony z włoskich zawodników, którzy grali na 0-0 od początku do końca
0
"Czy była to słuszna decyzja? Moim zdaniem absolutnie nie. Barcelona nie przeprowadzała w tym momencie groźnej akcji i Alexis nie był jej kluczowym zawodnikiem. Arbiter mógł sięgnąć w tej akcji po żółty kartonik."
yyy? z argumentacji redaktora wynika, że jak nie ma akcji albo zawodnik nie bierze w niej udziału to można go walić, lać, dusić i co nie tylko. Kopnięcie zawodnika bez piłki, z premedytacją, do tego od tyłu (co w tym wypadku niewiele zmienia) CZERWO !
0
"Straciliśmy trzy gole w doliczonym czasie gry" do tego bramka z Realem od razu po wyrównaniu, co wg mnie daje jedno - brak koncentracji w każdym momencie gry ! przecież te 2-0 można było na spokojnie dowieźć do przerwy :/ wtedy normalnie zagrać 4-3-3 i kontrolować spotkanie, ehh szkoda, że sezon sie skończył 25 kwietnia :/ bo mnie na przykład Puchar Króla już mało obchodzi
0
@Inkk, granie na czas od pierwszej minuty pierwszego spotkania?ustawienie systemem 1-9-0-1, w rewanżu 1-10-0-0 ? w ciągu 180 min, zawitać 5 razy pod bramką rywala, najczęściej podającym zawodnikiem bramkarz ? heh dziękuję za taki "styl" gry i wizję futbolu, gdyby Barca w Londynie wygrała nawet 2-0 to i tak na CN non stop byłaby przy piłce i starała się strzelać bramki, a nie murowała własną 11stkę, tym się różni od innych zespołów, dla mnie są NAJLEPSI !
0
oczywiście przy wyniku 2-0 ;]
0
mam nadzieję, że w 92 minucie będę krzyczał "Panie Turek kończ Pan ten mecz!!"
0
*będę
0
@Sangria no moją nadzieję trochę stłumił wynik sobotniego meczu, gdzie też MUSIELI wygrać bo to był "najważniejszy mecz sezonu", ale pozostaje we mnie jeszcze sporo wiary, jednak myślałem, że po GD będą bardziej pewny wyniku
0
emocje i nerwy wzrastać będą z każdą upływającą minutą, ale nie uważam, jeśli nie strzelimy w pierwszej połowie to nie awansujemy... z Interem do jakiejś 80 minuty wynik był 0-0, a po końcowym gwizdku powinno być 2-0... no tak ale Barcelonie zawsze pomaga sędzia
0
Guardiola "zagrał" jakby chciał powiedzieć " a nie mówiłem, że liga jest niemożliwa do zdobycia"
0
ostatnie wyniki GD w lidze, 3-1, 1-1, 5-0, 2-0, 1-0, 6-2, 2-0, w końcu Real musiał się przełamać, szkoda ze w tak ważnym momencie, ciężko patrzeć z optymizmem na zbliżający się rewanż z Chelsea, ale co nam pozostaje, trzeba wierzyć
0
i do tego niefart taki, że mamy mniej czasu do przygotowania się do GD, a potem mniej czasu na dojście do pełni sił na rewanż z Chelsea.
0
0-1 z Chelsea daje praktycznie to samo co 1-3 z Interem, potrzebne 2-0 tyle, ze ewentualne 1-0 przedłuża nadzieje o 30 min, znów będzie baardzo ciężko
0
ciekawe czy Messi kiedykolwiek biegał w środku dziada :P
0
pamiętam mecz z Chelsea w sezonie 05/06 wiedziałem, że wyrośnie z niego wspaniały piłkarz, szkoda, że w tym meczu nie strzelił pięknej bramki Cechowi, piep...na poprzeczka :/
0
najgorsze, po raz kolejny zlekceważenie rywala, nieobecność w pierwszej 11stce nikogo z trio Xavi-Iniesta-Busi, przez co gra w pierwszej połowie nie wyglądała zbyt dobrze, pogłębiająca się nieskuteczność, "strach " pomyśleć jakimi wynikami kończyłyby się spotkania gdyby Barca wykorzystała z połowę świetnych sytuacji jakie sobie stwarza
Miejmy nadzieję, że kontuzja Alvesa to tylko drobny uraz
0
"Real Saragossa to jeden z ulubionych przeciwników Leo Messiego" tych ulubionych to on ma sporo ;] i tak na przykład niesamowity Messi stawia w jednym szeregu Real z Madrytu i ten z Saragossy, ktoś wie ile jest drużyn którym Leo wbił ponad 10 bramek ?
0
*niezmieniony
0
no Valdes lepiej, że nie dostał 2 kartki, bo wtedy liczy się czerwo a stan żółtych jest nie zmieniony (kiedyś taka sytuacja była z Pique) a Alexis rzeczywiście mógł na Getafe się wykartkować, ale po co te kalkulacje? trzeba grać najwyżej z Levante sobie odpocznie, a wiadomo kto ma 3 kartki ? bo przy złapaniu w nastepnym meczu, występ w GD też będzie zagrożony