0

@MaTi1515 ale ten temat wiąże się bardzo z Mou, bo on zawsze podważa decyzje sędziów, ironicznie klaszcze a nawet zakrada się na parkingu, także jeśli widać, że komisja ma zamiar być surowsza pod tym względem to Żoze będzie musiał spokornieć albo na każdym stadionie rezerwować sobie lożę vip

0

Z jednej strony się cieszę, bo widzę, że federacja bierze się ostro za takie wybryki. Jak czytałem, że Ceneo czy jak mu tam grozi od 4 do 12 meczów zawieszenia to się śmiałem i myślałem "taa na pewno, góra 1 mecz". Z drugiej strony myślę, że to może nie być ostatnia kara nałożona na Tito. Wydawało mi się, że Pep jest bardzo ekspresywny, ale jak widać Vilanova jest bardziej dosadny ;>

0

a jak jest w ilości oficjalnych trofeów ? też chyba coś koło remisu

0

oczywiście nikt z minusujących nie wpadł na to, że właśnie po moim poprzednim poście została wprowadzona poprawka do "niusa" , szkoda, że nie istnieje możliwość usuwania swoich komentarzy, albo chociaż redakcja mogłaby wyrzucać tego typu komenty

0

Skoro lecą samolotem to raczej słabo pasuje "zaraz po przyjeździe"

0

Real Madrid Castilla - przyszłość... Getafe :)

0

ha, wiedziałem, że Messi to nadczłowiek, potrafi latać i stawać się niewidzialnym :) aż Pedro się zdziwił

0

jeśli nie będzie przynajmniej 3-0 to hejterzy z Madrytu stwierdzą, że Barca nie istnieje bez Messiego, Valdesa, Puyola, Pique, Busquetsa, Xaviego, Iniesty, Villi, Cesca i Pedro

0

Luis Enrique przeszedł z Realu do Barcy :P

0

ja byłem uprzejmy i podałem we wcześniejszym komentarzu:)

0

no o tym mówię ;]

0

Juanfran jaki zakręcony ;D

0

nie wiem ja tu też nie widzę tego linka, więc sam wrzucę

0

Ibra to zrobił pod publiczkę, myślę, że ze strony Jordiego jest to bardziej szczere

0

hahaha dobry murzyn robol :D

0

zaraz piłki się pokończą:D mógłby trochę poczarować a nie wszystkie wybijać w trybuny

0

aleee niebieskie te stroje, za mało bordo :/

0

biedny :/ przez kontuzję nie wystąpił ani w finale CdR ani na Euro a teraz jeszcze nie pojedzie na IO :/

0

@whatis po pierwsze "tę" nie "tą", po drugie tytuł zdobywcy Superpucharu Europy, tak samo jak tytuł zdobywcy LM

0

ciekawe jaki teraz będzie jego imaż... elegancki gajer a la Pep czy dresik a la Smuda ? ;]

0

Niemcy muszą wygrać z Dania, a Holandia z Portugalią min. 2-0 i Oranje wychodzą z grupy :)

0

na dobrą sprawę to połowa chłopaków z drużyny ma taką drogę za sobą, to coś wspaniałego zaczynać się uczyć grać w piłkę w klubie, przejść z nim wszystkie szczeble młodzieżowe, występować w drużynie rezerw, a na koniec podnosić puchary za LM, LaLige czy CdR

0

W sezonie 08/09 tez nie bylo pasow, tez bylo wiele głosów krytyki, a to był historyczny sezon i na koniec jakoś już nie było słychać narzekań na trykoty , coś czuję że teraz będzie podobnie

0

Kto by nie był teraz trenerem wątpię aby stworzył taką niepowtarzalną atmosferę w szatni jaka była za Pepa, ten zespół to była jedna wielka rodzina

0

bardziej mnie zastanawia fakt, że jedni przyjechali z partnerkami inni samotnie, a Afellay z kolegą ;] tak swoją drogą to chłopak musi mieć ciężko, jako jedyny z drużyny nie mówi po hiszpańsku

0

@RanDiFCB idiotą jesteś ? to jest Chilijczyk siłą rzeczy będzie miał śniadą karnację, a już argumentu "równo przystrzyżony" w ogóle nie rozumiem, co ma nosić dredy ? :O

0

Busquets ma skończone 23 lata

0

I teraz chyba nie będzie mógł zagrać w pierwszym meczu nastepnego sezonu, przynajmniej tak jest gdy sie.otrzyma piątą (dziesiątą itd) żółtą, jeśli nie poprawcie mnie

0

@Ja Cule o co Ci chodzi? van Persi jest na 3 miejscu w klasyfikacji złotego buta, a Benzema strzelił w sezonie ponad 30 we wszystkich rozgrywkach, w Barcelonie po Messim jest przeeepaść i następny zawodnik z jakimiś 15 bramkami, ale jeśli Villa wróci do optymalnej formy to uważam, że nie potrzeba żadnego napastnika na następny sezon

0

Bale i Alves w jednej drużynie? Czyli gralibysmy dwoma obroncami? Bo ich typowymi defensorami nazwać nie można, niektorzy to chcieliby aby Barca grala systemem 2-4-4, a i tak w tej chwili gra najbardziej ofensywny futbol na swiecie. Lewy obrońca to nie jest pozycja, ktora potrzebuje rewolucji, tu potrzeba solidnego zawodnika, dobrze radzacego sobie w destrukcji, a nie demona szybkości wirtuoza techniki czy bombardiera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?