0

oj baty chyba będą :/

0

non stop osobiste :/

0

14-9 lipa

0

ale Neymar miałby asyste :/

0

raczej my mamy problem, każdy normalny trener trzymał by tę perełkę, szczególnie gdy Xavi zmierza sporymi krokami w stronę piłkarskiej emerytury, także MY kibice musimy czekać z niepokojem na rozwój wydarzeń

0

to było 3 sezony temu, a wspominacie jakby to było w poprzednim wieku ;> zapewne gdy w sezonie 07/08 ktoś widział zdjęcie Ronniego w kanarkowej koszulce też mówił "to były piękne czasy" a w kolejnym sezonie wszystkie możliwe puchary zdobyte, tak więc niech krąg czasu się zamknie...

0

nie mogę się doczekać, aby zobaczyć w akcji południowoamerykańskie trio, nie ukrywam, że wiążę z nim wielkie nadzieje

0

po co bramkarz schował ręce :P

0

komuś jeszcze GdS przypomina Ronaldinho z sezonu 06/07 ? :P

0

Hiszpania o północy

0

nie przegrywają bo to jednorazowa akcja, poza tym nie 0-7 bo nie słyszałem, aby takim wynikiem skończył się jakiś mecz

0

jest sport klub na nc + :/ przyznam szczerze dawno nie oglądałem tv odpalam teraz i nie mogę znaleźć tego kanału :O

0

ile do końca w kosza ?

0

ani Guardiola nie jest trenerem Barcy ani Mou Realu, więc o co chodzi?:/ poza tym Pucharu Europy juz nikt nie zdobędzie co najwyżej wygra LM

0

gratuluję odwagi/głupoty (niepotrzebne skreślić) kłaść prawie 2k przy takim kursie

0

Odpalamy stopery i sprawdzimy kiedy pojawi się news na fioletowej ? ;>

0

sęk w tym, że nie masz tego wyboru ;> pieprzyć o czyichś pieniądzach to każdy może

0

i uważasz, że piłkarze nie zasługują na wakacje ? po rozegraniu ok 50 spotkań w sezonie ? Myślę , że jeśli Hiszpania spotka się w finale z Brazylią, to wielce prawdopodobne, że nie zobaczymy zawodników z tych drużyn w Gdańsku, trzeba się Tito zapytać ile wolnego dostaną jego podwładni

0

heh Vipowskich już w góle nie ma :P

0

no dlatego u mnie ten klub jest na drugim miejscu od dawien dawna :P

0

niesamowita dedukcja

0

Giuly był na swojej prezentacji w białym gajerze, ale go wyrzucił następnego dnia po "interwencji" Laporty :P

0

pierwszym błędem było granie do zawodnika, za którym już leciał przeciwnik, od samego początku ta akcja dążyła do tego, że ktoś wywali piłkę na oślep do przodu, a Ter Stegen mógł to zrobić, wykopując z piątki, btw niby się uczy obrońców aby nie grać do bramkarza w światło bramki a widać jak często popełniany jest ten błąd

0

i ja sam mam koszulke gdzie na kołnierzyku widnieje napis "Mes que un Club", jestem tak wku.... zdenerwowany za te całą sytuację!! ciężko było przedłużyć kontrakt o rok, zmniejszając wypłatę? Abi ogarniał bardziej tę obronę, taki Bartra czy Adriano, a nawet momentami Pique, jestem z tym klubem od zawsze, ale w tym momencie, ten zarząd podpadł mi maksymalnie, jeszcze spedzajmy Thiago Realowi :) bo hajs się liczy;>

0

heh, oczywiście że tak, jak chcesz byc szarakiem (ani czarnym ani bialym) proszę Cię bardzo, ja kocham ten klub i nie wstydze sie łez mimo 20paru lat, skoro piszesz sama że ronisz łez to o co walczysz? "to nie dziala tak" ? to Twoje zdanie, dla mnie ktoś kto patrzył jak Abi odchodzi z tego klubu bez żadnego wzruszenia (wybaczcie) to piz%a, ktora będzie kibicować City w nastepnym sezonie jeśli zdobędzie LM

0

zgłaszam buga :P wciskam "odpowiedz" do posta "Piotr,1985" a i tak wrzuciło bez podpięcia

0

najgorzej, że nie wiadomo czy to są głupkowate dzieci ok lat 13, które nic nie wiedzą o życiu czy zwykłe trolle, magia internetu.. :/

0

dalej będę utrzymywał, że jeśli ktoś widząc płaczącego Pepa gdy odchodził, Abidala unoszącego puchar LM, czy jego ostatnią konferencję, nie miał szklanych oczu czy sciśniętego gardła, to znaczy nie ma serca i nie może mówić, że kocha ten klub, co najwyżej jest "niedzielnym" kibicem

0

tu chodzi raczej o brak serca i słabą więź bądź jej brak z klubem i ludzi z nim związanymi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?