0

a to dzięki, bo już myślałem, że będę się musiał hamować...
a tak serio, to naprawdę nikogo to nie rusza ? rozumiem sami "twardziele" co zagryzają ziarna kawy i zalewają je w ustach wrzątkiem, a jak leci Król Lew to akurat ziewali ? ;>

0

not sure if trolling or just stupid

0

mówiąc "ryczał" chodziło mi raczej o uronienie paru łezek wzruszenia, tak jak to było między innymi przy podnoszeniu przez Abiego pucharu za LM

0

uwaga! jutro ok godz 21, będę ryczał :/

0

jaki jest rekord strzelonych bramek w sezonie przez Barce ? 114 ?

0

ta bramka gdzie Messi podaje do Iniesty to z meczu, w którym w tamtym sezonie przegraliśmy Mistrzostwo ?

0

"Ani Bayern Monachium, ani Manchester United, ani Olympique Lyon nie wygrał Superpucharu Europy." po co to zdanie ? skoro OL nie zdobyło nawet LM ani Pucharu Uefa (teraz LE) więc jak mieli zdobyć Superpuchar i czemu nie ma wzmianki o Milanie ? skoro ten zdobył również wszystkie trofea w XXI wieku

0

jak można pisac, ze odejście piłkarza, dla którego liczyła się przede wszystkim kasa było kpiną ? Eto'o chciał sporą podwyżkę przez co nie można było z nim przedłużyć konraktu (chodziło tez chyba o podatki dla obcokrajowców). Po roku odszedłby za darmo. Jak w lipcu Barca sprzeda Valdesa to też powiesz, że go źle potraktowano ?

0

6-2 na SB w maju ? brzmi znajomo :)

0

Messi za to powinien od razu dostać ZP, bez niego ta drużyna nie istnieje, z nim walczy o najwyższe laury wniosek jest prosty

0

o nie szybko, zablokujcie komentarze, zaraz zleca sie haladzieci i będą tworzyć teorie spiskowe przeciw Barcelonie, a tak serio to szkoda czytac takie rzeczy na temat piłkarza, który niegdyś decydował o sile środka pola drużyny Ryjka

0

podobno ma powstać Youth CL czy coś w ten deseń i będą to niezależne rozgrywki od NextGen, ciekawe jak to wszystko bedzie wyglądać, bo wątpię, że Barca wystawi ekipę tu i tu

0

nie wiem, czy piłkarze chcą wygrać Mistrzostwo przed TV, a w zasadzie w autokarze, wracając do Barcelony, myślę, że woleliby sami o tym zadecydować w meczu z Betisem

0

pierwsze pytanie Panie Vilanova : Dlaczego tylko jedna zmiana w 83 min !! ?

0

zachowanie urażonego dziecka :/ niestety nie pierwszy raz, ogarnij się Jordi bo to pokazuje jaki jesteś słaby emocjonalnie

0

@Pyrzo_Barca, no widziałem, tylko nie wiem co ma do rzeczy mecz z chimerycznym Arsenalem do rewanżu z bardzo mocnym Bayernem, pomniejszając fakt, że wynik 4-1 nic nie daje, współczuję ludziom wierzącym w awans, ten półfinał jest przegrany... gdyby Bartra nie był dzieciakiem to z 3-1 można byłoby coś zrobić, ale to tylko gdybania

0

niektórzy powinni zejść na ziemie, nie ma szans na awans, ŻADNYCH, choć serce coś tam piszczy,że "może jest jakaś nadzieja" mózg rozbija te mrzonki "nie ma ku%$a opcji" Bayern jest zbyt mocny, w obronie ? monolit, ile strzałów na bramkę dziś było ? 2 ? 3 ? Atak ? miazga, co druga akcja to 100% sytuacja, chociaż przy tej obronie Barcelony to Mistrz Polski by stwarzał zagrożenie, mam nadzieję tylko, że ten Bayern rozbije też Real w finale

0

król pola karnego, większość bramek to jeden, dwa kontakty (przyjęciem piłki, zostawiał przeciwników za sobą) nie słynął z dryblingów ale w bardzo efektywny sposób potrafił wykończyć akcje kolegów i te bramki strzelone głową mmm:) idol :)

0

a kto będzie pierwszym rywalem ? przeoczyłem chyba newsa

0

3 porażki z Realem to stanowczo za dużo jak na jeden (nienaganny) sezon :/

0

mały, zabawny trollik ;>

0

Pedro: kontrakt do 2016 - nie na sprzedaż
Alexis Sánchez: kontrakt do 2016 - możliwa sprzedaż
nie rozumiem tego ? jaki jest argument ? wychowanek ?

0

w sumie nie wiadomo do kogo mieć największe pretensje, bo angielskie kluby mogą wychodzić z ofertami, takie mają prawo, ale wszystko zależy od tych dzieci (i pewnie w sporej mierze, też od rodziców) czy polecą na $$ czy będą chcieli za mniejsze pieniądze szkolić się w jednej z najlepszych szkółek świata

0

fajnie, że ktoś podziela mój pogląd, że Tello ma podobny styl do Henry'ego, zwłaszcza wykończenie - zejście z lewej strony i podkręcone uderzenie prawą nogą po długim słupki

0

@Pgla, ehh niektórzy to chyba zaczęli kibicować od "sezonu 6 pucharów" i są strasznie rozpieszczeni, teraz nawet takie Mistrzostwo Hiszpanii jest niczym, jeśli do tego nie dojdzie zdobycie LM albo CdR plus 5 rekordów

0

Real nie przegra z Atletico ;P nie zrobili tego od miliona lat, wątpię, aby to nastąpiło właśnie teraz

0

@hazol428 niestety to chyba niemożliwe :/ ważne aby coś strzelić, bo stracimy z jedną bramkę na pewno

0

oby pokolenie 91' kiedyś godnie zastąpiło 87'

0

tak mało brakowało :(

0

mogłem u buka postawić dokładnie takie losowanie łącznie z tym gdzie będą grane rewanże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?