0

ciepłe kulki ! ;]

0

jak RvN losuje to Real na Borussie trafi :P

0

nareszcie ;] Patrick !

0

mam !

;> jedna z pierwszych jaką słyszałem w tej tematyce

0

FCBFOREVER, niezłe, jest jeszcze jedna zajebista piosenka o Barcelonie już trochę starsza (między innymi o Henrym Eto R10 się w niej wspomina) miałem w zakładkach ale nie mogę znaleźć :/

0

czemu jeszcze nie ma newsa odnośnie losowania ? i dlaczego znowu będzie losował były piłkarz Realu ?

0

jak dla mnie najsłabszy na boisku wczoraj był Busquets :/ zero odbiorów zero kreatywności, Paryżanie przebiegali sobie po prostu obok niego z piłką

0

Messi na boisku - Morale drużyny przeciwnej -5, Morale Twojej drużyny +10, niezły talizman ;>

0

Barca to chyba powinna pierwsze mecze przegrywać, bo wtedy w rewanżu ostro zapier...., a nie jak teraz wyszli na sporym luzie

0

dochodzi 14 i jak te "testy" ? kiedy będzie oficjalna decyzja ?

0

nie karmcie trolla :P

0

@Kruczek owszem w grupie dali radę, ale zawsze są jakieś ale ;> akurat grali z Realem jak był w lekkim dołku, ManCity to nie jest jeszcze drużyna ograna w pucharach aczkolwiek z wielkim potencjałem (i pieniędzmi ) potem dostali Szachtar więc chyba nie ocenisz tej drużyny jako pretendenta do tytułu, a teraz solidną drużynę lecz także nie z najwyższej półki, czekam na półfinały niech mnie zaskoczą i wyeliminują Real ;>

0

@prorokkk to przeczytaj mój post, na który odpowiedziałeś, spójrz na cudzysłów (który wyobraź sobie wskazuje na to, że tekst został skądś zapożyczony ) następnie przeczytaj jeszcze raz (może pierwszy) ten artykuł i może wtedy dojdziesz do tego o co mi chodziło, btw już wiem o jaką akcję chodziło i dlaczego był spalony, bynajmniej nie chodziło o moment podania Lewego

0

Kruczek6 mi jest to obojętne, czy grałaby Malaga czy Borussia dwa przeciętne zespoły, które nie dojdą (nie doszłyby) do finału

0

ok, już doczytałem, myślałem, że jeśli jest jeszcze obrońca to wtedy nie ma spalonego, fakt jeden zawodnik jest najbliżej bramki (nie musi to być bramkarz) = spalony

0

@Kruczek6 wg Ciebie bo zawodnik jest w bramce nie ma spalonego wtedy ?

0

@prorokkk, test gimnazjalny zdany, czytanie ze zrozumieniem ogarnięte ?
"po kontrowersyjnej akcji, w której zawodnicy Borussii dwukrotnie byli na pozycjach spalonych." słowo DWUKROTNIE sugeruje, że przy jednej akcji DWA RAZY zawodnicy z Dortmundu byli na spalonym, więc się pytam po raz wtóry, gdzie ? w którym momencie ? miał miejsce ten drugi spalony ? jaśniej już nie potrafię sprecyzować pytania

0

tak samo jak kiedyś Cristiano dostał czerwo bo typa znokautował łokciem, który walczył z nim o piłkę umyślnie ? nieumyślnie ? atak ręką na twarz = czerwo

0

@tit_num odepchnął Sergio machając łapą na wysokości jakieś 1,80 m czego się spodziewał ? że trafi go w kolano ? miał już na koncie żółtą kartkę więc tak, uważam, że zasłużył na wyrzucenie z boiska... i nie Tobie chłopczyku oceniać czy jestem godzien nazywać się kibicem Barcy, bo gów.o o mnie wiesz :) pozdrawiam

0

@prorokkk, no ten pierwszy spalony był ewidentny, powiedz mi gdzie był spalony "za drugim razem"

0

myślę, że gdyby nie te pamiętne spojrzenie przez dłonie nikt by tego tak nie rozpamiętywał, bo tak by zrobił każdy zawodnik, który poczułby rękę przeciwnika na twarzy, a przepisy są jasne, za atak na twarz rywala należy się czerwona kartka

0

@whatis wow widziałeś grę Realu przez 8 minut i możesz stwierdzić co by było dalej ? pewnie widząc grę Madrytczyków przez 1 minutę meczu na SB gdy gola strzelił Benzema też myślałeś, że uda się pokonać gładko Barcę ? ;>

0

żeby jeszcze sędziowie mogli oglądać sobie akcje klatka po klatce, ta akcja Cristiano na pograniczu wg mnie, ten mecz i tak był mało ważny bo wynik dwumeczu był znany od razu po losowaniu
a jeśli chodzi o drugi mecz , w którym momencie "zawodnicy Borussi dwukrotnie byli na pozycjach spalonych" ? chodzi mi o ten drugi raz

0

@Geble po co wrzuciłeś zdjęcie sprzed sekundy jak Khedira zagrywa ?

0

był spalony przy bramce Cristiano, dodatkowo w pierwszym meczu nie było karnego i przez to Burak nie wystąpił w rewanżu
@whatis niby skąd pewność, że wtedy REal wygrywałby 2-0 w Turcji ? a ja jestem pewien, że Galata poczułaby zew i szansę dzięki czemu walczyliby jeszcze mężniej

0

nie porównuj Varane do Bartry czy Fontasa, szczerze zazdroszczę Realowi Francuza :/

0

a w ManU brał udział w jakimś meczu w LM ? może z tego to wynika, 50 występów w LM mógł szybciej dobić niż 50 występów w LM w koszulce Blaugrany

0

nie lubię takich meczów gdzie łatwo wskazać ZM, zazwyczaj po prostu cała drużyna grała na średnim poziomie, mam nadzieję, że po środzie bedzie walka na komentarze typu " Jak dla mnie Iniesta ZM, 2 super asysty i ta poprzeczka, zajebiste dryblingi " "Messi ZM, kozak zagrał na pół gwizdka a i tak 2 brameczki" "Busi najlepszy, PSG nie istniało w środku "

0

oby to się nie obróciło przeciwko Barcelonie, władze nie lubi gdy jej się coś wypomina ;>

0

to czytaj wszystkie komentarze i wyciągaj z nich wnioski, Ola napisała, że poprawiła tego "Pana"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?