0

Keirrison tez był gwiazdą w Brazylii

0

plusy sa takie ze rewanze u siebie i mecze beda niezwykle emocjonujące... bedzie ciezko ale wierze ze wygramy wszystko do konca

0

@Proti czemu nie Apoel ? najłatwiejszy z możliwych przeciwników :) szkoda ze Inter nie przeszedł, bo ich bym chciał najbardziej, a tak jest mi to szczerze obojętne, może być Chelsea a nawet Bayern czy Real

0

Gomez, you don't say :O

0

@adachy szczerze ? to jest równie prawdopodobne co trafienie na Apoel czy Real czy Milan itd ;]

0

dawajcie real w 1/4 LM trzeba pokazać miejsce w szeregu, bo już mnie wkurzają tą swoją pewnością siebie, zero pokory z resztą jak zwykle

0

ja pier..le no teraz to pojechali z tą ręką :/

0

Hasz29 przestan pier....ic, trudno no pech chciał,że głowny doznał kontuzji, później kibice realu się śmieją bo i mają z czego, na temat jakości sędziowania można polemizować, ale w tym wypadku to zwykły przypadek

0

hehe no to teraz rozumiem twoje zachowanie przepelnione frustacja ;] ale spoko ryżego wywalili może bedzie pierwsza 4 w PL, szkoda tylko, że wyszli z grupy tak mieliby większe szanse w LE

0

Ronaldo dzisiaj nie istnieje a i tak strzela 2 bramki :/

0

@cymek ale styl Barcy to w ogóle co innego, po prostu rzadko się nadarza okazja do kontrataku, fakt za często w taki sposób nie zdobywamy bramek ale potrafimy to robic np. z Realem na SB na 3-1

0

to bylo do przewidzenia, zeby jeszcze coś grali

0

i tak pewnie wygrają, niestety w tym sezonie strata bramki przez real na początku meczu i tak zawsze kończy się ich zwyciestwem :/ mogliby stracic tak w 80min może nie zdarzyliby urządzić remontady

0

zastanawiano się czy strzeli 50 bramke w rozgrywkach międzynarodowych a on prawie strzelił 50 bramke w samej LM ;] i teraz jednego gola mu brakuje by dołączyć do Henry'ego siedzącego na 3 miejscy podium najlepszych strzelców w historii LM

0

apoel ;]

0

dobra to podzielę się wiedzą jaką nabyłem:) División de Honor to pierwsza liga młodzieżowa (18 lat i mniej) podzielona jest na 7 grup ze względu na region, Barca Juvenil A jest w 3 grupie (3 mistrzostwa ostatnich 3 latach)

0

dobra już się doedukowałem sam ;]

0

sorry może niektórym to pytanie się wyda banalne i głupie, ale Juvenil to taka młodzieżówka jak u nas w młoda ekstraklasa ?

0

niech Coldplay zostanie na mecz i zagra Barcelonie Viva La Vida ;] Pep nie będzie musiał puszczać z płyty
PS. na pewno oddzielnie ;]

0

niezłą pamięć macie jak tak ;] ja tylko pamiętam wielką ulgę jak Eto'o z kilku metrów huknął pod koniec meczu

0

"Benfica Lizbona awansowała wczoraj po raz pierwszy od sześciu lat do ćwierćfinału Ligi Mistrzów." czy ten ostatni ćwierćfinał nie był z Barceloną ;> 2-0, Eto'o na pewno, drugiej nie pamietam

0

a ostatni mecz przegrany w fazie pucharowej to spotkanie z Liverpoolem sprzed 5 lat, od tamtej pory zwycięsko z CN nie wyjechał Celtic (3-2) Schalke (1-0) ManU (0-0) Lyon (5-2) Bayern (4-0) Chelsea (0-0) Stuttgart (4-0) Arsenal (4-1, 3-1) Inter (1-0) Szachtar (5-1) Real (1-1) czyli od porażki z The Reds 12 meczów u siebie w fazie pucharowej 9 zwycięstw i 3 remisy, 31-8 w bramkach

0

heh jak ładnie nazwano strzały niecelne - strzały w stronę bramki ;]

0

zamiast poprawiać jeden wyraz lepiej już nic nie pisz

0

i niezależnie czy Pique powiedział "sędzia ch.." czy grzecznie się ukłonił i zszedł do szatni i tak dostałby karę pieniężną, więc skończcie już jęczeć, a tak poza tym jak wieloletni kibic Barcy twierdzę, że za ten faul jak najbardziej należało się czerwo ( jedyną kwestią sporną jest to czy rzeczywiście faul był, wg mnie tak) niektórzy są chyba zbyt zaślepieni żeby to powiedzieć

0

ehh nie mogę czytać niektórych komentarzy, w Polsce na każdym szczeblu rozgrywek piłkarskich płaci się za kartki, od kilkudziesięciu złotych w najniższych ligach po kilkaset w ekstraklasie i tak jest zapewne na całym świecie, wyobraźcie sobie, że w Hiszpanii również. Jestem tylko ciekaw czy każdy zawsze płaci te 600ojro za czerwo czy jest to adekwatne do zarobków

0

tyle perełek z tej Afryki, z których wyrastają poźniej Eta, Drogby czy Yaya, a tamtejsza piłka to, nie oszukujmy się, po prostu dno.

0

straszny ciąg na bramkę jak na zawodnika, który występuje "w środku pola", na podstawie filmiku można stwierdzić, że to bardziej fałszywa (a może i taka prawdziwa) dziewiątka. Messi w niektórych meczach gra właśnie w taki sposób, że jest takim rozgrywającym napastnikiem (jakkolwiek to nie brzmi ;] )

0

tylko czemu wszyscy są tacy pewni wygranej ? :/ przypominam, że na wyjeździe zremisowaliśmy 2-2, a w tej chwili Athletic zajmuje bardzo dobrą 5 pozycję w lidze, najpierw Barca musi się pokazać z jak najlepszej strony i wygrać ten finał, a dopiero potem będzie można świętować

0

Barca_7 rozumiem, że został nawyk oglądania obrazków bez czytania treści ;] na powyższym nagraniu widać jak Iker rzuca rękawice w trybuny, ale w tekście jest wyraźnie napisane, że to Valdes oddał swoje jakiemuś dzieciakowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?