0

Moim zdaniem nie pobiją rekordu pkt w całym sezonie, z bardzo prostego powodu, Liga będzie świętowana w kwietniu i zapewne ostatnie mecze Tito odpuści, da pograć młodym, rezerwowym i wtedy myślę, że Barca pogubi trochę puntów. Aby pobić rekord paradoksalnie jest potrzebny bardzo mocny przeciwnik, który będzie dotrzymywał kroku do ostatniej kolejki, w tym sezonie nie ma co na to liczyć.

0

" w tych 50 spotkaniach zdobył łącznie 16 bramek" "jego świetna dyspozycja w Barcelonie (23 bramki w 52 meczach)..." wychodzi na to ze w ciagu dwóch spotkań strzelił 7 bramek, cos chyba nie tak

0

nie będzie żadnych newsów ? :( od dwóch godzin odświeżam główną i nic

0

Tello kiedyś próbował strzelić w jakiś inny sposób ?

0

Cristiano w 2008 zdobył i było to w czasie gry w MU więc nie ma w tym zestawieniu

0

BulaKG, niby jaki prawem masz czelność mówić, że drużyny z PL przewyższają te z LL ? jakim prawem twierdzisz, że Wigan, Reading czy Queens Park są lepsze od Osasuny, Espanyolu czy Deportivo ? Proszę oświeć mnie. Czemu jedynym argumentem ludzi, którzy uznają PL najlepszą ligą świata, jest wyrównany poziom?! Sam właśnie podałeś świetny przykład, wymienieni przez Ciebie zawodnicy to jedni z najlepszych z PL (nie licząc Torresa), a gdzie się wyszkolili ? kto im nadał aktualnego wyrazu? skąd odchodzili jako gwiazdy ? Aaa jeszcze zapomniałem przecież angielski futbol jest taki dobry bo tam się gra twardo i fizycznie... wow, nie wiedziałem, że toporny styl grania opierający się na twardych wejściach w przeciwnika przewyższa polot i finezję. Więc reasumując takie, za przeproszeniem pierd**enie to możesz sobie wsadzić... między bajki, chyba, że chcesz się bić na hipotezy, to ja mówię, że liga niemiecka jest lepsza niż angielska boo ? bo tak :)

0

Los_Dawidos, wez 30-40 pierwszy drużyn rankingu Fifa i przelicz głosy (bo mi się nie chce :P ), jestem pewien, że Messi i tak byłby na pierwszym miejscu

0

polecam obejrzeć pierwszy filmik jaki sie pokazuje po zakończeniu tego z treningu, parę wspomnień z nie tak dalekiej przeszłości... ciągle nie mogę zrozumieć dlaczego taki zawodnik jak Davids nie zagrzał dłużej miejsca w Barcelonie

0

kurcze mogli się trochę pospieszyć, bo teraz Thiago i mały Pique będą w różnych kategoriach wiekowych :P

0

nie rozumiem ludzi co pochwalają takie prostackie zachowanie ! wyobrażacie sobie aby Puyol coś takiego zrobił ? sędziowie popełniają błędy w każdym meczu, ale nikt nie ma im prawa grozić

0

BJJ nie jestem ekspertem, ale myślę, że gdybyś miał zerwany mięsień dwugłowy uda to byś za przeproszeniem się zesrał z bólu,a nie biegał za piłką :) byłem naocznym świadkiem jak typ zerwał (bądź naderwał) mięsień dwugłowy podczas biegu na 200metrów, znosili go na noszach i nie wyglądał jakby chciał jeszcze sobie pobiegać :P

0

szkoda, że muszę już iść bo z chęcią bym podyskutował :P

0

jak juz powiedziałem, o tym czy Barca wygrałaby po kolei z Fulhamem, Stoke, Swansea ,West Hamem, Liverpoolem, Fulham itd to możesz sobie pogdybać, tak samo czy ManU nie przegrałoby z Osasuną czy Levante, a w takim wypadku to Twoje zdanie ma taką samą wartość co żulika spod sklepu, można się bić na słowa, Ty powiesz BLP najlepsza ktoś BBVA, Ty powiesz Casillas najlepszym bramkarzem ktoś powiem Hart, dla Ciebie najlepszym trenerem jest Mourinho dla kogoś innego Del Bosque itd itd bezsensowna potyczka i jeszcze a propos tych wyników w pucharach, to nie jest ciągle ta sama grupa drużyn tylko raz jest to Levante raz Sevilla czy Athletic bądź Malaga i w jednym sezonie taka drużyna może zająć 12 lokatę w lidze a po roku być na premiowanym miejscu do europejskich pucharów, więc wg mnie nie ma bardziej relatywnej oceny siły ligi jak współczynnik wyliczany przez Uefa

0

Scorpion22 to od razu Cię trochę uciszę, w rankingu UEFA na rok 2013 ! Hiszpania jest sporo przed Anglią, BLP bliżej do trzeciej Bundesligi niż do prowadzącej BBVA i to jest FAKT, na ranking roku 2012 wchodziły wyniki z Europy w sezonie 11/12 i czterech poprzednich edycji, aktualne rezultaty czyli z LM 12/13 i LE 12/13 idą już na rok 2013, spróbuj powalczyć z tym FAKTEM a ja spadam na trening pozdro

0

podtrzymując zdanie LeB nie ma opcji, żeby na własnych domysłach określić poziom ligi, bo tylko hipotetycznie możesz zestawić drużyny ze środka i z dołu tabeli obydwu lig, np. Swansea - Rayo, można się tylko wypowiedzieć na temat ekip grających w Europie (LM, LE) o innych można sobie pogdybać

0

no ja tego nie zaprzeczę, bo wg. Uefa tak jest, a to oni tworzą ranking lig europejskich, ale idę w zakład, że w roku 2013 liga hiszpańska będzie na pierwszym miejscu

0

a Ty niby, na którym miejscu stawiasz lige hiszpańską? pewnie gdzieś w koło ukraińskiej albo holenderskiej

0

Nie uważam aby Valdes był najlepszy na świecie, ba chętnie widziałbym kogoś o wyższych umiejętnościach w bramce Barcy, co do Masche mam mieszane uczucia, bardzo dobre mecze przeplata ze słabymi, ale dla mnie i tak jest lepszy niż swego czasu Oleguer :D nie twierdzę, że Barca to drużyna idealna choć o ideał czasem się ociera, ale... liga hiszpańska w tym momencie jest druga na świecie (minimalnie gorsza od angielskiej) i myślę, że następnym sezonie może być na pierwszym miejscu

0

w takim razie może to nie Ty, więc czym się kierujesz w układaniu hierarchii lig ? bo jestem ciekaw

0

kiedyś chyba czytałem teorię persony o nicku Scorpion22, że poziom ligi zależny jest od ilości zawodników biorących udział w MŚ czy ME

0

ten pan już siedział na ławce jako pierwszy trener w tym sezonie, gdy Tito był zawieszony, na pewno na CN z Valencią (1-0) i chyba z Getafe (1-4)

0

połowa mojego ulubionego duetu z Barcy, cała jego okazałość w moim avatarze

0

@la-ninita, owszem obchodzi, bo niby na jakiej podstawie przyznawaliby Złotego Buta ?

0

nie rozumiem czemu wszyscy niby uznawali rekord Mullera, a nagle jak pobił go Messi to ćwierć świata uważa, że to ich zawodnik strzelił najwięcej bramek, chore, Messi bramki strzelał w jednej z najsilniejszych lig świata, w LM, oraz na arenie między narodowej (ale nie strzelał z jakimś Gabonem, tylko np. Brazylii czy Niemcom) więc jak dla mnie to on powinien bezsprzecznie być rekordzistą

0

@Caratan, po pierwsze, na pewno Messi jakby założył zwykły t-shirt i stare korki to by strzelił tylko połowę tych bramek, po drugie przeciwnicy też mają te odnowy, "kosmiczne stroje" i do tego mogą analizować grę Messiego na nagraniach video i jakoś nie potrafią go zatrzymać i nikt inny też tylu bramek nie strzela, choć korzystają z tych dobrodziejstw techniki, kiedyś w mocnych (a brazylijska nigdy taka nie była), europejskich ligach jak do lidera przyjeżdżał outsider to padały wyniki od 5-0 w górę, teraz naprawdę każdy może wygrać z każdym... bo teraz wprowadza się dużo większy zmysł taktyczny

0

"W rezerwie potrafiący zrobić różnicę Deulofeu" bez przesady, na podstawie czego niby, ten Pan twierdzi, że młody może zrobić różnicę, tego, że gra i strzela w 2 lidze? być może jego czas nadejdzie, ale jak na razie po prostu jest za słaby na pierwszą drużynę. Bojan już lepiej wyglądał w jego wieku, a i tak mocny punktem Barcy nigdy nie był. Takie moje zdanie

0

hahaha ładne weszła

0

haha kibice Celty ole ole przy podaniach :D ciekawe jak się czuł Real przy tym :P

0

@auoan ale będą musieli wystawić mocny skład na SB, a Barca będzie mogła dać pograć młodzieży :)

0

ładna akcja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?