0

Saratin a nie wyczuwasz jakiegos zartu, ironii? Nic?

0

Za 30mln pogralby jeszcze z 2 sezony i sie sprzeda na 500tys

0

Chcialbym zobaczyc jak wyglada rozmowa w szatni, ciekawe czy Tata potrafi wydrzec sie na takiego Messiego czy powie "jak tam Leo nie dasz rady biegac to nic postoj potruchtaj moze jakis karny bedzie to strzelisz cos" trener musi posiadac autorytet, budzic respekt, powinien potrafic zje**c nawet najwieksza gwiazde w zespole

0

Podania nic daja w miejscu trzeba jeszcze po podaniu wyjsc na pozycje

0

Na podstawie czego tak myslales?

0

Zniszcza nas tymi kontrami

0

nie rozumiem po co takie trolle trzymać na stronie, zbanować i nie będzie zamętu, przecież to jawny prowokator piszący bezsensowne posty aby denerwować normalnych użytkowników

0

polemizowałbym na temat tego co jest lepsze krycie strefowe czy krycie indywidualne

0

a może na treningu Tata sprawdzał duet Neymar Messi i był tak zabójczy, że jest trzymany na specjalne okazje ? ;>

0

Iker do Barcy ? :D

0

no jeśli Barca będzie wygrywać mecze a Messi w nich będzie zdobywał wiele bramek to raczej tytuły z tego będą
to co piszesz to "oczywista oczywistość", a tytuły lepiej smakują doprawione szczyptą rekordów naszej 10tki

0

Z jednej strony Tata ma rację zawsze można uniknąć głupiej kontuzji w wygranym i mało ważnym meczu ale z drugiej, w takich spotkaniach Messi może windować rekordy strzelonych bramek

0

myślę, że Tata zrobi z Cesca podstawowego gracza

0

wszystko jedno i tak kupon nie wszedł :(

0

przy mojej transmisji piksele nie nadążyły za tą akcją :P

0

a może fani w samolocie nie dawali mu żyć, więc pilot się zlitował i wpuścił go do kabiny ? ;>

0

no i przez Ciebie @Polaco wyszedłem na głupka :P nie odświeżyłem strony jak zacząłem pisać poprzedniego posta

0

Zawsze można użyć "bynajmniej" niestety sporo osób zna ten wyraz a traktuje go jak synonim do "przynajmniej"

0

Marquez był co najwyżej dobrym stoperem i to w najlepszym okresie w Barcelonie a teraz miałby 34 lata

0

jeśli Pedro i Alexis będą w optymalnej formie to Tata może mieć pozytywny ból głowy

0

niby dlaczego "powrotny spalony" powinien nie być uznawany ? bo nie czaję ?

0

a jak będzie w takiej sytuacji ?
stoper wykopuje piłkę a napastnik stoi na 10 metrowym spalonym, obrońca drużyny przeciwnej chce wybić piłkę np. głową ale ta prześlizguje mu się po łysinie i leci do tyłu w stronę bramki, gdzie właśnie czeka sobie napadzior, jest spalony? bo gdyby defensor w ogóle nie reagował to 100% ofsajd

0

już w zeszłym sezonie pokazali jak na półfinał wystarczy taka obrona

0

przecież artykuł jest przetłumaczony ze Sportu do nich pretensje

0

Bieniuka to już Ania wzięła ;>

0

może u buka postawił

0

prysznic, odpoczynek po treningu, ok 15-16 wspólny obiad, siesta parę meczyków na konsoli, podejrzewam, że około 17 30 już na CN, więc tak jak poprzednik, tu nie ma raczej czasu na nudę

0

chyba podejrzany

0

przyznaję się bez bicia, że nie oglądałem meczu :( może ktoś się wypowiedzieć jak wyglądała gra Messiego z Neymarem ? jest "chemia" ? ;>

0

heh teraz wszyscy wychwalają Pedro pod niebiosa bo strzelił 3 bramki z kelnerami, jeszcze wczoraj 90% osób na tej stronie przeciwko niemu, zdecydujcie się wreszcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?