0

@login10, nie wiem jakim kryterium się kierujesz, zakładając, że mecz będzie bardzo ciężki i typujesz taki wynik, czyli... mecz "bardzo ciężko" - 4-1, "ciężki" 5-0, "średni" - 7-0 ?? to jaki wynik byłby przy "lekkim i przyjemnym" :|

0

wg mnie Valencia dostanie baty na SB (obym się mylił i musiał to odszczekać) a na pewno nie urwie pkt Realowi, są przemęczeni pewnie po meczu z Alkmaar, podobno Emery po sezonie się żegna z Valencia, więc nie ma za dużej motywacji (po meczu z Levante na trybunach powiewały białe chusteczki), poza tym ostatnie 3 mecze w lidze to 2 porażki i remis, więc w wielkiej formie nie są, a mecz z AZ jest raczej przysłowiową jaskółką, za to Real już do końca sezonu na każde spotkanie powinien wychodzić zmobilizowany na 100% , ale... ma nadzieję, że się mylę i po weekendzie będą -3/-4 pkt :)

0

administracjo droga, usuńcie post sojerrrra chłopak chciał błysnąć - nie wyszło i teraz przez to będzie pod newsem "śmietnik" jak to ładnie ujął, po pozytywnym rozpatrzeniu mojej prośby ten koment też do wyrzucenia ;]

0

@MessiBois nie tak jakby, tylko tak jest :/ pod nieobecność Villi nie mamy żadnego bramkostrzelnego zawodnika (oczywiście prócz Messiego) Alexis Pedro (który jest pod formą) Cesc nie są typowymi napastnikami co za tym idzie nie strzelają wielu bramek, żeby Xavi był w top3 goleadorów w drużnie (?!) trzeba więcej szans dawać Tello widać, że chłopak ma ciąg na bramkę i umie wykończyć akcję, no i trzeba skierować się ku opatrzności aby David jak najszybciej wrócił do pełni sił

0

nie wiem jak taki klub jak Barca może mieć tylko 2 (słownie dwóch) stoperów, z czego jeden nie jest najmlodszy i nie bedzie gral do40stki, a drugi dopiero odnajduje forme sprzed sezonu, czesto trzeba zatrudniać na tej pozycji bardzo dobrego DMa jakim jest Masche, jak dotąd na prawej obronie Alves nie miał zmiennika, a na lewej praktycznie nie mamy nominalnego obrońcy, bo Adriano to dla mnie bardziej pomocnik/skrzydłowy, konkluzja? transfery Barco:)

0

@Vego nie wiem kto Cię tam minusuje, ale skoro znasz już znaczenie jakiegoś słowa to naucz się go poprawnie używać, nie sztuką jest otworzenia strony ze słownikiem. Wyimaginowanego to można mieć przyjaciela, ale nie da się wypowiedzieć wyimaginowanych słów :|

0

Drugi karny naciągany, ale myślę, że i tak by to nie zmieniło wyniku dwumeczu, czyli awansu Barcelony. Po strzeleniu drugiej bramki spuścili trochę z tonu, a tak przy remisie na pewno atakowaliby z dużo większą zawziętością, a do gry pewnie desygnowany byłby Alexis. Niech Ibra się cieszy, że nie skończyło się 5/6-1 bo takim wynikiem powinien się skończyć mecz, gdyby nierozregulowane celowniki zawodników Barcy

0

jak można na Nsport puszczać mecz Bayernu ?! :/

0

a jak wygląda sytuacja w Mediolanie ktoś wie ? coś słyszałem, że Robinho chyba wypadł

0

tylko, że nigdy nie było 0-0 i przeciwnik za wszelką cenę nie musiał strzelic bramki, do tego Milan z tych wszystkich drużyn jest najsilnijeszy i do tego najlepiej zorganizowany w obronie, ale myślę, ze jednak damy radę. Tylko, zeby strzelic w miarę szybko a nie jak dwa lata temu z Interem, bo bedzie nerwowo

0

będą teraz jakoś niedługo wypowiedzi Guardiolii i zawodników ? czy będzie trzeba czekać do rana?

0

@gucio865 no nie wiem mi tam się Xavi nie zbyt podobał, zagrał przeciętnie bez większego błysku, ale to akurat było chyba spowodowane takim a nie innym przebiegiem meczu, nie miał okazji do pokazania geniuszu, jednak... miał 3 czy nawet 4 straty, które stworzyły okazje Milanowi i mogły się skończyć baaardzo źle

0

@N20 no z tym "kotłem" to przesadziłeś, nie od dziś wiadomo, że kibice na CN to w większości "niedzielni kibice", którzy przychodzą z rodzinami z kanapkami, niestety nie ma czegoś takiego jak w Niemczech czy Anglii czy nawet w Polsce, ale liczę na przyzwoity doping. btw miała chyba powstać odpowiednia trybuna do głośnego dopingu ? te plany jeszcze istnieją?

0

@sloniostg ten mecz nie będzie mniej ważny w tym roku od Czechy - Grecja, "nie będzie mniej ważny" ? tak siedzę i myślę i nie do końca wiem o co chodzi :|

0

*wg mnie

0

@szymon jednak nie popadajmy w drugą skrajność, zagrał mecz lepiej niż wszyscy się spodziewali, dość dobrze się ustawiał, parę razy były problemy z wyjściem spod pola karnego ale to już zasługa dobrego pressingu z strony Milanu, wg Pique bardzo brakuje... szybkości, jest jakiś ociężały (ale to niestety już się nie zmieni ), Zlatan któy ma z 3 metry wysokości ;] wyprzedał go na kilku metrach

0

@Adek ja to zaznaczyłem w pierwszym zdaniu swojej pierwszej wypowiedzi ;)

0

@Mateo819 też mi się wydaje, że zbytnia przesada z tym "spustoszeniem", jeszcze miał okazję dobić strzał Messiego, może gdyby grał dłużej coś by więcej zdziałał a tak szału nie było

0

mam tę samą nadzieję ;] Amen

0

@FCBkatalończyk95 to tym bardziej było coś nie tak w ustawieniu, bo lewa flanka nie istniała właśnie przez to i atakowaliśmy 5 na 8, z tyłu był bardzo dobrze dysponowany Masche Puyol Pique i Busi, więc po co jeszcze Keita, moim zdaniem już bardziej przydałby się Thiago, który jest także dobry w odbiorze (mały ale zadziora ;] ) ale daje niebotycznie większe możliwości z ofensywie

0

no to jest (przepraszam za wyrażenie) pieprzenie ze strony hiszpańskich dziennikarzy, najgorszy był brak pomysłu na rozbicie autobusu i wprowadzenia jakiegoś elementu zaskoczenia (prócz właśnie wspomnianego rzutu wollnego) no i nie najlepsza dyspozycja co poniektórych graczy. Fakt faul był na Alexisie ale on powinien to po prostu strzelić wcześniej, pomyłka sędziego, nie rozumiem czemu ten co jest odpowiedzialny za pole karne nic nie sygnalizował :/ przecież widział akcje z 2 metrów. Druga sytuacja ? Puyol był ciągnięty ale jak widać nie wiele sobei z tego robił, więc sędzia widocznie stwierdził, że jakoś specjalnie te zagranie kapitanowi nie przeszkadza, że Puyol upadł można było coś pomarudzić, sędzia idealny nie był ale nie uważam aby był najgorszym aspektem meczu

0

@FCBkatalończyk95 skąd wiesz jakie zadania miał Keita? jeśli nie miał pomagać z przodu to Guardiola chyba chciał te 0-0 bo tak wychodziłoby, że na 8 zawodników Milanu, którzy bronili dostępu do 16stki, wystawił 5 ofensywnych graczy ( i to z Alvesem)

0

@szymonst tylko, że Kanonierzy nie mieli nic do stracenia, ruszyli jak dzicy, do tego Milan był pewny, że nie przegra dwumeczu (skład też chyba nie był optymalny) i to zlekceważenie oraz ambicja Arsenalu sprawiła, że było 3-0 do przerwy. Mecz na CN będzie wyglądał bardzo podobnie jak ten dzisiejszy, autobus i próba rozbicia go przez Barce

0

niektórzy piszą, że Keita jest dobry w destrukcji... to ja chcę zobaczyć liczbę odebranych piłek, bo mi się wydaje, że nie było ich zbyt wiele

0

tak w ogóle to na jakiej pozycji grał Keita dziś ? Iniesta też za bardzo nei wiedział chyba co ma grać, lewa strona w tym meczu nie istniała, nie licząc 2 zrywów Tello

0

@AI FCB Messi chyba sobie to wziął za bardzo do serca bo większość meczu truchtał żeby się nie zmęczyć

0

*jedyną ekipą

0

po słabej jak na Barcę pierwszej połowie miałem nadzieję, że Pep opieprzy trochę zawodników coś poprzestawia i będzie to lepiej wyglądało w drugiej odsłonie... niestety tak nie było :/ jak Barca była jedynym zespołem w 1/8 który wygrał pierwszy mecz na wyjeździe tak teraz jest jedyną która nie wygrała

0

najbardziej szkoda ładnie wykonanego wolnego i brak strzału Alexisa :/ takie rozegranie stałego fragmentu gry robi się raz jedyny w meczu i to musi być gol

0

szkoda ze defensywa to nasza najlepsza formacja w tym meczu:/ Xavi slabo dzis mial 3 4 takie straty na kontre ze gdyby nie Pique i spolka to by bylo noeciekawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?