karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nadachu ja oglądałem :) gol Ivanowicza z metrowego spalonego nie wiem jak można było tego nie zobaczyc :/ do tego trzeba dodać, że Chelsea była po prostu słaba, nie wiem jak kadrowo to wyglądało czy mocno rezerwowy skład bo za bardzo w tym sezonie nie interesuje się londyńskim klubem
0
po co ? niech grają normalnie z Getafe dostaną to dostaną i nie zagrają z Levante, a jak nie dostaną to niech Pep posadzi ich na ławce, takie moje zdanie, Valdes jakby tyle nie gadał to by nie miał tych kartek, za "głupie" kartki powinny być kary od klubu, Messi też z tych swoich 5 co już dostał to chyba 2 za "polemikę" z sędzią 2 za zagranie ręką i chyba za uderzenie bez gwizdka
0
"Manolo Jimenez zapowiedział, że nie ma zamiaru nawadniania murawy przed spotkaniem z Barçą." o ile dobrze kojarzę w LM jest OBOWIĄZEK nawadniania murawy przed meczem i w trakcie przerwy, coś takiego powinno być i w lidze, choć kij ma dwa końce, swego czasu Chelsea skrzętnie wykorzystała ten przepis i Barca musiała grać na istnym kartoflisku (oczywiście za czasów MOU to było)
0
najgorzej, że nie ma już kiedy się wykartkować :/ mecz z Levante na wyjeździe ? będzie równie ciężko (a moze i ciężej) jak w dzisiejszym meczu, trzeba liczyć na to by Alexis i Valdes przez dwa mecze nie złapali kartki
0
@Ras White Nigga do marki jak już ona przyznaje tytuł pichichi
0
@the506miz, ale gwizdnął i też nikt nie ma mu tego za złe
0
w końcu zaczęli gwizdać karne Barcelonie, pamiętacie sytuację z początku sezonu ? ile było sytuacji i żadnych karnych
0
no czemu Messi tak zawsze nie uderza ? a nie flaki jakieś
0
haha no tego nie słyszałem Chuck Norris jest ojcem Masche :D
0
heh Messi to teraz ośmieszył całą obronę, a Adriano ośmieszył sam siebie
0
@casterr za 14mln wraca po tym sezonie chyba, chyba, że Roma dopłaci ileś tam mln
0
Real będzie miał dużo łatwiej niż teraz Barca, wiadomo, że w poźniejszym etapie sezonu, mecze u potencjalnych spadkowiczów są bardzo ciężkie, nie mają nic do stracenia, walczą, gryzą trawę, a taka Barca gra na pewniaka co jest jak widać zgubne
0
po co to kur... ?! zaraz sie kartki posypią :/
0
jeszcze o własne nogi się przewraca ;]
0
żeby Barca grała z takim zaangażowaniem jak Saragossa to byłoby z 5-1 :/ niech się ogarną w końcu bo 11 na 10 mało bramki nie stracili
0
@zabibarca żartujesz sobie ?
0
niestrzelony karny, 3 bramki, czerwo, dzieje się ;] karta trochę naciągana ta żółta
0
czerwo :P ale mecz
0
no kwit dla Keity więc, po przerwie ławeczka :)
0
na razie obraz gry się wielce nie zmienił, bramki sytuacyjne, więc nie ma co się podniecać
0
żart oczywiście ;> bo ładnie dostał
0
Alecis wiedział, że Alves symuluje to poleciał do przodu ;P
0
hehe a tam Alves nie żyje D:
0
Puyiii !
0
heh ;] no Pep powiedział, że Barca nie wygra ligi i robi wszystko by tak rzeczywiście było
0
Pep musi ogarnąć zespoł w przerwie, Busi za Keite to na bank reszty nie jestem pewien
0
brawo Valdes zrehabilitowałes sie
0
ja pier.... :D
0
nie zbyt ciekawie to wygląda :/ Saragossa gra bardzo ambitnie
0
w domu ;]