0

gdyby miał mięśnie jak Puyol to wracałby po kontuzjach szybciej do zdrowia ;> oczywiście mówię to z przymrużeniem oka, ale Isaac mógłby pochodzić trochę na siłkę, na pewno by nie zaszkodziło :)

0

Jak można było nie zobaczyć spalonego Alby to nie mam pojęcia. Forma Pedro bardzo cieszy tylko przez to Villa w ogóle sobie chyba nie pogra, bo przed nim jest jeszcze Alexis (przynajmniej w hierarchii Tito)

0

no niestety ale wg mnie to przez niego padła bramka na 2-2, gdyby wyskoczył razem z Masche do przodu spaliliby Ronaldo, do tego przypomina mi się zagranie z Arsenalem, gdy później ofiarnie interweniował Javier, gdyby nie Argentyńczyk Barca nie zdobyłaby LM w tamtym sezonie, właśnie przez błąd Adriano, imo Brazylijczyk jest jednym z najsłabszych ogniw w Barcelonie

0

VamosBarcaVamos jak można powiedzieć, ze bramka jest bardziej efektywna, pomniejszając fakt, że nie używa się podwójnego stopniowania

0

tabaluga56 Ibra raczej tytułu pichichi nie zdobędzie, co innego Złotego Buta, jak na razie prowadzi

0

Rozumiem, ze teraz aresztowali go profilaktycznie:p

0

ale co tam, dalej niech Bartra siada na ławce nawet z ogórkami, po co ogrywac młodego stopera, lepiej niech w obronie grają pomocnicy (sic!)

0

jestem ciekaw gdzie trafi Falcao, bo zawodnik z takim potencjałem na pewno długo w Atletico to nie usiedzi, wydaje mi się, że nie będzie to żaden z hiszpańskich gigantów, raczej Anglia ewentualnie PSG

0

tylko niech nikt nie wyskakuje z tekstami typu "zmienić sztab medyczny" itp bo nie da się zapobiec kontuzji kolana czy skręcenia kostki nie mówiąc o połamanej ręce, wg mnie jedyne kontuzje, którym można zapobiec to naciągnięcia mięśni

0

może i są z innej planety, ale wygląda na to, że w tym sezonie Ziemianie nie oddadzą bez walki Złotego Buta (Ibra - 9 bramek, Falcao - 8)... będzie ciekawie i szczerze powiem, że nie postawiłbym żadnych pieniędzy na to kto strzeli najwięcej bramek w Europie (oczywiście kierując się rozumem:) )

0

właśnie w trakcie meczu doszedłem do podobnego wniosku, że arbiter dał kartkę Arbeloi tylko po to by się usprawiedliwić niewyrzuceniem Xabiego

0

ależ Tito film jest i to nie jeden, na YT chociażby "Pepe - The Assassin" polecam niezłe kino akcji, uwaga +18

0

ehh większego bezmózga i hipokryty nie znam, nie wspominając już sytuacji, które dosadnie pokazały, że typ ma coś głową, to przypominają mi się takie sytuacje:
1. Cesc (chyba) ręką uderza go w klatkę bądź szyję ten pada trzymając się za twarz
2. Puyol dosłownie ociera się plecami o niego, ten pada w polu karnym jakby dostał od Zidana,
3. Messi fauluje (fakt to fakt) go, a ten pada tarza się po murawie i spogląda w między czasie co robi sędzia
trzeba mieć tupet, żeby w jego wypadku rzucać takie teksty

0

Wow, spokornieli wszyscy w tym sezonie i z jednej, i z drugiej strony, cieszy mnie to

0

niestety serce Barcelony będzie siedziec w tym meczu na trybunach :/ mam nadzieję jednak, że cała Barca zagra z zaangażowaniem El Capitano

0

l0Messini, no akurat Europy :P do mistrzostw świata to eliminacje mają "dorośli"

0

masakra co sie dzieje na boisku :/ pozabijają się zaraz

0

no kurwa :/

0

Cesc typa połamał :P

0

dziwny sędzia ani karny ani kartka, kontakt był ale gramy dalej

0

Jak na zwykłym nsport może iść mecz Cluj-ManU? Nie ogarniam tego, myślałem, że sobie spokojnie w tv obejrze mecz Barcy:/

0

no dobra ale nie oszukujmy się w tym sezonie jeszcze Barca nie rozegrała ŚWIETNEGO meczu, pierwszy mecz SPH mógłby taki być gdyby się skończył wynikiem 4-1 a nie 3-2, mam nadzieje, że ta najwyższa forma jeszcze przyjdzie

0

*Guardioli

0

pamiętam jak był kiedyś artykuł "gladiatorzy Gurdiolii" czy jakoś tak, dla mnie Abi jest właśnie Gladiatorem z krwi i kości

0

sorry za wyrażenie ale ci izraelici i muzułmanie są pojebani na punkcie swoich wyznań, ci drudzy przeciez sprzedają koszulki Barcelony bez krzyża w herbie, czy to nie jest chore ?

0

idąc Twoim tokiem rozumowania, żaden piłkarz nie powinien się wypowiadać, bo każdy gra dla pieniędzy, większych mniejszych ale nikt nie biega za darmo, Keita z Barceloną jako piłkarz osiągnął wszystko, zaczynało brakować dla niego miejsca w drużynie więc przyszedł czas na nowe doświadczenia, jedni wybierają trochę bliższy wschód inni stany on poleciał do Chin, ale i tak nigdy nie nazwę go najemnikiem jakim jest np. Ibra

0

pamięta ktoś GD w którym Thiago grał świetnie i była tam jedna taka sytuacja jak chyba kilku zawodników Realu objechał ? nie mogę sobie przypomnieć kiedy to było :/

0

no jakby obronił strzał Xaviego to wyszedłbym z siebie

0

wiadomo, że podczas meczu emocje są spore i czasem puszczą nerwy, a po meczu i tak pójdą razem na pi.. ten no soszek jakiś :)

0

tysiąc podań a traci Messi, świat staje na głowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?