karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdyby miał mięśnie jak Puyol to wracałby po kontuzjach szybciej do zdrowia ;> oczywiście mówię to z przymrużeniem oka, ale Isaac mógłby pochodzić trochę na siłkę, na pewno by nie zaszkodziło :)
0
Jak można było nie zobaczyć spalonego Alby to nie mam pojęcia. Forma Pedro bardzo cieszy tylko przez to Villa w ogóle sobie chyba nie pogra, bo przed nim jest jeszcze Alexis (przynajmniej w hierarchii Tito)
0
no niestety ale wg mnie to przez niego padła bramka na 2-2, gdyby wyskoczył razem z Masche do przodu spaliliby Ronaldo, do tego przypomina mi się zagranie z Arsenalem, gdy później ofiarnie interweniował Javier, gdyby nie Argentyńczyk Barca nie zdobyłaby LM w tamtym sezonie, właśnie przez błąd Adriano, imo Brazylijczyk jest jednym z najsłabszych ogniw w Barcelonie
0
VamosBarcaVamos jak można powiedzieć, ze bramka jest bardziej efektywna, pomniejszając fakt, że nie używa się podwójnego stopniowania
0
tabaluga56 Ibra raczej tytułu pichichi nie zdobędzie, co innego Złotego Buta, jak na razie prowadzi
0
Rozumiem, ze teraz aresztowali go profilaktycznie:p
0
ale co tam, dalej niech Bartra siada na ławce nawet z ogórkami, po co ogrywac młodego stopera, lepiej niech w obronie grają pomocnicy (sic!)
0
jestem ciekaw gdzie trafi Falcao, bo zawodnik z takim potencjałem na pewno długo w Atletico to nie usiedzi, wydaje mi się, że nie będzie to żaden z hiszpańskich gigantów, raczej Anglia ewentualnie PSG
0
tylko niech nikt nie wyskakuje z tekstami typu "zmienić sztab medyczny" itp bo nie da się zapobiec kontuzji kolana czy skręcenia kostki nie mówiąc o połamanej ręce, wg mnie jedyne kontuzje, którym można zapobiec to naciągnięcia mięśni
0
może i są z innej planety, ale wygląda na to, że w tym sezonie Ziemianie nie oddadzą bez walki Złotego Buta (Ibra - 9 bramek, Falcao - 8)... będzie ciekawie i szczerze powiem, że nie postawiłbym żadnych pieniędzy na to kto strzeli najwięcej bramek w Europie (oczywiście kierując się rozumem:) )
0
właśnie w trakcie meczu doszedłem do podobnego wniosku, że arbiter dał kartkę Arbeloi tylko po to by się usprawiedliwić niewyrzuceniem Xabiego
0
ależ Tito film jest i to nie jeden, na YT chociażby "Pepe - The Assassin" polecam niezłe kino akcji, uwaga +18
0
ehh większego bezmózga i hipokryty nie znam, nie wspominając już sytuacji, które dosadnie pokazały, że typ ma coś głową, to przypominają mi się takie sytuacje:
1. Cesc (chyba) ręką uderza go w klatkę bądź szyję ten pada trzymając się za twarz
2. Puyol dosłownie ociera się plecami o niego, ten pada w polu karnym jakby dostał od Zidana,
3. Messi fauluje (fakt to fakt) go, a ten pada tarza się po murawie i spogląda w między czasie co robi sędzia
trzeba mieć tupet, żeby w jego wypadku rzucać takie teksty
0
Wow, spokornieli wszyscy w tym sezonie i z jednej, i z drugiej strony, cieszy mnie to
0
niestety serce Barcelony będzie siedziec w tym meczu na trybunach :/ mam nadzieję jednak, że cała Barca zagra z zaangażowaniem El Capitano
0
l0Messini, no akurat Europy :P do mistrzostw świata to eliminacje mają "dorośli"
0
masakra co sie dzieje na boisku :/ pozabijają się zaraz
0
no kurwa :/
0
Cesc typa połamał :P
0
dziwny sędzia ani karny ani kartka, kontakt był ale gramy dalej
0
Jak na zwykłym nsport może iść mecz Cluj-ManU? Nie ogarniam tego, myślałem, że sobie spokojnie w tv obejrze mecz Barcy:/
0
no dobra ale nie oszukujmy się w tym sezonie jeszcze Barca nie rozegrała ŚWIETNEGO meczu, pierwszy mecz SPH mógłby taki być gdyby się skończył wynikiem 4-1 a nie 3-2, mam nadzieje, że ta najwyższa forma jeszcze przyjdzie
0
*Guardioli
0
pamiętam jak był kiedyś artykuł "gladiatorzy Gurdiolii" czy jakoś tak, dla mnie Abi jest właśnie Gladiatorem z krwi i kości
0
sorry za wyrażenie ale ci izraelici i muzułmanie są pojebani na punkcie swoich wyznań, ci drudzy przeciez sprzedają koszulki Barcelony bez krzyża w herbie, czy to nie jest chore ?
0
idąc Twoim tokiem rozumowania, żaden piłkarz nie powinien się wypowiadać, bo każdy gra dla pieniędzy, większych mniejszych ale nikt nie biega za darmo, Keita z Barceloną jako piłkarz osiągnął wszystko, zaczynało brakować dla niego miejsca w drużynie więc przyszedł czas na nowe doświadczenia, jedni wybierają trochę bliższy wschód inni stany on poleciał do Chin, ale i tak nigdy nie nazwę go najemnikiem jakim jest np. Ibra
0
pamięta ktoś GD w którym Thiago grał świetnie i była tam jedna taka sytuacja jak chyba kilku zawodników Realu objechał ? nie mogę sobie przypomnieć kiedy to było :/
0
no jakby obronił strzał Xaviego to wyszedłbym z siebie
0
wiadomo, że podczas meczu emocje są spore i czasem puszczą nerwy, a po meczu i tak pójdą razem na pi.. ten no soszek jakiś :)
0
tysiąc podań a traci Messi, świat staje na głowie